بیدبلند خلیج فارس افتخار ملی گرانبهایی است.


 بیدبلند خلیج فارس افتخار ملی گرانبهایی است.

دیدارنیوزمدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در این بازدید از آخرین دستاوردهای منطقه بزرگ صنعتی در زمینه تولید و توسعه پروژه با توجه به ارتباط با شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس خبر داد.

علی عسکری در عین حال آخرین تحولات پروژه های مهم احداث واحدهای سوخت رسانی میعانات گازی و پروژه های زیست محیطی احیای پساب را به پالایشگاه ها ارائه کرد.

وی همچنین در نشست کارشناسی بررسی وضعیت اجرای پروژه های بزرگ ذخیره سازی گاز شرق کارون در چهار استان کشور شرکت کرد و در جریان آخرین تحولات و تحولات قرار گرفت. برنامه راهبردی ملی برای اجرای مسئولیت های بین المللی

علی عسکری از پالایشگاه بیدبلند در خلیج فارس بازدید کوتاهی کرد. تبریک به تیم مدیریت و جهادگران این شرکت. بیدبلند در خلیج فارس افتخار ملی ارزشمندی محسوب می شد و این دستاورد را برجسته می کرد. دانش متخصصان ایرانی قدرت و به موقع بودن؛ اسلام در دوران سخت تحریم و تحریم نیازمند ایمان و اعتماد به مدیران جهادگر و رشد از دل تهدیدهای فنی و اقتصادی درخت تنش است. درخت بید در خلیج فارس یکی از پرمحصول‌ترین و سازگارترین گیاهان جهان به لحاظ اقتصادی و زیست‌محیطی است.

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با توجه به تجربه مدیریتی و کادری عالی خلیج فارس بیدبلند، سه ماهه پایانی سال جاری را پیش بینی می کند. آتش سوزی های زیادی در چهار ایالت این کشور گزارش شده است.

در پایان این نشست علی عسکری متوجه شد که برای تکمیل زنجیره ارزش خلیج فارس برنامه های کارشناسی طراحی کرده است. بنابراین در چند سال آینده تلاش های جهادی، خداوند توانایی اسمی غذا و محصولات را می خواهد; اثرات اقتصادی و زیست محیطی خلیج فارس محقق خواهد شد.