تست استتار برفی: فقط هوشمند می تواند ۲ پلنگ برفی را در استتار تشخیص دهد. و شما؟


تست پوشاندن برف

تست استتار برفی: اگر می توانید دو پلنگ برفی را که در هیمالیا پنهان شده اند، ببینید. کارشناسان می گویند که شما بینایی تیزبینی دارید.

این تصویر توسط Dhritiman Mukherjee، عکاس ۴۳ ساله اهل کلکته در ارتفاع ۴۵۰۰ متری در هیمالیا گرفته شده است. در تصویر یک پلنگ برفی به همراه توله اش دیده می شود که به خوبی از محیط اطراف خود استتار شده است. اما آیا می توانید آنها را ببینید؟

این عکاس گفت: مدت ها بود که به دیدن پلنگ برفی در هیمالیا امیدوار بودم. هر روز ۱۲ ساعت در دامنه کوه می نشستم تا اینکه از صخره ها بالا رفتم.

وی گفت: این دیدار بسیار جالب بود. مادر و توله در دماهای بین منفی ۳ تا منفی ۳۰ درجه سانتیگراد در پارک ملی همیس در لاداخ هند، دوربین را شکار کردند.

تست پوشاندن برف

حالا به تصویر نگاه کنید.

پلنگ برفی با شکوه است، یک گربه بزرگ کمیاب و بسیار باهوش که برای زنده ماندن در طبیعت خشن هیمالیا سازگار شده است. این عکاس هندی افزود: یک روز آنها را دنبال کردم و از برخورد هوشمندانه آنها در برخورد با طبیعت ناهموار و زمین های ناهموار شگفت زده شدم. چه منظره شگفت انگیزی!

به هر حال آنها را پیدا کردید؟ اگر آنها را پیدا کنید، واقعاً چشم عقابی دارید. اگر نه، پیشنهاد می کنم به تصویر از بالا به پایین نگاه کنید تا آنها را در زمین برفی نبینید.

تصاویر زیر را ببینید؛ ما آنها را شناسایی کردیم.

امیدواریم از این مسابقه لذت ببرید.

خوانندگان محترم خبرنامه شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک ارسال کنید. آخرین امتحانات از طریق بخش سرگرمی خبرنامه. پازل ها، شما همیشه می توانید به سوالات و آزمون ها دسترسی داشته باشید. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقه مند به شناخت بهتر خود هستند.