تد می میرد ، نیت برنده بزرگ بریتانیایی می شود ، مورت

تد می میرد ، نیت برنده بزرگ بریتانیایی می شود ، مورت


آیا تد لاسو می میرد؟ با توجه به یادداشتی که روی دیوار ستاره Jason Sudeikis وجود دارد ، ممکن است این مورد باشد (هرچند احتمالاً چنین نیست). این کمدین دیشب بیرون آمد اواخر شب با ست مایرز با مشتی یادداشت چسبنده که اقدامات غلط – حداقل ما امیدواریم – را آشکار می کند تد لاسو فصل 3 بیایید نگاهی دقیق تر به آنچه می توانیم از Apple TV + Comedy Season 3 داشته باشیم ، بیاندازیم ، درست است؟

در اولین قسمت از فصل 3 ، Sudeikis اشاره می کند که ربکا (هانا وادینگهام) و کیلی (جونو تمپل) “به خرید بروید و در مورد کار صحبت کنید”. در این سطح زیبا به نظر می رسد ، اینطور نیست؟ خب ، قسمت دوم فصل بعد در حال چرخش شدید است. قسمت 2 با حروف بزرگ برنامه ریزی شده است: “TED می میرد”. در طول این ، اگرچه خواندن آن دشوار است ، کارت چیزی را در راستای “رسوایی اشتراک گذاری میخانه” می خواند.

قسمت سوم در جاده تاریک ادامه می یابد: بیسکویت ها با کوکائین بسته می شوند ، هنری پسر تد مجبور می شود تیم را از طریق Zoom آموزش دهد و تدن به خرید اعتیاد پیدا می کند (ظاهراً بعد از قسمت 2 دوباره زنده شد). قسمت 4 نسبتاً مبهم است – “چیزی درباره استیو بنن؟” – بعد از آن قسمت 5 ، که در آن “ربکا از ارتودنتیست بزرگسال دریافت می کند” ، دنبال می شود.

جیسون سودیکیس نظریه های تد لاسو را جعل کرد
عکس: NBC

بعدی در برنامه ، قوس بزرگ روی (برت گلدشتاین) است ، با ایده هایی مانند “نشان دهید روی کمی دم دارد” و “روی خیلی چاق می شود” ، دو نکته عملی که در پایان نمایش اتفاق می افتد. به پس از روی ، تیم برای تمرینات تیم سازی به “پناهگاه هیتلر” می رود. و ناتی (نیک محمد) سرانجام به قوس رستگاری خود در پایان فصل 3 می رسد: او برنده می شود پخت عالی بریتانیاییبه خوش به حال او!

دو افشاگری بزرگ فصل جعلی را می بندد. از یک طرف ، جیمی (فیل دانستر) یک روح است. دو نفر ریش مربی (برندان هانت) قاتل زودیاک هستند. پس ریش جیمی را کشت؟ فصل با شروع یک سگ مرده در آغاز فصل دوم به پایان می رسد و کل تیم را درگیر خود می کند. بدیهی است وسوسه های زیادی در اطراف AFC ریچموند در جریان است.

چه گردابی! باید منتظر ماند تا ببینیم آیا این نقاط اکشن ساختگی و هر چند خنده دار در فصل سوم واقعاً زنده می شوند یا خیر تد لاسو، که سال آینده برای اولین بار نمایش داده می شود. پایان فصل 2 تد لاسو اکنون روی Apple TV +پخش می شود.

رودخانه تد لاسو در Apple TV +

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *