تمدید مهلت واریز اولین دوره فروش خودروی هیبریدی منتخب.


در روزهای اولیه سیستم یکپارچه اشتراک خودرو، مهلت واریز وجه در ابتدا تا ۱۸ ژوئن تمدید شد که دلیل آن بلاتکلیفی و اختلالات ایجاد شده توسط ثبت نام کنندگان منتخب بود. این مهلت تمدید شد و تا ۲۵ خرداد ادامه خواهد داشت.

به گزارش پرشین خودرو، اولین قرعه کشی طرح تلفیقی فروش خودرو پس از گذشت تقریبا ۳۰ ساعت، دوشنبه گذشته (۹ خرداد) برگزار شد. نتایج تصمیم گیری شد و در وب سایت رسمی کنسرسیوم بارگذاری شد. سیستم اشتراک گذاری

پس از اعلام نتایج این دوره فروش، در بیانیه گروه حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان آمده است: نقشه ها و اطلاعیه ها انجام شد. پرداخت هر خودرو از طریق درگاه الکترونیکی شرکت انجام خواهد شد. در این مرحله کلیه داوطلبان واجد شرایط سه روز کاری از تاریخ ۲۴/۰۱/۱۴۰ (پنجشنبه) تا سه شنبه (۲۵ خرداد) تا پایان ساعت ۲۴ فرصت خواهند داشت.

از این رو اگرچه مهلت واریز تا صبح سه شنبه تعیین شده است، اما بسیاری از کسانی که به عنوان اولین برندگان (اصلی) در Batada معرفی شدند، زمانی که سیستم خراب شد، مبلغ خودروی برنده را پرداخت می کردند. نزدیک به زمان واریز وجه با پیام “شما برای پیش ثبت نام در قرعه کشی انتخاب شده اید” مواجه شدم.

مشکل، همانطور که مشخص است، این است که برندگان اصلی از رزروهای انتخاب شده جدا نیستند. از این رو با توجه به تعداد زیاد مشتریانی که با فروش تعداد زیادی از دارایی خود با تلاش زیاد (تا حدودی سردرگم) به حجم خودرو کمک کرده اند (جایزه اول و لیست پیش سفارش)؛ روز بعد (سه شنبه ۲۷ خرداد) گروه حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در بیانیه ای اعلام کرد که عدم قطعیت در مورد حمایت نامزدهای انتخاباتی از کاندیداهای اصلی یکی از دلایل اصلی بروز مشکلات در زمان اعلام نتایج اولین فروش خودروهای هیبریدی بوده است. وسایل نقلیه به موقع تخصیص داده می شود.

بنابراین مهلت سپرده گذاری یک روز دیگر (۸ خرداد) تمدید شد.

آخرین روز سپرده گذاری دیروز (چهارشنبه) به پایان رسید. مطالعات نشان می دهد که این مهلت تا ۱۶ ژوئن تمدید شده است.

از این رو در سامانه درج شده در sale.iranecar.com آمده است: «سامانه ترکیبی توزیع خودرو» «سوالات و ابهامات متقاضیان ثبت نام در سامانه اصلی انتخاب و پیش سفارش خودرو، پس از بررسی نظارت لازم برای روشن شدن موضوع، ناظر مورد نیاز و پیش اسامی ثبت نام از طریق متقاضی از طریق پیامک به سامانه اضافه خواهد شد.

لازم به ذکر است چنانچه افراد کلیدی بنا به دلایلی در مدت زمان تعیین شده مراحل تکمیل خرید خود را به اتمام نرسانند، با توجه به اولویت های پیش مشترکین تعویض خواهند شد. در حال حاضر مراحل انتخاب خودرو تا ۲۵ خرداد ماه سال جاری ادامه خواهد داشت. پس از تکمیل انتخاب اصلی ثبت نام ها، در صورت وجود ظرفیت واریز اولویت اطلاع رسانی خواهد شد. “

تمدید مهلت واریز اولین دوره فروش خودروی هیبریدی منتخب.

بر اساس بیانیه وزارت دفاع، تهیه خودرو با مکانیزم تعیین شده بر اساس هماهنگی های لازم برای رفع نگرانی های ایجاد شده برای انتخاب شدگان به عنوان ذخیره. فوری این روند توسط خودروسازان اعلام می شود و داوطلبان منتخب در برنامه ویژه ثبت نام می شوند. برای ادامه این کار، وزارتخانه آنها را در قالب Silence در بین هر خودرو توزیع می کند.

با این حال، علیرغم اینکه ساز و کار هنوز مشخص نشده است، بسیاری از ثبت نام کنندگانی که بعداً به لیست ذخیره منتقل شدند، همچنان برنده اصلی هستند و همچنان از ناتوانی خود در تصمیم گیری شکایت دارند.