تست شخصیت رابطه: آنچه باید در مورد رابطه خود بدانید


تست شخصیت رابطه: کلمه ارتباط در زبان انگلیسی از کلمه لاتین “Communis” به معنای اشتراک گذاری گرفته شده است. ارتباط موثر زمانی است که پیام فرستنده دقیقاً همانطور که توسط گیرنده مورد نظر است درک شود. اما بستگی به این دارد که با چه کسی در ارتباط هستید. زیرا با همه یکسان رفتار نمی شود.

مهارت های ارتباطی خوب برای رشد و موفقیت شخصی بسیار مهم است. جای تعجب نیست که بسیاری از افراد علاقه مند به بهبود مهارت های خود هستند.

اما مشکل این است که هر فردی منحصر به فرد است. و بر اساس شخصیت خود، او راه های ارتباطی خاص خود را دارد، بنابراین تقریباً غیرممکن است که یک رویکرد یکسان داشته باشید.

اما اگر متخصصان می خواهند مهارت های ارتباطی شما را بهبود بخشند، اولین قدم این است که نوع ارتباط مستقیم خود را شناسایی کنید.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت گل: گل ها درباره زندگی عاشقانه شما چه می گویند؟

انواع مختلفی از ارتباط‌گیران با ویژگی‌های متفاوتی وجود دارد، از برون‌گرا گرفته تا پرخاشگر تا با اعتماد به نفس و فروتن.

اگر در مورد نوع رابطه ای که قرار می گذارید کنجکاو هستید. شما به جای مناسب آمده اید. در اینجا یک تست شخصیت سریع برای شما آماده کرده ایم که سبک ارتباطی شما را آشکار می کند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است:

به تصویر زیر نگاه کنید و ابتدا به آنچه می بینید توجه کنید.

سپس به پایین بروید و اولین چیزی که می بینید دوستانتان هستند، دریابید که چگونه رابطه شما با خانواده و همه اطرافیانتان را نشان می دهد.

۱: تست شخصیت رابطه: پای مرد

اولین چیزی که هنگام تماشای یک عکس متوجه می شوید پاهای یک مرد است. شما فردی هستید که دوست دارید مستقیماً ارتباط برقرار کنید.

شما از آن دسته افرادی هستید که به راحتی افکار و احساسات خود را با دیگران به اشتراک می گذارید. این قدرتمند است. زیرا شما را در کاری که انجام می دهید بسیار خوب می کند.

اما گاهی اوقات به جایی می رسید که نمی توانید احساسات و عواطف مردم را از طریق ارتباطات دیگر دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: تست هوش: در d چند b وجود دارد؟

به گفته کارشناسان، در فرآیند کار و بیان نظرتان باید در برقراری ارتباط با دیگران کمی دقت کنید تا بر احساسات و عواطف اطرافیان تاثیری نگذارید. در نهایت رابطه خود را از دست خواهید داد.

۲: پای زن

اگر اول متوجه پاهای زنان شود، کسی است که قبل از صحبت فکر می کند.

برای درک احساسات و افکار خود باید زمان بگذارید. و زمان مناسب برای ابراز احساسات. شما به دنبال کلمات و مکان ها هستید.

با این حال، ممکن است در طول این فرآیند تاخیر در ارتباط وجود داشته باشد. یعنی زمانی که افکار و احساسات خود را جمع آوری کنید و زمان و مکان مناسبی برای به اشتراک گذاشتن افکار خود پیدا کنید. ممکن است طرف مقابل سکوت شما را اشتباه تفسیر کند.

خوب است که برای درک افکار و احساسات خود وقت بگذارید و یک محیط مناسب برای به اشتراک گذاشتن آنها پیدا کنید. اما فراموش نکنید که سکوت شما کاملا فضای مناسبی را برای سوء تفاهم باز می کند.

در این شرایط مثل بوقلمون ترسیده جواب نداد. توصیه می شود در اولین فرصت به طرف مقابل خود اطلاع دهید و به او پاسخ دهید.

بیشتر بخوانید: تست ادراک بصری حیوانات; آیا می توانید تمام ۲۵ حیوان پنهان شده در تصویر را پیدا کنید؟

به این ترتیب، پاسخ تاخیری خود را به حداقل می رسانید و از سردرگمی جلوگیری می کنید.

۳: تست شخصیت رابطه: هر دو

اگر قبل از هر چیز متوجه هر دوی این موارد شده اید، قبل از صحبت کردن در یک مکالمه فکر نمی کنید.

کارشناسان می گویند که شما نظرات بسیار قوی و احساسات قوی دارید که می خواهید تا حد امکان با دیگران به اشتراک بگذارید. این شما را به فردی خودجوش و دارای حس شوخ طبعی تبدیل می کند و مردم شما را به خاطر نگرش منحصر به فردتان تحسین می کنند. اما این جنبه ها می تواند باعث ناراحتی بسیاری از افراد اطراف شما شود.

اگر بتوانید کمی وقت بگذارید و افکار و احساسات خود را تجزیه و تحلیل کنید و متوجه شوید که چگونه بر دیگران تأثیر می گذارد، به شما کمک زیادی خواهد کرد.

خوانندگان محترم خبرنامه شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک ارسال کنید. آخرین امتحانات از طریق بخش سرگرمی خبرنامه. پازل ها، شما همیشه می توانید به سوالات و آزمون ها دسترسی داشته باشید. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقه مند به شناخت بهتر خود هستند.

پست های مرتبط:

تست شخصیت: به نظر شما کدام خانواده غیر واقعی است؟