تاریخچه مختصر ZUMBA® – تناسب اندام کندی


برای بسیاری از افراد ، یافتن روال مناسب تناسب اندام به معنای یافتن فعالیت هایی است که از انجام آنها لذت می برند. این باعث می شود آنها بیشتر به برنامه تمرینی شما پایبند باشند. کلاسهای رقص کاردیو از نظر اجتماعی بسیار محبوب است و به گونه ای که رقص را سرگرم کننده تر از دویدن روی تردمیل می کند.

مزایای تناسب اندام زومبا کندی

ZUMBA® یکی از محبوب ترین کلاس های رقص و تناسب اندام است و در سراسر کشور محبوب است. تمرینات کاردیو سنتی دارای مزایای سلامتی سرگرم کننده و هیجان انگیز است و یک فرصت تناسب اندام منحصر به فرد را فراهم می کند. ما یک تاریخچه مختصر از برنامه را جمع آوری کرده ایم تا به علاقمندان به ZUMBA® در South Jersey کمک کنیم دریابند که این برنامه برای آنها است!

ZUMBA® یک برنامه آموزشی با الهام از رقص کلمبیایی است که در مقایسه با سایر برنامه ها از تأثیرات مختلف رقص بین المللی و حرکات هنرهای رزمی ، نوعی برنامه تناسب اندام ، استفاده می کند. این یک برنامه سریع ، سرگرم کننده و چاق کننده است که سالانه بیش از 12 میلیون شرکت کننده دارد. از همه بهتر ، حرکات ZUMBA® را می توان به آسانی از مبتدی تا متخصص تغییر داد و آن را برای همه سطوح تناسب اندام در دسترس قرار داد.

با همه این مزایا ، مردم همچنان در شگفت هستند که چگونه ZUMBA® شروع شد و چرا اینقدر محبوب است.

بر اساس وب سایت ZUMBA® ، ایجاد برنامه آلبرتو “بتو” پرز یک “تصادف شاد” بود و در اواسط دهه 1990 رخ داد. بتو هنگام آموزش ایروبیک متوجه شد که موسیقی خود را فراموش کرده است و باید سریع نوارهای اتومبیل خود را تعویض کند. بنابراین ، بتو به جای ایروبیک سنتی و تکراری ، یک درس متمرکز بر رقص اجرا کرد و شاگردان متعجب خود را در حرکت نگه داشت.

این موسیقی ریشه در موسیقی و رقص الهام گرفته از لاتین دارد ، اگرچه تأثیرات دیگری مانند موسیقی و حرکات به سبک بالیوود نیز در آن گنجانده شده است و جذابیت جهانی تری به آن بخشیده است.

بتو با الهام از موفقیت های خود ، برنامه رقص / ایروبیک خود را اصلاح و گسترش داد و سرانجام به عنوان یک کلاس تناسب اندام جداگانه شروع به تدریس کرد. یک “تصادف شاد” دیگر زمانی رخ داد که بتو با دو طرفدار تناسب اندام دیگر به نام آلبرتو ملاقات کرد – آلبرتو پرلمن و آلبرتو آگیون. هر سه نفر کلاس هوازی با الهام از رقص را بهبود بخشیدند و آن را “زومبا” نامیدند ، این نام در واقع به معنی معنی آن نبود ، اما صدای یک برنامه سرگرم کننده و هیجان انگیز بود. این ترکیب به سرعت افزایش یافت و در سالن های بدنسازی و مراکز تناسب اندام در سراسر جهان ضروری شد!

برخلاف سایر انواع تمرینات ، ZUMBA® به گونه ای طراحی شده است که کم اثر باشد و در سوزاندن کالری م effectiveثر باشد و به همان اندازه که شرکت کنندگان قادر به انجام آن هستند. این می تواند برای همه سطوح آمادگی جسمانی مناسب باشد ، حتی در یک کلاس ، که برای سالن های ورزشی با منابع محدود عالی است. در Kennedy Fitness ، ما مشتاقانه به همه اعضای خود در رسیدن به اهداف تناسب اندام خود کمک می کنیم ، خواه کاهش وزن ، افزایش ورزش روزانه ، یا افزایش استقامت و ظرفیت قلبی عروقی آنها. تفریح ​​و فلسفه ZUMBA® را بپذیرید! همین امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد کلاسهای ما بیشتر بدانید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *