!تست جزئی نگری: اگر در سه ثانیه اشکالات تصویر را ببینید، بسیار جزئی نگر هستید!


آزمون تصویری بررسی قدرت جزئی نگری

در این مطلب شما با یک آزمون روبرو هستید. این آزمانی توانایی ذهنی و قدرت تمرکز شما را مورد آزمایش قرار می دهد. به همه جزئیات نگاه کنید و سعی کنید اشتباهی که خارج از واقعیت است را پیدا کنید. با آزمون تصویری بررسی قدرت جزئی نگری با خبرنامه همراه باشید.

بیشتر بخوانید: قدرت بینایی خود را با یافتن پروانه در میان گل ها محک بزنید!

آزمون تصویری بررسی قدرت جزئی نگری

چه بخواهید و چه نخواهید قطعا این چالش هر کدام از ما را با توجه به میزان جزئی نگرمان به فکر فرو خواهد برد. اگر زمان کوتاهی دارید که می‌خواهید به شکلی سرگرم‌کننده در آن استراحت کنید، توصیه می‌کنیم تمرین زیر را انجام دهید. در تصویر دو نفر وجود دارند و شما باید تشخیص دهید که کدام نقص خارج از واقعیت است. تا زمانی که یک بار آن را امتحان نکرده اید، به نتیجه انتهای متن نگاه نکنید.

به ندرت کسی توانسته است این معمای تصویری را در سه ثانیه شکست دهد. گمان نکنید که این را برای دلسردی به شما اطلاع می دهیم، بلکه این سخن برای آماده سازی شماست. اگر به خودتان بیش از اندازه اعتماد کنید، مانند بسیاری از مردم بازنده خواهید شد.

آزمون تصویری بررسی قدرت جزئی نگری

در تصویر می‌توانیم ببینیم که محیط آشپزخانه یک خانه به تصویر کشیده شده است، جایی که خانم خانه در حال تمیز کردن است و در عین حال با مرد خانه که در حال روزنامه خواندن است صحبت می کند.  هیچ چیز اشتباه به نظر نمی رسد، درست است؟ اما در واقع در تصویر اشتباهاتی  وجود دارد. آنها را پیدا کنید!

نحوه انجام آزمون

چشمان خود را ببندید. نفس عمیق بکشید. حالا چشمان خود را باز کنید و این تصویر را نگاه کنید. اشتباه کجاست؟

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای تصویری

.

.

.

.

.

احتمالا برخی توانسته باشند در همان سه ثانیه و برخی در مدت بیشتر آن را پیدا کرده باشند.  از اینکه خطای تصویر را پیدا نکرده اید، احساس ناراحتی نکنید. این یک چالش است. هم می توانید برنده شوید و هم ببازید. می دانیم که غلبه بر چالش بصری دشوار است. در حال حاضر ما نشان خواهیم داد که اشتباه چیست.

تست مغز: همه کرم ها دوقلو دارند اما یکی تنهاست، آن را پیدا کنید!

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به  جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.