تجلیل از بازنشستگان به کارگران امروزی امید بیشتری به آینده می دهد.


تجلیل از بازنشستگان به کارگران امروزی امید بیشتری به آینده می دهد.

مدیر عامل تامین اجتماعی تاکید کرد: تلاش برای تکریم منزلت بازنشستگان، کارگران و فعالان امروز را به آینده بخش تولید امیدوارتر می کند.

به گزارش ایلنا، میرهاشم موسوی; تجلیل از روز خانواده و بازنشستگان این نهاد به منظور تجلیل از بازنشستگان و مستمری بگیران، روز ۲۵ ذی الحجه را به عنوان روز خانواده و مناسبتی غم انگیز برای تجلیل از بازنشستگان نامگذاری کرده است. سیره ائمه اطهار با تأکید بر اهمیت ویژه خانواده به عنوان مؤثرترین نهاد اجتماعی در سعادت انسان به سالمندان و بازنشستگان عزیز تجلیل می شود.

متن کامل این پیام در ادامه می آید.

نهاد خانواده به عنوان زیربنای جامعه سالم، نهادی مقدس در گفتمان ها و آموزه های اسلام است. همه مصلحان اجتماعی بر قدرت و سلامت به عنوان بستر اصلی شکل گیری ایده آل تأکید داشتند. جامعه ای مرفه. در این نهاد مهم اجتماعی، نقش برجسته بزرگان و فرزانگان در محور مرکزی تشکیل خانواده، ضامن حفظ حیات این نهاد اجتماعی به نام بیست و پنجم است; فرصتی است برای تلاوت سوره مبارکه هلعطی ذی الحجه به عنوان روز خانواده و تجلیل از بازنشستگان. با تکیه بر سیره ائمه اطهار علیهم السلام یک سازمان اجتماعی مؤثر در سعادت بشریت ضمن تکریم سالمندان و بازنشستگان عزیز است.

با ارائه خدمات به کارگران و بازنشستگان در زمینه بیمه و خدمات درمانی؛ گروه تامین اجتماعی بیمار است ضمن تلاش برای مبارزه با خطرات اقتصادی و اجتماعی بالقوه مانند بیکاری و از کار افتادگی. ارتقای کیفیت خدمات و توسعه آن، روند ارائه خدمات را تسهیل می کند. زیرا اقتصاد کشور، بنیادهای ملی، اجتماعی و صنعتی به همت زنان تأسیس شد، نه به این دلیل که توسعه این آب و خاک اولویت اصلی زندگی آنها بود. این شهرهای ارزشمند و تجربیات ارزشمند را هدر ندهید.

هر چه تلاش برای ارج نهادن به کرامت این عزیزان بیشتر شود، امید کارگران و فعالان امروز به آینده بخش تولیدی بیشتر خواهد شد و تا حدودی این وظیفه و مسئولیت است. سازمان تامین اجتماعی وظیفه دارد بزرگترین و جامع ترین صندوق بازنشستگی کشور باشد و امیدواریم در انجام این ماموریت از دعای خیر بازنشستگان و مستمری بگیران عزیز بهره مند شویم.

بازگرداندن مستمری بگیران و اعضای خانواده آنها به مشهد مقدس در قالب طرح کرامت رضوی. افزایش مشارکت سازمان در پرداخت حق بیمه اضافه و عمر سالمندان و افزایش سهمیه وام مورد نیاز بازنشستگان. تمامی نیازهای معیشتی و رفاهی این عزیزان هنوز برآورده نشده و جلوه ای از زحمات این خادمین عزیز در سازمان بهزیستی است که همواره در تلاش برای خدمت رسانی به این مردم بی سایه و فاقد تجربه و درایت هستند. تعهدات قانونی ما

جشن ۲۵ ذی الحجه، روز خانواده و بازنشستگان امید است با این عزیزان به عنوان ادای احترامی ارزنده به سازمان تامین اجتماعی برخورد شود و همت تمامی کارکنان سازمان تامین اجتماعی بتواند این امر را انجام دهد. بازنشستگان و مستمری بگیران عزیز سازمانی باشید که تحت این پوشش خدمت کنید.

انتهای پیام/

منبع: ایلانا