بیش از 13000 دلار کمک مالی به فروشنده برونکس که در شهر انداخته شده و محصولات تازه انداخته می شود ، اهدا می شود.

بیش از 13000 دلار کمک مالی به فروشنده برونکس که در شهر انداخته شده و محصولات تازه انداخته می شود ، اهدا می شود.


فروشنده خیابانی برانکس ، که 10000 دلار محصولات مصادره شده وی توسط NYPD در بخش بهداشت شهر ریخته شده بود ، همانطور که در یک ویدئوی ویروسی ضبط شده است ، مبلغ 13000 دلار از وکلا برای حمایت از تجارت شنبه خود دریافت کرد.

دایانا هرناندز کروز ، خرده فروش مواد غذایی که می گوید برای گرفتن مجوز از شهر تلاش می کرد ، در یک کنفرانس مطبوعاتی در Pelham Parkway که در آن روز میوه و سبزیجات را به صورت عمده خریداری کرد ، نظرات خود را دریافت کرد. به

هرناندز کروز ، 36 ساله ، در کنفرانس مطبوعاتی پس از دریافت چک ، به هواداران خود به زبان اسپانیایی گفت: “این امر توسط شهردار به من داده نشده است ، بلکه توسط محله من ، به من داده شده است.” “من از افرادی که این را برای من آوردند سپاسگزارم زیرا من آینده خوبی برای فرزندانم می خواهم.”

هرناندز ، که 12 سال پیش از مکزیک مهاجرت کرد ، مادر چهار فرزند است. او پنج سال تجارت خود را در گوشه ای از White Plains Road و Pelham Parkway South حفظ کرد.

کمکهای مالی بیش از 180 اهداکننده ، و همچنین تلاشهای آنلاین جمع آوری کمکهای کارگران شهر برای عدالت ، گروهی از کارگران شهرداری که خواستار حقوق بالا در شهر هستند ، دریافت شد. اهداکنندگان وی شامل ابرو مجری رادیو Hot 97 بودند که مبلغ 5000 دلار اهدا کرد. هرناندز کروز همراه با کمکهای مالی ، یک لپ تاپ و چاپگر برای پسر دبیرستانی خود دریافت کرد.

این کمک های مالی باعث بازسازی تجارت محصولات بیرونی هرناندز کروز شده است ، که وی در سالهای اخیر حفظ کرده است. در 23 سپتامبر ، هرناندز کروز توسط مقامات NYPD و وزارت حفاظت از مصرف کننده و کار (DCWP) به دلیل فروش غذای تازه و بدون مجوز فروشنده موبایل احضار شد. NYPD سرانجام با اداره بهداشت تماس گرفت تا محصولات را دور بیندازد. یک رهگذر متوجه اتفاقاتی شد که شروع به ضبط این حادثه در تلفن خود کرد. این ویدئو با یک گروه حامی فروشندگان خیابانی به نام پروژه فروشندگان خیابانی به اشتراک گذاشته شد و در حساب توییتر آنها منتشر شد. این ویدیو به سرعت پخش شد و 1.8 میلیون بازدید و بیش از 4000 بازتوییت داشت.

سرانجام ، افسران DCWP ، NYPD و کارکنان بهداشت بدون اینکه همه غذاها را دور بریزند ، صحنه را ترک کردند ، زیرا ساکنان جامعه با کینه شدیدی مواجه شدند. هرناندز کروز بقیه غذا را تحویل داد.

کارینا کافمن گوتیرز ، معاون مدیر فروشگاه خیابانی می گوید: “مردم از آنچه برای او اتفاق افتاد خشمگین بودند و می خواستند از او حمایت کنند.” همسایه هایش که از هدر دادن و دور انداختن غذا بسیار عصبانی بودند ، اما همچنین از مشاهده بدرفتاری هایی که با دیانا ، یکی از اعضای محبوب محله کرده بودند ، دیدن کردند. “

شهردار بیل دی بلازیو از جمله خشمگینان شهردار بود که چند روز پس از این حادثه ، بوروکراسی را در یک کنفرانس جدید “موضوعی کلاسیک در مورد عدم برقراری ارتباط و عدم استفاده از عقل سلیم” نامید.

شورای شهر همچنین به دنبال افزایش تعداد مجوزهای اضافی تقریباً 4000 بود. طی دهه آینده ، از سال 2022 ، مجوزها با 400 افزایش در سال صادر می شود. با وجود این ، هنوز هزاران نام در لیست انتظار برای دریافت مجوز و رسمی شدن کسب و کار شما وجود دارد. این صف یک سیستم بازار سیاه ایجاد کرده است که مجوزهای بیش از 25000 دلار به مستأجران ارائه می دهد.

کافمن گوتیرز گفت: “من فکر می کنم یک گزیده بسیار مهم از این حادثه این است که این اولین بار نیست. و متأسفانه ، این ممکن است آخرین بار برای تغییر قوانین نباشد.” “از آنجا که در حال حاضر در فروشندگانی مانند دیانا ، او سالها تلاش کرده است از شهر مجوز بگیرد. او سعی می کند کارهای درستی انجام دهد تا کسب و کار خود را رسمی کند ، اما محدودیت مجوزهای موجود این اجازه را می دهد.”

سناتور جسیکا راموس و نماینده مجمع عمومی جسیکا گونزالس روخاس لایحه ای درباره مجوزهای نامحدود ارائه کردند که توسط مناطق توسعه تجارت محلی مورد انتقاد قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *