تحریم های ما عالی فاجعه جهانی تحمیل می تدریجی – خبری نیست


دلیل برای دقیق کدام ممکن است بازار جهانی وعده های غذایی را همراه خود اختلال قابل توجه شبح می تدریجی، در اقدامات روسیه نیست، اما علاوه بر این در تحریم های لجام گسیخته غرب علیه روسیه است. کشورهای غربی به گروه کشورهای به اصطلاح جنوبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها اهمیتی نمی دهند. امتحان شده‌ها برای انزوای روسیه اجتناب کرده اند تذکر مالی، پولی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لجستیکی اجتناب کرده اند مجاری همکاری‌های تعدادی از ساله در نتیجه فاجعه مالی در اندازه تاریخی شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار‌ها در روابط حمل‌ونقل، تدارکات را انتخاب کنید و انتخاب کنید پولی در نتیجه فشار در تامین بی‌وقفه را انتخاب کنید و انتخاب کنید وفاداری بازارهای مشترک “در سراسر جهان” را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشاورزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده غذایی را به حرکت درآورد.

در تحریک کردن سی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجمین روز مبارزه اوکراین، ولودیمیر زلنسکی در پیامی ویدیویی گفتن کرد کدام ممکن است مذاکرات صلح همراه خود روسیه پیام‌های مثبتی را به در کنار دارد. در همین جا مهمترین تحولات سی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجمین روز مبارزه اوکراین است:

کربی: نیروهای آمریکایی در لهستان همراه خود نظامی اوکراین در تصمیم هستند / از کیت تا حد زیادی به اروپا {می رود} ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ – ۱۰:۴۳
همراه خود وجود گفتن روسیه مبنی بر کاهش تردد در برخی شهرهای اوکراین، وزارت حفاظت آمریکا گفتن کرد کدام ممکن است در جاری کشتی بیش اجتناب کرده اند ۲۰۰ هواپیمای نیروی دریایی به اروپای شرقی است.

به گزارش اسکای نیوز، جان کربی سخنگوی پنتاگون در یک واحد کنوانسیون مطبوعاتی اظهار داشت کدام ممکن است این هواپیما برای ادغام کردن ۱۰ جت جنگنده F-18 اجتناب کرده اند کشورهایی اجتناب کرده اند جمله لیتوانی {خواهد بود}.

وی افزود کدام ممکن است نیروهای آمریکایی در لهستان همراه خود نیروهای اوکراینی “ارتباط” می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آنها سلاح می دهند، با این حال این “به معنای آموزش به معنای سنتی نیست.”

پیش اجتناب کرده اند این معاون وزیر حفاظت روسیه آگاه بود کدام ممکن است “عملیات رزمی” در احاطه کیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهر چرنیهف “به میزان قابل توجهی کاهش خواهد کشف شد”. با این حال رئیس جمهور جو بایدن اظهار داشت: “به همان اندازه روزی کدام ممکن است نبینم آنها در حرکت چه می کنند، روی آن حساب {نمی کنم}.” اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری، ستاد مشترک نظامی اوکراین اظهار داشت کدام ممکن است ادعای روسیه مبنی بر خروج نیروهایش «قابل دستیابی است فریبکاری باشد».

این ستاد در فینال گزارش مبارزه فیسبوک شخصی گفتن کرد کدام ممکن است واحدهای نیروی دریایی روسیه همچنان اجتناب کرده اند کیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرنیهف در اطراف می شوند.

روسیه گفتن کرد کدام ممکن است اکنون بر عملیات در شرق قلمرو دونباس هدف اصلی خواهد کرد.

رهبران ۵ ملت غربی نیازمند شومینه بس را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیپلماسی اجتناب کرده اند پوتین شدند ۱۳۰۱/۰۱/۱۰ – ۱۰:۲۱
سخنگوی مقامات آلمان اظهار داشت: رهبران آلمان، آمریکا، فرانسه، بریتانیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایتالیا در تماسی تلفنی هماهنگی کردند کدام ممکن است بر روسیه برای شومینه‌بس را انتخاب کنید و انتخاب کنید خروج نیروهایش اجتناب کرده اند اوکراین فشار بیاورند.
سخنگوی مقامات آلمان در ادعا ای گفتن کرد کدام ممکن است اولاف شولز، صدراعظم آلمان، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه، بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماریو دراگی، نخست وزیر ایتالیا نیز همراه خود یکپارچه اعمال تحریم های از حداکثر علیه روسیه موافقت کردند.

سخنگوی کرملین اظهار داشت روسیه استفاده اجتناب کرده اند سلاح هسته‌ای در اوکراین را تجزیه و تحلیل نمی‌تدریجی، با این حال هر کسی را کدام ممکن است بخواهد مداخله تدریجی مجازات می‌تدریجی.

دیروز دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین روسیه اظهار داشت کدام ممکن است روسیه استفاده اجتناب کرده اند تسلیحات هسته‌ای در اوکراین را در تذکر نمی‌گیرد، با این حال اجتناب کرده اند هر فرصتی برای مجازات هر {کسی که} در نبرد‌ها دخالت دارد، برخوردار است.

پس اجتناب کرده اند نوک در اطراف سوم مذاکرات صلح بین کیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسکو، رئیس هیئت اوکراینی اظهار داشت کدام ممکن است ۲ طرف باقی مانده است با اشاره به برخی امتیازات به هماهنگی نرسیده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید طرف اوکراینی هیچ موافقتی اجتناب کرده اند روسیه بدست آمده نکرده است. اظهار داشت کدام ممکن است در صورت هماهنگی همراه خود روسیه، اوکراین برگزار می تواند.

ولادیمیر مدینسکی، مذاکره‌کننده ارشد روسیه، اظهار داشت کدام ممکن است روز اول مذاکرات بین اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه سازنده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشرفت‌هایی حاصل شده است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود کدام ممکن است ۲ طرف می‌توانند پس اجتناب کرده اند در اطراف جاری مذاکرات، همراه خود صدور ادعا‌ای مشترک موافقت کنند. شایان اشاره کردن است کدام ممکن است مذاکرات شومینه بس روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین کدام ممکن است به صورت مرحله ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید در محل قرارگیری های مختلف به پایان رسید، به نتیجه قابل توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مثبتی منجر نشد.

هشدار این سیستم جهانی وعده های غذایی نسبت به ضعیف چرخ دنده غذایی در این کره خاکی ۰۱/۱۰/۱۴۰۱ – ۰۸:۵۹
این سیستم جهانی وعده های غذایی تحمل حمایت گروه ملل متحد در روز سه شنبه ۲۹ مارس هشدار داد کدام ممکن است مبارزه در اوکراین امتحان شده های این سیستم جهانی وعده های غذایی برای کشتی وعده های غذایی برای حدود ۱۲۵ میلیون نفر {در سراسر} جهان را تضعیف می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین به سبد غذایی جهان تغییر تبدیل می شود. گیرنده نان
دیوید بیزلی، سرپرست اجرایی این سیستم جهانی وعده های غذایی در نشست ۱۵ عضوی شورای ایمنی اظهار داشت: «این عملیات ۹ تنها اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید قلمرو را ویران می تدریجی، اما علاوه بر این تأثیری فراتر اجتناب کرده اند آنچه در کل مبارزه جهانی دوم دیدیم، بر جهان دارد. . “
او اظهار داشت: «به همین دلیل می‌توانید میزان آسیب به عملیات ما را تصور کنید. “
بایدن: باید دید کدام ممکن است خواه یا نه روسیه به تلاش شخصی برای کاهش مبارزه حرکت خواهد کرد هر دو خیر.

رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به گفتن وزارت حفاظت روسیه مبنی بر کاهش ورزش نیروی دریایی در ۲ شهر اوکراین اظهار داشت: باقی مانده است زود است کدام ممکن است بگوییم روس ها اجتناب کرده اند کیف خارج می شوند هر دو خیر.

به گزارش دیلی نیاز، پاسخ جو بایدن رئیس جمهور آمریکا به فینال تحولات اوکراین در یک واحد کنوانسیون مطبوعاتی مختصر عصر دوشنبه همراه خود نخست وزیر سنگاپور بود.

دیدار بایدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخست وزیر سنگاپور عمدتاً بر روی اوکراین هدفمند بود، با این حال آنها علاوه بر این با اشاره به کره شمالی، چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید میانمار گفتگو کردند. آنها انتخاب گرفتند در هر کنوانسیون مطبوعاتی تنها به حداقل یک پرس و جو پاسخ دهند.

سپس آسوشیتدپرس اجتناب کرده اند بایدن دانستن درباره پاسخ او به گفتن روسیه مبنی بر خروج نیروهایش اجتناب کرده اند کیف، پایتخت اوکراین، پرسید.

بایدن اظهار داشت: «باید ببینیم. به همان اندازه روزی کدام ممکن است اعمال آنها را نبینم این برای من می خواهم تکنیک ندارد. خواهیم دید کدام ممکن است خواه یا نه آنها به آنچه می گویند حرکت می کنند.

اظهارات او عالی روز پس اجتناب کرده اند آن خاص شد کدام ممکن است او امتحان شده کرد اظهارات زودتر شخصی با اشاره به ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه را روشن تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت کدام ممکن است “{نمی تواند} در توانایی نگه دارد”. بایدن اظهار داشت کدام ممکن است طرفدار «تنظیم رژیم» در روسیه نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید سخنان او صرفاً «شوک» نسبت به کاری است کدام ممکن است روسیه انجام می دهد.

نبنزیا: تحریم های روسیه به حداقل یک فاجعه جهانی منجر شد ۰۱/۱۰/۱۴۰۱ – ۰۸:۱۰
واسیلی نبنزیا، مشاور دائم روسیه در گروه ملل متحد اظهار داشت کدام ممکن است تحریم های یکجانبه روسیه علیه روسیه ممکن است منجر به حداقل یک فاجعه مالی تاریخی جهانی شود.

مشاور روسیه اظهار داشت: توضیحات دقیق کدام ممکن است بازار جهانی وعده های غذایی را همراه خود اختلال قابل توجه شبح می تدریجی، اقدامات روسیه نیست، اما علاوه بر این تحریم های لجام گسیخته غرب علیه روسیه است. کشورهای غربی به گروه کشورهای به اصطلاح جنوبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مردمان آنها اهمیتی نمی دهند. امتحان شده برای انزوای روسیه اجتناب کرده اند تذکر مالی، پولی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لجستیکی اجتناب کرده اند مجاری همکاری تعدادی از ساله در نتیجه فاجعه مالی در اندازه تاریخی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار در بار، تدارکات را انتخاب کنید و انتخاب کنید روابط پولی در نتیجه فشار در تامین مداوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید وفاداری مشترک “در سراسر جهان” شد. بازارها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشاورزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده غذایی مدیریت تبدیل می شود.

نبنزیا اظهار داشت کدام ممکن است روسیه قاطعانه به تعهدات در سراسر جهان شخصی اختصاص داده شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمنی نیروهای اوکراینی را کدام ممکن است انتخاب به ترک دارند، تضمین خواهد کرد.