تعمیر گیربکس اتوماتیک. دانوتک


تعمیر گیربکس اتوماتیک یکی از انواع خدمات مورد استفاده در رابطه با گیربکس اتوماتیک می باشد. این نوع گیربکس ها با گیربکس های اتوماتیک خود می توانند به طور خودکار با کنترل های برقی خودروی شما را به جلو حرکت دهند و از خستگی حین رانندگی بکاهند. این نوع گیربکس ابتدا نیروی مورد نیاز را از موتور خودرو دریافت می کند، افزایش قدرت را در دنده یک نمایش می دهد و از این قدرت برای شتاب گیری در دنده پنجم استفاده می کند. سرانجام، قدرت و شتاب تولید شده توسط این گیربکس ها به چرخ ها منتقل می شود و عملکرد خودروی ما را بهبود می بخشد. در ادامه مطلب می خواهم تعمیر و نگهداری این نوع گیربکس ها را معرفی کنم.

دلایل خرابی گیربکس اتوماتیک

در گیربکس های اتوماتیک، درست است که گیربکس به طور خودکار تغییر می کند، اما آسیب های ناشی از گیربکس اتوماتیک به سبک رانندگی شما برمی گردد. این بدان معناست که در صورت رانندگی صحیح، از طرف دیگر عمر این گیربکس ها افزایش می یابد. اگر خوب رانندگی نمی کنید، این امر می تواند به ساختار گیربکس آسیب برساند و نیاز به تعمیر گیربکس اتوماتیک را افزایش دهد. به طور کلی، برخی از عوامل ایجاد خطا در عملکرد گیربکس های اتوماتیک در موارد فوق ذکر شده است.

۱: وقتی پایتان روی پدال گاز است حالت d را انتخاب نمی کنید.

۲- قبل از توقف ماشین می توانید حالت p را انتخاب کنید. این به طور کلی گیربکس اتوماتیک را خراب می کند.

۳- یکی از مهم ترین دلایل خرابی این گیربکس ها نبود روغن ترمز مناسب در ساختار آنهاست. بنابراین همیشه این روغن ها را بررسی کنید و هرگونه ناخالصی در این ترکیب را حذف کنید.

۴- نکته بعدی که گیربکس های اتوماتیک از کار می افتند این است که ماشین را از یک تپه پایین بیاورید. هنگام حرکت خودرو در سراشیبی گیربکس را تعویض نکنید و خودرو را در حالت بیکار رها نکنید.

تعمیر گیربکس اتوماتیک Amt.

همانطور که گفتیم، گیربکس های اتوماتیک انواع مختلفی دارند که یکی از آنها گیربکس AMT است. برای استفاده مناسب از این نوع گیربکس، ابتدا باید نحوه استفاده از آن را یاد بگیرید. به طور کلی، اگر در این نوع گیربکس به کلاچ خودرو مسلط باشید و بتوانید با استفاده از کنترل های مربوطه به سرعت دنده ها را تعویض کنید، عمر این گیربکس ها افزایش می یابد و عملکرد خودروی شما بهبود می یابد. تعمیر خودکار گیربکس amt; باید بگوییم که ساختار مدرن و پیچیده این گیربکس مهارت های زیادی را می طلبد که تنها در پرسنل مجرب کارگاه ما قابل مشاهده است.

    تعمیر انواع گیربکس cvt.

تعمیر انواع گیربکس cvt.

نوع دیگری از گیربکس اتوماتیک CVT است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. برای تعمیر این نوع گیربکس اتوماتیک; ابتدا باید تمام کامپیوترهای ماشین را جدا کرد. این کار خطر برق گرفتگی را برای تعمیرکار از بین می برد. سپس تعمیرگاه بسته به مهارت و تجربه، محل قطعه معیوب را پیدا کرده و آن را تعمیر می کند.

تعمیر گیربکس اتوماتیک DCT.

در میان سایر مدل های گیربکس اتوماتیک، گیربکس dct از دو کلاچ با دو شفت مجزا در ساختار خود استفاده می کند که در صورت مواجه شدن راننده با نقص این نوع گیربکس، باید در اسرع وقت به تعمیرگاه مراجعه کند. این تعمیرگاه ها ابتدا کلاچ معیوب را شناسایی کرده و سپس شفت مناسب همان کلاچ را برمی گردانند. اکنون زمان آن است که با تجهیزات مدرن این مشکل را حل کنیم. پس از شناسایی خرابی گیربکس. یا قطعه معیوب را تعویض کنید یا برای تعمیر بفرستید. این نوع گیربکس ها بسیار پیشرفته هستند و ساختار پیچیده ای دارند که هرکسی می تواند آن را تعمیر کند، بنابراین هزینه بالایی را متحمل خواهید شد. زیاد نیست

تعمیر گیربکس اتوماتیک تیپ ترونیک.

این نوع گیربکس اتوماتیک بهترین و پیشرفته ترین نوع گیربکس اتوماتیک در دنیا محسوب می شود که در سال ۲۰۱۰ تولید شد و فقط در خودروهای اسپرت کاربرد دارد. برای تعمیر گیربکس اتوماتیک از این نوع؛ می توانید از قابلیت دستی آن استفاده کنید. اما باید دانست که مهارت بالایی در باز و بسته کردن قسمت های مختلف این گیربکس با یکدیگر لازم است. هر کجا که هستید می توانید تعمیر گیربکس اتوماتیک خود را به ما بسپارید.

زمانی که این گیربکس ها نیاز به تعمیر دارند

به طور کلی، امروز، زمان مورد نیاز برای تعمیر گیربکس مشخص نشده است و از آنجایی که قسمت های مختلف گیربکس اتوماتیک بر روی مدل های مختلف نصب می شود، هر قطعه ممکن است آسیب ببیند. در حال حاضر، در حالی که برخی از این قطعات می توانند آسیب های جزئی را تحمل کنند، سایر قسمت ها می توانند باعث آسیب کلی ساختاری شوند که به زمان بیشتری برای تعمیر گیربکس اتوماتیک نیاز دارد. ما در امیر گیربکس آماده همکاری با شما به عنوان بهترین سازنده گیربکس هستیم و بهترین خدمات را با قیمت بسیار مناسب به شما ارائه می دهیم.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک

تعمیر گیربکس اتوماتیک معمولاً هزینه ثابتی ندارد. این هزینه می تواند از شهری به شهر دیگر، از تعمیرگاهی به تعمیرگاه دیگر متفاوت باشد، بنابراین همه و هر شهری برای خدمات تعمیر گیربکس خودرو نرخ مشخصی دارند، اما نکته مهم در اینجا یافتن یک تعمیرگاه واجد شرایط و انتخاب منصف است. ما نه تنها خدمات با کیفیت و عالی را به شما ارائه می دهیم، بلکه تخصص زیادی در این زمینه داریم و قیمت های مناسبی را که نسبتی باورنکردنی به کیفیت خدمات است، تعیین می کنیم. از این رو، برای تعمیر هر نوع گیربکس موجود در بازار می توانید روی ما حساب کنید.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک

اخرین حرف

در این مقاله، در مورد تعمیر گیربکس اتوماتیک و این نوع گیربکس ها صحبت کرده ایم. زیرا این نوع گیربکس ها این روزها بسیار رایج هستند; خدمات تعمیر آنها نیز بسیار مفید است. بنابراین، می‌توانید حسابی در سایت باز کنید که برای دریافت چنین خدماتی الزامی است.