به روز رسانی افزایش حقوق معلم زبان نوری / درجه بندی کامل شد / منتظر افزایش باشید


به گزارش سناپرس، نوری وزیر آموزش و پرورش و فرهنگ درباره آخرین وضعیت رتبه بندی معلمان افزود: هدف اصلی رتبه بندی ارتقای کیفیت نظام آموزشی است. ارتقای ظرفیت معلمان و رقابت در نظام آموزشی. به این معنا که، اگر رتبه بندی این سه کار را انجام ندهد، ماهیت خود را از دست می دهد. آره، اصلاح نظام پرداخت چهارمین کاری است که باید انجام شود و چهارمین مورد در حال حاضر بیشتر مورد بحث است. به نظر من چیزی که این بند را به اطلاع می رساند، درخواست معلم نیست، اما در رسانه ها بسیار پررنگ است.

بسیاری از احکام در ماه گذشته صادر شده است، بسیاری از احکام در این ماه و بسیاری از احکام در ماه آینده صادر خواهد شد.

در حال حاضر، اگر از دانشگاهیان بپرسید، حداقل ۱۰۰ ساعت طول می کشد تا برای پست استاد دانشگاه تایید شود. وقتی می خواهید به ۹۰۰۰۰۰ معلم امتیاز دهید. تا پایان مرداد، ترم های معلم تمام شد و معلمان مدارک خود را ارائه کردند. به تعویق افتادن این آپلود به دهم مهرماه، چون ۴۰ روز از تاریخ ۱۰ مهر گذشته است. برخی احکام در ماه گذشته صادر شده است، برخی احکام در این ماه صادر می شود و برخی احکام نیز اجرا می شود. ماه آینده منتشر خواهد شد.

یک عملیات سیستم در حال انجام است. معلمان باید مدارک خود را آپلود و پر کنند، پس از آن مدیر باید مدارک را مطابقت دهد و همچنین یک مشاهده کتبی از رفتار خود ارسال کند. این مقداری تاخیر است. بسیاری از مدیران مشاهدات رفتاری را برای همه همکاران ارائه می دهند و آنها را در سیستم آپلود نمی کنند.

در زیر همکاران اداره کل صلاحیت ها آمده است. همکاران گزینش و حفاظت باید نظر خود را بیان کنند. همچنین داوران باید نظر بدهند. آموزش ارزیابان حدود سه ماه به طول انجامید و حدود ۳ هزار نفر آموزش دیدند که از این تعداد ۲ هزار نفر انتخاب شدند. در حال حاضر هیات حسابرسی در حال کار بر روی رتبه بندی است و در نهایت حکم صادر خواهد کرد.

** رتبه بندی معلمان در پایان سال منقضی نمی شود.

آیا تمام پرداخت های درجه بندی شده در سال جاری انجام می شود؟ رتبه اعتباری معلمان ۳۸ همات (۳۸ هزار میلیارد تومان) است. رئیس سازمان برنامه و بودجه آقای میرکاظمی معتقد است که ابتدا باید به پرداخت ها رسیدگی شود که رقم نهایی از ۳۸ مورد از این تلاش ها بیشتر نباشد. ممکن است معلمان زیادی ترفیع بگیرند اما امسال رقم ریالی ما به آن نرسد. یعنی ما موضع آنها را اعلام می کنیم اما با توجه به سقف تعیین شده توسط قانونگذار، پرداخت کامل را دریافت نمی کنیم. امسال.

آیا این بدان معناست که مابه التفاوت پرداخت نشده تبدیل به بدهی معلم می شود؟ تصمیمی اتخاذ نشده است زیرا اعلام شده است که پرداخت در سقف تعیین شده انجام می شود. نمی دانم الان این اتفاق می افتد یا نه. اما برای سال آینده معلمان باید شایستگی پست خود را دریافت کنند و حقوق و مزایا به آنها پرداخت شود.

در قوانین رتبه بندی معلمان، می توانید پس از ۵ سال از صدور رتبه بندی، دستور جدیدی صادر کنید. ما قطعنامه‌ای دریافت می‌کنیم که می‌تواند به شرکای خود برای یک یا دو ماه آینده پس از رتبه‌بندی شرکای خود، به صورت علی‌الحساب پرداخت کند. خواست خدا رتبه بندی معلمان در پایان سال منقضی نمی شود. مشکلی در سیستم وجود ندارد، اما با این وجود، اولین مشکل کیفیت آموزش است. ارتقای کیفیت معلمان و رسیدن به سطح اول مسابقات آموزشی.

وظایف معلمان مهر آفرین چیست؟ برای معلمان طرح مهر آفرین برنامه ریزی شده و به صورت علی الحساب پرداخت شده است. از هفته اول مهر ماه مبالغی به تمبر سازان پرداخت شده و چک ندارند.