تلفن ۱ یک ماه پس از عرضه هیچ افزایش قیمتی نداشته است.


پس از هیاهو و جنجال های فراوان، Nothing اولین گوشی هوشمند خود با نام Nothing phone 1 را با طراحی شفاف متمایز و جذاب عرضه کرد. اکنون، یک ماه بعد، این گوشی اولین افزایش قیمت خود را دریافت کرده است.

قیمت گوشی جدید نیست ۱

قیمت گوشی Nothing (1) حدود ۱۳ دلار افزایش یافته است، اکنون ۴۲۵ دلار برای مدل ۸ گیگابایت + ۱۲۸ گیگابایت. قیمت آن ۴۶۳ دلار برای نسخه ۸ گیگابایتی + ۲۵۶ گیگابایتی و ۵۰۰ دلار برای نسخه ۱۲ گیگابایتی + ۲۵۶ گیگابایتی است.

برای یادآوری، قیمت اولیه (۴۱۲ دلار برای ۸ گیگابایت + ۱۲۸ گیگابایت)؛ (۸ گیگابایت + ۲۵۶ گیگابایت) ۴۵۰ دلار و (۱۲ گیگابایت + ۲۵۶ گیگابایت) ۴۸۸ دلار است.

مدیرعامل این شرکت گفت: از زمانی که گوشی Nothing (1) را به بازار عرضه کردیم، تغییرات زیادی از جمله عوامل اقتصادی مانند نوسان نرخ ارز و افزایش هزینه قطعات تغییر کرده است. وی ادامه داد: با توجه به شرایط فعلی نیاز به افزایش قیمت داریم.

این تغییر قبلا انجام شده است. حتی اگر گوشی ارتقا یافته باشد هنوز هم شگفت انگیز است. علاوه بر این، این اطلاعات ممکن است این انتقاد را به همراه داشته باشد که این گوشی در گذشته با مشکلات مختلفی روبرو بوده است.

علاوه بر این، Nothing OS 1.1.3 OTA به روز رسانی Nothing OS 1.1.3 OTA منتشر شد که دوربین های گوشی Nothing را تغییر می دهد (۱). بعنوان یادآوری، به تازگی آپدیت Nothing OS 1.1.2 را در اوایل این ماه دریافت کرده است.

کیفیت سلفی بهتری دارند. حالت شب سریعتر و HDR؛ اشباع رنگ بهتر؛ بزرگنمایی بهتر؛ شامل یادآورهای تمیز کردن لنز و موارد دیگر است. هنگام استفاده از Glyph Light. تصاویر با رنگ و روشنایی صحیح تنظیم می شوند.

علاوه بر این، این به روز رسانی گزینه Google Adaptive Battery را اضافه می کند و احراز هویت اثر انگشت را در حین استفاده از برنامه های شخص ثالث دوباره فعال می کند. این آپدیت ۶۴.۳۳ مگابایت حجم دارد و هم اکنون برای دانلود در دسترس است.

به خاطر سپردن هیچ چیز (۱) دارای نرخ رفرش ۱۲۰ هرتز نیست. چیپست Snapdragon 778G+; دوربین دوگانه ۵۰ مگاپیکسلی؛ باتری ۴۵۰۰ میلی آمپری؛ این گوشی دارای صفحه نمایش ۶.۵۵ اینچی AMOLED با شارژ سریع ۳۳ واتی و غیره است.

نکاتی برای این مقاله