بیل دی بلازیو به لبه می چسبد

بیل دی بلازیو به لبه می چسبد


در بحبوحه اعتراضات جورج فلوید 2020 ، شورای شهر نیویورک با اوج بی لیبرالیسم از شهردار دو بلاسیو خواست تا مجسمه توماس جفرسون را از ساختمان شهرداری خود حذف کند. هیزونر ، که هرگز از ایده وحشتناک خودداری نکرد ، اکنون این درخواست عمیقاً ضد آمریکایی را برآورده می کند.

توماس جفرسون. او نویسنده اعلامیه استقلال ، سومین رئیس جمهور و از قضا بنیانگذار حزب دموکراتیک امروز است.

من فکر می کنم قابل درک است که چرا بلاس به جفرسون نگاه کرد. به هر حال ، او یک شخصیت سیاسی بود ، با دستاوردهای فوق العاده ، در حالی که شهردار بیشتر به خاطر دو دهه پیشرفت خود در Gotham در توالت در دو حالت وحشتناک شناخته شده بود.

اما بلاسیو مانند یک پسر در یک فیلم اکشن رفتار می کند و به آرامی از آتشی که برافروخته فاصله می گیرد ، مجسمه را کج کرده و آن را به تصمیمات شهردار اضافه می کند.

اما شهردار بلاسیو مجسمه توماس جفرسون را از شوراهای شهرداری بیرون می کند.
متیو مک درموت

اما صادقانه بگویم ، این موضوع ارتباط چندانی با جفرسون یا اصلاً مجسمه سازی ندارد. این نابودی تاریخ نماد یک چپ مترقی است که به دنبال ستم بر هر کسی است که آن را دوست ندارد با غیرت خالصانه است.

این ایده که افراد بسیار معیوب حتی در معیارهای خود قادر به انجام کارهای خارق العاده و خوب هستند ، به اندازه تاریخ و قصه گویی کهن است. کتاب مقدس ، پادشاه دیوید ، مرتکب اعمال وحشتناکی می شود ، در بین آنها مرتکب زنا و قتل می شود و در عین حال به عنوان یک شخصیت قهرمان عمل می کند. تاریخچه و شخصیت ها پیچیده است.

این بسیار بیشتر از تاریخ آمریکا است ، این مربوط به انسانیت اولیه ما است.

ما جفرسون را نه به این دلیل که برده او بود ، جشن می گیریم ، بلکه به این دلیل که او آرمان های برتر را در اعلامیه ای که این کشور به دنبال آن بود نوشت.

بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک
شهردار بیل دی بلاسیو در ماه های نزولی آخرین دوره خود تصمیم گرفت.
متیو مک درموت

در جامعه امروز ، مردم از معیشت خود محروم هستند ، از سیستم عامل های عمومی ممنوع شده ، حذف می شوند زیرا قوانین در حال تغییر دائماً قربانی شدن را نقض می کنند. اما بلاسیو معتقد است که در خروج مردان و زنان بسیار بزرگتر از سالن های دولت شجاع است. اما ترسو ، در آخرین روزهای شهردار خود ، او به لبه پرتگاه خم می شود.

کسی قرار نیست مجسمه ای برای دو بلاسیو بسازد ، اما اگر این کار را کردیم ، آن را خراب نکنید. بگذارید به عنوان نمادی از بی اهمیتی باقی بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *