تارا پس از دستیابی به استانداردهای لازم برای ورود به روسیه آماده می شود.


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خورو دنا; وی از برنامه توسعه صادرات سایر محصولات از جمله رانا و آریسان وان خبر داد و گفت: مطالعات بازار و بالینی محصولات تارا انجام شده و به زودی آماده ورود به روسیه است. استانداردهای لازم.”

به گزارش پرشین خودرو، مهدی خطیبی با اشاره به تجربه قبلی فروش خودروهای سمند در بازار روسیه گفت: در مورد خودروهای تارا، آرزوی ایران خودرو ارائه خدمات و لوازم جانبی تضمینی و جلب رضایت مشتریان در بالاترین سطح است. “

وی در خصوص توانایی ایران خودرو در تامین نیازهای بازار روسیه گفت: هدف ایران خودرو از حضور در این نمایشگاه ویژه توسعه همکاری با طرف ها و شرکای روسی است.

در جریان نمایشگاه مسکو تفاهم نامه ای با یک شرکت روسی در زمینه تامین خودروهای سنگین امضا شد و تصریح شد که دو کشور همکاری خواهند داشت. وسایل نقلیه سنگین.

مهدی خطیبی

با توجه به حضور گروه صنعتی ایران خودرو با خودروی سمند در بازار روسیه و با توجه به استقبال گسترده روس ها از این محصول در گذشته. وی گفت: تلاش می کنیم خدمات پس از فروش را برای ایران ارائه کنیم. حضور موفق و عرضه گسترده خودروهای تارا در بازار عظیم روسیه. با ارائه خودرو به صورت عالی و اطمینان از خدمات و قطعات یدکی لازم. سهم بهتری در بازار خودروی این کشور کسب کنید.

مدیرعامل خودرو ایران با اشاره به اینکه بازار روسیه فرصتی طلایی برای حضور خودروسازی این کشور در منطقه CIS است، خاطرنشان کرد: روسیه بازار بزرگی است که از نیاز فعلی صادرات محصولات کشور حداکثر استفاده را می کند. همکاری بین شرکت و نمایندگی فروش محصولات.