تام دیلی در یک خاطره جدید به بررسی محاکمات پدر همجنسگرا خود می پردازد

تام دیلی در یک خاطره جدید به بررسی محاکمات پدر همجنسگرا خود می پردازدتام دیلی یکی از غواصان المپیکی در جهان است و به عنوان یک ورزشکار LGBTQ با توجهات بیگانه نیست. اما دالی در خاطرات جدید خود با عنوان “Coming Up for Air” جنبه جدیدی از زندگی خود را آشکار می کند که تحت یک میکروسکوپ نابخشودنی و گاه عظیم قرار می گیرد: پدر بودن.

به گفته دالی ، غریبه ها اغلب او و همسرش ، داستین لنس بلک ، فیلمنامه نویس برنده اسکار آمریکایی را مجبور می کنند که به عنوان والدین خود “کار با کیفیت” را انجام دهند ، زیرا همجنسگرا هستند.

تام دالی و داستین لنس بلک در Vanity Fair x Bloomberg Climate Change Climate Dinner در لندن در 11 دسامبر 2018.جف اسپایسر / فایل گتی ایماژ

دالی 27 ساله می نویسد: “بعنوان یک والد همجنسگرا و یک پدر همجنسگرا ، گاهی اوقات احساس می کنم که ما محکوم به قضاوت بالاتر هستیم.” “وقتی در ملاء عام بیرون می آیی ، تمام نگاهت را متوجه خود می کنی تا کار درست را انجام دهی ، یا والدین.”

زمانی که پسرش رابی ری ، 3 ساله ، در سال 2018 با بلک متولد شد ، او صاحب مدال طلای المپیک شد. دیلی می نویسد که گرچه اغلب بی گناه است ، غریبه ها به طور مداوم به او و بلک کمک “ناخواسته” ارائه می دهند. در یک مورد ، دالی نشان می دهد که یک فرد غریبه پیشنهاد تعویض پوشک رابی را داده است.

او می نویسد: “مردم دو پدر را می بینند و ما احساس می کنیم نمی دانیم چه کار می کنیم یا به راحتی به زنان نمی آید.” -فکر می کنم نیت خوبی داشته باشد ، اما ممکن است ناخواسته باشد.

در کتابی که روز پنجشنبه منتشر شد ، دالی همچنین “موانعی” را که او و بلک 47 ساله برای غلبه بر آنها باید به منظور بدست آوردن سرپرستی قانونی برای فرزند بیولوژیکی خود پس از بدست آوردن رحم جایگزین ، برشمردند ، بیان کرد.

تام دیلی “برای هوا می آید”.ناشران هارپر کالینز

بر اساس قوانین بریتانیا ، جانشینان و همسر آنها والدین قانونی فرزندان جانشین در بدو تولد محسوب می شوند ، حتی اگر از نظر بیولوژیکی به هم وابسته نباشند. جایگزین ها اغلب با جنینی که هیچ رابطه ژنتیکی با آن ندارند ، کاشته می شود ، که به آن جایگزین بارداری نیز می گویند. رفتار قانونی والدین تنها پس از آموزش والدین یا فرزندخواندگی پس از تولد فرزند منتقل می شود ، فرآیندی که دالی و بلک باید متحمل شوند.

دالی می نویسد: “در همان ماه ، برای اولین بار ، او گفت:” دادا “، ما برای دادرسی به دادگاه احضار شدیم تا بتوانیم روند قانونی شدن والدین او را آغاز کنیم.” “این باعث ناراحتی ما شد و” به اندازه کافی خوب “نبودیم. گویی ما اختلالی هستیم که سیستم نمی تواند از عهده آن برآید. “

دیلی گفت که این روند “گران و چالش برانگیز است” ، بنابراین شوهرش پادکست “Surrogacy: A Family Frontier” را در رادیو پنج زنده BBC در سال 2018 تهیه کرد. این مجموعه محدود جایگزینی را مورد بررسی قرار داد.

این خاطرات همچنین خوانندگان را در جریان رویدادهایی قرار می دهد که دیلی آنها را “روز دی” می نامد ، روزی که در سال 2013 یک ویدیوی جدید را در یوتیوب منتشر کرد. جامعه از زمان انتشار آن

او می نویسد: “تنها با به اشتراک گذاری داستان ها می توانیم قلب و ذهن خود را تغییر دهیم و برای افراد مختلف پل بسازیم.”

پس از کسب اولین مدال طلای المپیک خود در بازی های توکیو در ماه ژوئن ، دالی روی سکو رفت و پیروزی خود را به جوانان LGBTQ اختصاص داد و گفت: “شما می توانید به هر چیزی برسید”.

هفته گذشته ، هنگامی که او جایزه ورزش در جوایز نگرش 2021 را به دست گرفت ، دالی کشورهایی را که همجنسگرایی برای شرکت در المپیک مجازات اعدام دارد ، ممنوع کرد.

بیا دنبالم NBC Out بعد توییتر، فیس بوک & اینستاگرامدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *