تست بینایی؛ آیا می توانید زن پنهان شده را در ۷ ثانیه پیدا کنید؟


تست دید پنهان

خوانندگان محترم به آزمایش دیگری در بخش سرگرمی خبرنامه خوش آمدید. در این تست بینایی، چیزی در جایی در تصویر پنهان است. اما چالش این است که آیا می توانید او را در ۷ ثانیه ببینید؟ با شرکت در این آزمون دقت و مهارت های بینایی خود را بیازمایید.

هدف از زمان بندی تعیین نحوه عملکرد مغز شما در چنین شرایط چالش برانگیزی است.

بیا شروع کنیم!

تست بینایی تصویر پنهان؛ تصویر زیر را ببینید.

تست دید پنهان

اگر به تصویر نگاه کنید بلافاصله دو سنجاب را خواهید دید که روی شاخه درخت نشسته اند. اما چیز دیگری در تصویر وجود دارد که توجه شما را به خود جلب می کند و آن چیزی نیست جز چهره زن.

وقتت تمام شده. آیا می توانید چهره پنهان زن را ببینید؟

نه؟

توصیه می شود دوباره تصویر را مشاهده کنید. اما این بار با دقت و تمرکز بیشتر.

.

.

.

اگر به محیط اطراف دقت کنید، می توانید شکل صورت یک زن را بالای سر سنجاب ببینید. به ویژه بینی او تشخیص را آسان می کند.

اگر به سمت چپ تصویر دقت کنید، متوجه می شوید که سنجاب سمت راست لب های یک زن را به تصویر می کشد. سنجاب سمت چپ چشم چپ و برگ های درخت چشم راست اوست.

افرادی که می توانند این تست را در ۷ ثانیه یا کمتر حل کنند، مهارت های بصری بسیار خوبی دارند. اگر شما یکی از آنها هستید، به شما تبریک می گویم!

امیدواریم از این مسابقه لذت ببرید.

خوانندگان محترم خبرنامه شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک ارسال کنید. آخرین امتحانات از طریق بخش سرگرمی خبرنامه. پازل ها، شما همیشه می توانید به سوالات و آزمون ها دسترسی داشته باشید. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقه مند به شناخت بهتر خود هستند.