تست بینایی: آیا می توانید مادر نوزاد را در ۱۱ ثانیه تشخیص دهید؟


آزمایش چشم مادر نوزاد به یک آزمایش دید دیگر در بخش سرگرمی خبرنامه خوش آمدید. در این تست باید مادر نوزاد را که در جایی از تصویر پنهان شده است پیدا کنید. اگر بتوانید مادر نوزاد را برای ۱۱ ثانیه یا کمتر ببینید، کارشناسان می گویند که بینایی خوبی دارید. اکنون بینایی خود را با انجام این چالش توهم نوری آزمایش کنید.

برای شما – تست هوش ثروتمند – به نظر شما کدام مرد ثروتمندترین است؟

توهم نوری چیست؟

توهمات نوری تصاویر بسیار چشمگیری هستند، اما با آنچه ما می بینیم متفاوت هستند. این تصاویر برای فریب دادن ذهن ما عالی هستند. به خصوص، چنین پازل هایی روشی موثر برای تقویت ارتباط بین سلول های مغز و چشم، بهبود سرعت تحلیل بینایی و ذهنی و بهبود حافظه کوتاه مدت هستند.

این تصاویر افرادی هستند، این می تواند اشیاء یا نقاشی باشد. انواع بسیاری از توهمات نوری وجود دارد. به عنوان مثال: فیزیکی; توهمات فیزیولوژیکی؛ تست های شخصیت … هر کدام در زمینه های مختلف از سرگرمی و رشد مغز گرفته تا بهبود مهارت های بصری و آشکارسازی جنبه های شخصیتی استفاده می شوند.

آیا می خواهید چشمان خود را آزمایش کنید؟ پس بیایید شروع کنیم.

برای شما: پازل زن قاتل: به تصویر نگاه کنید تا ببینید قاتل کدام زن است.

آزمایش چشم مادر نوزاد

تصویر زیر را ببینید که در آن تنها ۱۱ ثانیه طول کشید تا مادر نوزاد را پیدا کنید.

کودک

تصویر بالا یک نقاشی قدیمی از کودکی است که یک بطری شیر در دست دارد. شاید گرسنه بود و دنبال مادرش می گشت. چالش شما این است که مادر کودک را در ۱۱ ثانیه یا کمتر پیدا کنید.

بچه ها وقتی گرسنه هستند گریه می کنند. شیشه شیر بچه پر است، اما به مادرش نیاز دارد. بچه ها اگر مادرشان را نبینند خیلی نگران می شوند. به هر حال، آیا می توانید مادر بچه را پیدا کنید؟

.

.

.

.

برای شما: تست بینایی جوجه اردک: چند اردک در تصویر وجود دارد؟

.

.

.

.

.

وقت تمام است. آیا می توانید مادر بچه را پیدا کنید؟

من معتقدم کسانی که بینایی خوبی دارند، مادر کودک را پیدا کرده اند. و شما؟

برای شما: آزمون هوش: همسر این مرد کیست؟

پاسخ تست بینایی مادر کودک

پاسخ تست بینایی مادر نوزاد: اگر دقت کنید نوزاد لباسی شبیه روسری به تن دارد و شیشه شیر را در دست چپ خود گرفته است. تصویر را به سمت راست بچرخانید و مادر کودک را خواهید دید. شکل صورت مادر به وضوح قابل مشاهده خواهد بود.

مادر کودک

امیدواریم از تست بینایی مادر و نوزاد لذت ببرید! فراموش نکنید که به من بگویید آیا می توانید مار را در ۱۱ ثانیه یا کمتر پیدا کنید!

برای شما – یک پازل سخت – آیا می توانید خواهر و برادر را پیدا کنید؟

توهمات نوری همیشه بینش شگفت انگیزی در مورد نحوه عملکرد مغز ما ارائه کرده است. رنگ ترکیب خاصی از نور و الگوها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که در آنجا نیست ببیند. به خصوص، چنین آزمایشاتی روشی موثر برای تقویت ارتباط بین سلول های مغز و چشم، بهبود سرعت تحلیل چشم و ذهنی و بهبود حافظه کوتاه مدت است. در واقع، این تصاویر نحوه درک مغز از چیزها را به چالش می کشد.

خوانندگان محترم خبرنامه شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی با ما در تماس باشید. اینستاگرام در مقابل فیس بوک نظرات و پیشنهادات خود را ارسال کنید. همیشه می گذری بخش سرگرمی خبرنامه آخرین امتحانات می توانید به آزمون ها و سوالات دسترسی داشته باشید. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقه مند به شناخت بهتر خود هستند.

بیشتر بخوانید:

بازی فکری: آیا می توانید اشتباه را در تصویر در ۵ ثانیه تشخیص دهید؟

تست بینایی تمساح: شما ۱۵ ثانیه فرصت دارید تا تمساح را پیدا کنید.

معمای زن متاهل: کدام زن ازدواج می کند؟

تست بینایی: آیا می توانید زن و کودک را در ۱۱ ثانیه تشخیص دهید؟

معمای ذهن: به نظر شما چه کسی فقیر است؟