تست بینایی ببر پنهان: آیا می توانید ببر پنهان شده در میان گورخرها را تشخیص دهید؟


تست بینایی ببر پنهان

توهمات نوری مغز و حتی چشمان شما را آزمایش می کنند. امروزه فضای مجازی را کاملا پوشش می دهند و هر روز توهمات نوری جدیدی دیده می شود. این بار، بخش سرگرمی خبرنامه توهم نوری جدیدی را آماده کرده است که دید شما را به چالش می کشد. یکی از کاربران این تصویر را توییت کرد و نوشت: “آیا می توانید ببر پنهان شده در بین گورخرها را در ۱۰ ثانیه در این تست بینایی پیدا کنید؟” چگونه آن را انجام دهید؟

این توهم نوری یک آزمایش بصری است. دید و وضوح بیننده را به چالش می کشد، به خصوص که می توان آن را در عرض ۱۰ ثانیه پیدا کرد.

با دقت به تصویر نگاه کنید و سعی کنید ببر را در عرض ۱۰ ثانیه پیدا کنید.

تست بینایی ببر پنهان

وقتی به عکس نگاه کردم، گورخرهایی را دیدم که در حال دویدن هستند، در واقع او را دیدم که از ببر فرار کرد. این یک روال در جنگل است. گوشتخواران معمولاً در گله ها حرکت می کنند و چرا می کنند و همیشه در یک مکان می مانند. هنگامی که شکارچیان نزدیک می شوند، یک گاو زنده می ماند تا زمانی که به نحوی از گله رانده می شود و به بقیه اجازه می دهد تا فرار کنند…

وضعیت مانند این تصویر است. اما برای حل این تست، شما باید خیلی سریع راه های ببر را از گورخر تشخیص دهید. ببرها همچنین در استتار بسیار خوب عمل می کنند و شکارچیان را برای تشخیص آنها دشوار می کند.

به هر حال، آیا می توانید ببر را در ۱۰ ثانیه پیدا کنید؟ اگر بله، پس شما واقعا محترم هستید و نظر خوبی دارید. اما اگر هنوز موفق نشده اید به نکات زیر توجه کنید.

تست بینایی ببر پنهان; یادداشت

  • بینندگان باید تصویر را از بالا به پایین مشاهده کنند.
  • به گوشه های تصویر، به عنوان مثال سمت راست نگاه کنید.
  • ببر ببر سفید (رنگ سفید) است.

من فکر می کنم شما آن را تازه پیدا کرده اید، اگر نه، تصویر زیر را بررسی کنید.

تست ببر پنهان

خوانندگان محترم خبرنامه شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک ارسال کنید. آخرین امتحانات از طریق بخش سرگرمی خبرنامه. پازل ها، شما همیشه می توانید به سوالات و آزمون ها دسترسی داشته باشید. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقه مند به شناخت بهتر خود هستند.