بی توجهی معاونت سازندگی خوزستان بی پایان است.


بی توجهی معاونت سازندگی خوزستان بی پایان است.

دیدارنیوز_خوزستان: استان خوزستان به خصوص شرقی سیل خسارات جانی و مالی جبران ناپذیری در مناطق شمال شرق و جنوب شرق وارد کرد.
در ایالت از ۷ آگوست تا اواخر روز یکشنبه ۹ اوت ۱۴۰۱ احتمال بارش باران و رعد و برق، تگرگ، بادهای شدید و رودخانه ها به ویژه در شرق. طغیان رودخانه ها در مناطق شمال شرقی و جنوب شرقی رخ داد. خیزش گرد و غبار و احتمال طوفان در دشت خوزستان.

خسارات ناشی از سیل و باران های موسمی امسال؛ وقوع سیل در خوزستان علاوه بر تلخی و بلا، هشداری اساسی برای مسئولان و متولیان امر به ویژه نهادهای نظارتی و مسئول است. مهندسی عمران توسعه شهری و روستایی.

۵ منزل مسکونی بر اثر طوفان ویران شد. یک ماشین ۱۳ سوله گاو بخش صیدا گزارش داد که ۲ سوله نگهداری مواد غذایی و یک فارم خوراک دام و سوله های نگهداری احشام در سایر روستاهای ولسوالی غیزانیه تخریب شده است.

هنگام تهیه گزارش امروز به شعری زیبا و عمیق از فردوسی بزرگ شاعر معروف ایران برخوردم: «اگر آب روزی گذشت، عاقل را نباید جای خواب گذاشت. معنای کلی و خلاصه همه چیز را بدیهی نمی‌دانند.

این تابستان گرم و سیل اوت، بلایا، مشکلات، نه اینکه ضایعه ای جبران ناپذیر و نعمت باشد، بلکه در واقع عقب گردی برای مسئولان و متولیانی بود که در انجام وظیفه کوتاهی کردند. .تظاهر کن

آقا فرمودند این واقعیت خالی از لطف است. خانچی به نظر می رسد به جای اینکه همه چیز را به گردن آسمان و بام بیاندازیم، کمی به عملکرد خود در صنعت ساختمان فکر کنیم.

این بار سیل شرق است، اگرچه در مناطق شمال شرقی و جنوب شرقی قوی نیست، همچنین باید از رحمت و رحمت بهشت ​​و تا حدی به دلیل آماده سازی و هشدارهای به موقع و اطلاع رسانی جامع باشد. پیش‌بینی‌های هواشناسی بر اساس نقشه‌ها، بارش باران و سیلاب‌های ناگهانی را در این مناطق پیش‌بینی کرده‌اند، اما بارش شدید باران، مسئولان بخش عمرانی را آزار نداده است.

اما برخی از برنامه های نادرست; کم کاری و کم توجهی مسئولان مربوطه را نباید از گذشته تاکنون نادیده گرفت.

شرق خسارات ناشی از بارندگی شدید در شمال شرق و جنوب شرق محدود و جزئی بوده و خسارت هایی به آب و برق و ارتباطات و زیرساخت های روستایی وارد شده است اما در واقع معاون عمرانی به شدت هشدار داد. ناهماهنگی ها و ضعف ها و کمبودهای زیادی در مدیریت شهری وجود داشت.