تست شخصیت نشسته: چگونه می نشینید؟ وضعیت بدن شما در مورد شما چه می گوید؟


تست شخصیت نشسته

متخصصان می توانند در مورد ویژگی های شما، مانند حرکات بدن و وضعیت بدن، مانند تست وضعیت نشستن، به شما بگویند. آنها ابزار بسیار مهمی برای ایجاد روابط هستند. زیرا بیشتر احساسات به صورت غیر کلامی منتقل می شوند.

از این رو، وقتی با مردم تعامل می کنیم، واکنش ها و زبان بدن ما بسیار بیشتر از آن چیزی است که می گوییم. مهم نیست چه می گوییم؛ اما وقتی آن را می گوییم چه احساسی داریم؟ ممکن است صحبت کردن درباره احساساتمان دشوار باشد، بنابراین ما اغلب احساسات خود را از طریق حرکات بدن بیان می کنیم. این موضوع برای طرف مقابل مشخص می‌کند که آیا برای آنچه ما می‌گوییم ارزش قائل است یا خیر.

حرکات بدن می تواند چیزهای زیادی در مورد اینکه ما چه کسی هستیم و چگونه با محیط خود تعامل داریم بگوید. حالت نشستن معمول شما چیست؟ وضعیت نشستن شما در مورد شخصیت شما چه می گوید؟

تصویر زیر را ببینید. معمولا چگونه می نشینید؟

دولت یکی

کارشناسان می گویند افرادی که اینگونه می نشینند خلاق و جذاب هستند. آنها زیاد به تصمیمات خودجوش فکر نمی کنند. گاهی اوقات این می تواند مشکلاتی ایجاد کند. آنها از دریچه ای ماجراجویانه به زندگی نگاه می کنند و برای تجربه های جدید آماده هستند. اگرچه بسیاری از این روابط کوتاه مدت هستند، اما بسیار اجتماعی هستند و به راحتی دوستان جدیدی پیدا می کنند.

تست شخصیت کم تحرک؛ دولت ب

این افراد رویاپرداز هستند. آنها ایده های فوق العاده قوی دارند. گاهی در رویاهایشان کاملا گم می شوند. آنها بسیار احساساتی هستند و به راحتی با غریبه ها ارتباط برقرار می کنند. نیازی به گفتن نیست، آنها شنوندگان بسیار خوبی هستند و به راحتی می توانند راهی برای استفاده از احساسات مردم پیدا کنند.

دولت ج

این افراد سردرگم هستند. آنها در تمرکز و نشستن مشکل زیادی دارند. ذهن آنها دائما در حال حرکت است و اغلب قبل از اینکه به تأثیر کلمات خود فکر کنند صحبت می کنند. آنها به راحتی خسته می شوند و دامنه توجه کوتاهی دارند. در یک محیط شهاب مانند بسیار روشن و فعال هستند، اما گذر سریع حیف است. علاقه به روابط نیز می تواند به سرعت از بین برود.

تست شخصیت کم تحرک؛ دولت د

این افراد اغلب بسیار باهوش و منطقی هستند. آنها وقت شناس و منظم هستند. خانه هایشان تمیز است و هر چیزی جای خودش را دارد. آنها کمی محتاط هستند و خیلی سریع همه چیز را در مورد خودشان فاش نمی کنند. اما مردم بسیار صادق هستند و از دروغ و اغراق متنفرند. آنها در هر شرایطی آرام می مانند و دیدگاه خود را به راحتی از دست نمی دهند.

دولت ه

این افراد بسیار هدفمند هستند و برای کار خود ارزش قائل هستند. آنها به تعیین اهداف بلندپروازانه برای خود اهمیت می دهند و دست کم نخواهند گرفت. آنها تمایل دارند همه چیز را عالی به دست آورند، به خصوص در ظاهرشان. گاهی اوقات این می تواند منجر به از دست دادن آن چیزی شود که در حال حاضر دارند. چون همیشه بیشتر می خواهند.

خوانندگان محترم خبرنامه شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک ارسال کنید. آخرین امتحانات از طریق بخش سرگرمی خبرنامه. پازل ها، شما همیشه می توانید به سوالات و آزمون ها دسترسی داشته باشید. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقه مند به شناخت بهتر خود هستند.