تاریخ انتشار Z Fold 4 و Z Flip 4 دوباره مشخص شد.


سامسونگ شایعات در مورد نسل بعدی گوشی های تاشو مدت زیادی است که در حال پخش است و می توانیم انتظار داشته باشیم که به زودی آنها را به بازار عرضه کنند. مانند دستگاه های قبلی این شرکت در اواسط سال، هیچ خبر رسمی وجود ندارد، اما این دو گوشی ممکن است ماه آینده به بازار عرضه شوند. اکنون اطلاعات جدیدی داریم که آن را تایید می کند.

تاریخ عرضه گلکسی زد فولد مشخص شد

ایوان بلاس اخیراً عکسی از دعوتنامه رویداد Unpacked آینده سامسونگ به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ در ۱۰ آگوست معرفی خواهند شد. بعنوان یادآوری، این تاریخ در ماه گذشته توسط کاربر دیگری به نام جان پروسر ذکر شده است.

دعوت به این رویداد یک تصویر تار از تلفن تاشو در پس زمینه دارد که با Galaxy Flip 4 که اخیراً فاش شده است مطابقت دارد. اما توییتر این تصویر را به دلیل نقض کپی رایت حذف کرد.

تاریخ عرضه ۱۰ آگوست در واقع یک تاریخ رسمی است و فکر می کنم سامسونگ به زودی آن را اعلام خواهد کرد. با این حال، ما همچنان منتظر هستیم تا شرکت این جزئیات را فاش کند تا ایده مناسبی به دست آوریم.

در مورد انتظارات از گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴، شایعات حاکی از آن است که جدا از برخی جزئیات، هیچ تفاوت عمده ای در طراحی وجود نخواهد داشت. بخش مشخصات تغییراتی را مشاهده خواهد کرد، اما اطلاعات قبلی از آخرین نسل اول پردازنده اسنپدراگون ۸+ حکایت دارد. دوربین های بهتر؛ لولاهای کوچک؛ باتری های بزرگتر و بیشتر خواهد داشت.

همچنین انتظار می‌رود سامسونگ در همین رویداد سری گلکسی واچ ۵ را نیز معرفی کند. اما وقتی سامسونگ در مورد آن صحبت می کند، همه چیز تایید شده است و انتظار می رود به زودی این اتفاق بیفتد. پس با ما در دانوتک همراه باشید تا شما را در جریان قرار دهیم.

نکاتی برای این مقاله