بهتر از گوشی به پنج میلیون رسید | بهتر از مانکن ها را {در این} مبارزه کردن قیمت حاضر دهید


عالی گوشی میان کلاس همراه خود بودجه کم انواع کنید

اهالی جهان کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالا گوشی های معقول حتما توده ها همراه خود پرس و جو بهتر از گوشی ۵ میلیون تومانی مواجه شدند. این پرس و جو اجتناب کرده اند سوی متنوع اجتناب کرده اند مشتریان آرم می دهد کدام ممکن است انواع عالی گوشی معقول صحیح {در این} مبارزه کردن قیمت سخت است. از انتخاب بیش از حد گوشی های میان کلاس {در این} بازه قیمتی، انواع مانکن صحیح را به سختی روی حیله و تزویر می تدریجی. اگر شما اتفاق می افتد نیز جستجو در عالی گوشی معقول صحیح به همان اندازه سقف ۵ میلیون تومان هستید، به همان اندازه بالا این مطلب همراه خود ما در کنار باشید.

بهتر از برندها همراه خود بودجه ۵ میلیون تومان

سازندگان گوشی های معقول مانکن های مختلفی اجتناب کرده اند تجهیزات های میان کلاس را در طیف محصولات شخصی دارند. با این حال همراه خود برای درمان بودجه خاص برای گرفتن، تهاجمی بین گوشی های میان کلاس برندهای مختلف تحمیل تبدیل می شود. این دلیل است مشتریان برای گرفتن بهتر از گوشی سلولی ۵ میلیونی باید به برند مورد کنجکاوی شخصی نیز ملاحظه کنند.

به طور معمول دسترس در بازار حال سلولی ملت همراه خود بودجه ۵ میلیون تومانی می توان مانکن های میان کلاس برندهای شیائومی، سامسونگ، هواوی، نوکیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید موتورولا را انواع کرد. با این حال وقتی قیمت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشخصات را همراه خود مانکن ها ارزیابی می کنید، می بینید کدام ممکن است محصولات شیائومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هواوی نسبت به همتایان سامسونگ، موتورولا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوکیا به نظر می رسد بهتری دارند. این دلیل است برای بدست آوردن به مشخصات فنی بیشتر، کسب محصولات اجتناب کرده اند این برندها طرفدار تبدیل می شود.

ما چندین مانکن را ارائه می دهیم هدایت می کنیم کدام ممکن است ممکن است را به بهتر از گوشی به همان اندازه ۵ میلیون می رساند

روزی کدام ممکن است قصد کسب بهتر از گوشی معقول به همان اندازه سقف ۵ میلیون را دارید، بیشتر است به سراغ برخی اجتناب کرده اند زنجیره های معروف برندهای شیائومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوآوی بروید. سری میان کلاس این ۲ برند دارای مشخصات فنی خوبی است کدام ممکن است قطعا پاسخگوی نیازهای روزمره را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفریحی های درجه متداول{خواهد بود}. علاوه بر این می توانید اجتناب کرده اند استاندارد دوربین را انتخاب کنید و انتخاب کنید واحد نمایش بصری عالی سری گوشی سلولی میان کلاس اوقات خوبی داشته باشید. برخی اجتناب کرده اند مانکن ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سری های صحیح برای گرفتن همراه خود بودجه ۵ میلیونی عبارتند اجتناب کرده اند:

  • سلسله م جاده جدید پوکو این برند زیرمجموعه شیائومی است
  • سری ردمی نوت ۸ را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوت ۹
  • ردمی تبصره ۹ ت
  • مانکن ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید هواوی

گوشی سلولی شیائومی پوکو ام ۳ پرو

پوکو بروزترین tp-date برند راه اندازی شد شده توسط شیائومی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانسته انتظارات را اجتناب کرده اند گوشی های معقول به میزان قابل توجهی بالا ببرد. مانکن F3 برند پوکو آرم داده است کدام ممکن است همراه خود ارزش ای ارزان می توان اجتناب کرده اند پتانسیل تلفن های معقول بهره برد. این دلیل است به منظور شما بهتر از گوشی به همان اندازه سقف ۵ میلیون را بخرید باید آن را بخرید تلفن Poco M3 Pro 5G شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند امکان های کسب ممکن است.

این گوشی دارای پردازنده هشت هسته ای مدیاتک همراه خود ساختار ۷ نانومتری است کدام ممکن است همراه خود کمک ۴ گیگابایت رم ممکن است به خوبی اجتناب کرده اند پس پردازش های نیمه با کیفیت صنعتی برآید. این مانکن دارای واحد نمایش بصری نیز می باشد IPS دارای سایز ۶.۵ اینچی است کدام ممکن است استاندارد دوربین سه گانه گوشی را ارائه می دهیم آرم می دهد. باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی نیز در کل روز خواستن به شارژر هر دو پاوربانک را برطرف می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت این گوشی در حدود: ۴۶۴۰۰۰۰ است.

سری ردمی نوت ۹ شیائومی

همراه خود در دسترس بودن سری نوت ۹ در سال قبلی، شیائومی توانست کف دست مشتریان را برای گرفتن خوشایند باز تدریجی. اگر شما اتفاق می افتد هم جستجو در کسب بهتر از گوشی به همان اندازه سقف ۵ میلیون هستید، مانکن اساس این سری پرفروش برای شما ممکن است صحیح است. شیائومی ردمی ۹ دارای ۱۲۸ گیگابایت حافظه خانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴ گیگابایت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مانکن ۶۴ گیگابایتی نیز قابل کسب است.

این گوشی دارای عالی دوربین چهارگانه است کدام ممکن است ارائه می دهیم واحدهای Ultra Wide، Wide، Macro را انتخاب کنید و انتخاب کنید Depth Detection را می دهد. استاندارد دوربین بی نظیر ۴۸ مگاپیکسل است. اجتناب کرده اند تولید دیگری مشخصات این گوشی می توان به باتری ۵۰۲۰ همراه خود قابلیت هزینه فوری، پردازنده هشت هسته ای مدیاتک را انتخاب کنید و انتخاب کنید واحد نمایش بصری ۶.۴ اینچی همراه خود محافظ گوریلا گلس ۵ ردیابی کرد.قیمت این گوشی در حدود: ۴.۱۳۹.۰۰۰ است.

مانکن ردمی نوت ۹ تی

به Redmi ملاحظه کنید ۹T این برادر بهتر اجتناب کرده اند سری نوت ۹ همراه خود پیوستن جامعه است جامعه ۵G او به سادگی ممکن است عنوان بهتر از گوشی به همان اندازه سقف ۵ میلیون را اجتناب کرده اند آن شخصی تدریجی. بعد از همه همراه خود چنین بودجه ای می توانید مانکن ۶۴ گیگابایتی را همراه خود ۴ گیگابایت خریداری کنید. این گوشی دارای دوربین سه گانه ۴۸ مگاپیکسلی است کدام ممکن است عکس ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازدیدها را روی واحد نمایش بصری ۶.۵۳ اینچی حاضر می دهد. علاوه بر این برای ۸ هسته مدیاتک مفید است ۸۰۰U را انتخاب کنید و انتخاب کنید در موقعیت به انجام عملیات های مختلف {خواهد بود}، قیمت این گوشی حدود ۴.۶۳۰.۰۰۰ می باشد.

مانکن هواوی Y8P

هواوی کدام ممکن است در مونتاژ گوشی های میان کلاس باکیفیت فوق العاده افسانه ای است همراه خود این مانکن در دسترس بودن تبدیل می شود Y8P بار تولید دیگری معنی شخصی را به سایر رقبا آرم دهید. این گوشی دارای پردازنده Kirin 710 است کدام ممکن است ارائه می دهیم {کمک می کند} چندین اپلیکیشن را به صورت همزمان همراه خود ۶ گیگابایت رم اجرا کنید. این گوشی دارای عملکرد های زیر نیز می باشد:

  • اسکنر تأثیر انگشت
  • بدنه مقاوم بازسازی شده اجتناب کرده اند پلاستیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیشه
  • واحد نمایش بصری ۶.۳ اینچی همه ممکن است
  • دوربین سه گانه ۴۸ مگاپیکسلی
  • قیمت این گوشی در حدود: ۴,۴۷۵,۵۸۰ است.

شیائومی ردمی ۹ تی

مانکن ردمی ۹ تی این یکی اجتناب کرده اند تولید دیگری محصولات شیائومی است کدام ممکن است به سادگی ممکن است عنوان بهتر از گوشی به همان اندازه سقف ۵ میلیون را اجتناب کرده اند آن شخصی تدریجی. اگر شما اتفاق می افتد نیز جستجو در عالی گوشی صحیح همراه خود دوربین، توانایی پردازش را انتخاب کنید و انتخاب کنید باتری خوشایند هستید، این مانکن برای شما ممکن است صحیح {خواهد بود}. ردمی ۹T پردازنده هشت هسته ای اسنپدراگون ۶۶۲ است کدام ممکن است همراه خود ۶ گیگابایت رم واقعاً کار می کند. دوربین چهارگانه نیز دارای سنسور ۴۸ مگاپیکسلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید باتری ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی است کدام ممکن است گوشی را عالی روز مناسب واقعاً کار می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت این گوشی حدود ۴۰۸۹۰۰۰ تومان است.

مانکن موتورولا Moto E6 Plus

اگر تا حد زیادی به برند گوشی اهمیت می دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید جستجو در عملکرد های خاصی مشابه با از دوام در مخالفت با آب هستید، موتورولا عالی مانکن است E6 Plus کسب کنید. دارای ۴ گیگابایت رم، پردازنده هشت هسته ای مدیاتک را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوربین دوگانه همراه خود سنسور بی نظیر ۱۳ مگاپیکسلی است. این گوشی دارای حسگر تأثیر انگشت نیز می باشد کدام ممکن است ایمنی تجهیزات را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانش ممکن است را افزایش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت این گوشی حدود : ۳.۶۰۰.۰۰۰ تومان می باشد.

نتایجی کدام ممکن است اظهار شده

در این متن سعی کرده ایم در انواع بهتر از گوشی به همان اندازه ۵ میلیون ارائه می دهیم کمک کنیم. تمامی مانکن های حاضر شده دارای مشخصات فنی قابل قبولی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به خوبی می توانند خواستن مشتریان روال را برطرف کنند. علاوه بر این طرفدار می کنیم در هنگام کسب به دستور بودن، پرونده را انتخاب کنید و انتخاب کنید گارانتی بودن تجهیزات ملاحظه کنید به همان اندازه همراه خود اشکال خاصی مواجه نشوید.