تست بصری حیوانات؛ آیا می توانید تمام ۲۵ حیوان پنهان شده در تصویر را ببینید؟


تست تصویر حیوانات

خوانندگان محترم بخش سرگرمی خبرنامه از تست بصری بیشتر استقبال می کند. در این آزمایش مدل حیوانی، ۲۵ حیوان در یک تصویر وجود دارد و شما باید همه آنها را پیدا کنید. اما کارشناسان ادعا می کنند که ۷ درصد از شرکت کنندگان می توانند تمام ۲۵ حیوان را در تصویر ببینند. بنابراین، فقط کسانی که بینایی و دقت بسیار خوبی دارند می توانند همه حیوانات پنهان را ببینند. تو چطور؟

آزمایش بصری حیوان با ۲۵ حیوان پنهان

کارشناسان می گویند میانگین زمان برای نگاه کردن به تمام حیوانات در تصویر ۲ دقیقه است. آیا می توانید همه آنها را در کمتر از ۲ دقیقه پیدا کنید؟ پس برای چی منتظری؟

تست بینایی حیوانات

این پرتره توسط آرسیمبولدو هنرمند ایتالیایی قرن شانزدهم طراحی شده است. کار او به دلیل خلق سر انسان از غذا و اشیاء شناخته شده است. اما من فکر می کنم این تصویر یک تست بصری چالش برانگیز است. دیدن همه آنها به خصوص با وجود این همه موجودات مختلف در کنار یکدیگر دشوار است.

فیل در تصویر اسب هذا نهنگ ها روباه شما باید بتوانید حلزون ها و خرس ها را ببینید. ملخ ها دارای پرهای براق هستند. طاووس تنبل هم هست. چشم تیزبین بیننده مانند لاک پشت است. خرگوش و گوریل نیز یافت می شود. سایر حیوانات در تصویر: حلزون ها، بلبل دودو حمید مار سنجاب در سمت چپ تصویر یک پرنده کرکس مانند و یک پرنده کرکس مانند در مقابل ببر دیده می شود. دلفین ها قطب نما سفید

اگر چیزی در تصویر کم یا جدید یافتید، آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

تصویر زیر را ببینید.

آیا می توانید همه آنها را ببینید؟ آیا در کمتر از ۲ دقیقه موفق شدید؟ اگر چنین است، شما دیدگاه عقابی دارید.

اما اگر عکس مورد نظر خود را به دست نیاوردید، ناامید نشوید. یک قلم و کاغذ بردارید و هر حیوانی را که می بینید بنویسید. به این ترتیب تمرکز بیشتری خواهید داشت.

خوانندگان محترم خبرنامه شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک ارسال کنید. آخرین امتحانات از طریق بخش سرگرمی خبرنامه. معماها; شما همیشه می توانید به سوالات و پازل ها دسترسی داشته باشید. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص برای کسانی که علاقه مند به شناخت بهتر خود هستند.