بهتر از ناخوشایند افزار ترمیم داده ها هارد بهتر از ناخوشایند افزار ترمیم هارددیسک


اجتناب کرده اند انگشت دادن داده ها بخش ناخوشایندی اجتناب کرده اند دنیای دیجیتال است. اکثر اشخاص حقیقی کشف نشده بردن تصادفی داده ها مهم اجتناب کرده اند گوشی خوب هر دو کامپیوتر شخصی هستند کدام ممکن است شرایط آسیب زا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آزار دهنده ای را برای او یا او تحمیل می تنبل. خوشبختانه، ناخوشایند افزار ترمیم داده ها هارددیسک ارائه می دهیم {کمک می کند} به همان اندازه فایل های اجتناب کرده اند انگشت گذشت را ترمیم کنید. حتی روزی کدام ممکن است اجتناب کرده اند آن مدل پشتیبان تهیه نکرده اید.

در این متن بهتر از این سیستم ها برای ترمیم داده ها هارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقوا حافظه را حاضر می دهیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نحوه کار همراه خود هر خوب اجتناب کرده اند آنها را بازرسی می کنیم. اگر نیاز دارید با اشاره به محکم ترین ناخوشایند افزار ترمیم هارد تا حد زیادی بدانید، به همان اندازه نوک این متن همراه خود ما در کنار باشید.

راه اندازی شد بهتر از ناخوشایند افزار ترمیم داده ها هارد

هنگامی کدام ممکن است به طور ناگهانی داده های مهم را اجتناب کرده اند کامپیوتر هر دو هارد اکسترنال شخصی بردن می کنید، تا فایل عکس را در آن منطقه متنوع کنید. ترمیم داده ها مشخص شده خواهید کرد امکان پذیر {خواهد بود}. در چنین مواقعی می توانید اجتناب کرده اند ناخوشایند افزار ترمیم هارد برای جستجو را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترمیم داده ها شخصی بیشترین استفاده را ببرید.

در زیر به راه اندازی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نحوه کار همراه خود بهتر از ناخوشایند افزار ترمیم داده ها هارد می پردازیم.

ناخوشایند افزار EaseUS Data Recovery Wizard

این ناخوشایند افزار یکی اجتناب کرده اند قوی ترین ناخوشایند افزارهای ترمیم هارد است کدام ممکن است کار همراه خود آن ساده است. همراه خود استفاده اجتناب کرده اند این این سیستم می توانید داده ها گم شده را روی دسکتاپ، پوشه ها، پارتیشن ها، هارددیسک ها هر دو هر نوع تجهیزات ذخیره سازی خارجی جستجو کنید.

در مرحله یک باید ناحیه هر دو پارتیشن مشخص شده برای جستجو را انواع کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را اسکن کنید.

در مرحله دوم، پس اجتناب کرده اند اتمام اسکن، می توانید پیش حاضر فایل ها را بیانیه کنید. علاوه بر این می‌توان فایل‌ها را دسته‌بندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیلتر کرد به همان اندازه ارائه می دهیم در ترمیم فوری فایل‌های اجتناب کرده اند انگشت گذشت اجتناب کرده اند فایل‌های ویدئویی، صوتی، ویدئویی هر دو سند کمک تنبل.

در مرحله سوم پس اجتناب کرده اند یافتن فایل می خواست می توانید امکان را انواع کنید افزایشمکانی برای ذخیره را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترمیم آن پیدا کنید.

ناخوشایند افزار EaseUS Data Recovery Wizard شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند بهتر از ناخوشایند افزارهای ترمیم داده ها هارد برای ویندوز، مک او اس، اندروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید iOS می تواند مورد استفاده قرار گیرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای هر پلتفرم مدل به صورت جداگانه ای دارد.

در مدل رایگان این این سیستم می توانید به همان اندازه ۲ گیگابایت داده ها را ترمیم کنید. برای بدست آمده مدل درست را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده های شیک تر اجتناب کرده اند این ناخوشایند افزار، قابل مقایسه با ترمیم داده ها در فضای ابری، باید حداقل ۸۹.۹۵ دلار بپردازید.

راه اندازی شد بهتر از ناخوشایند افزار ترمیم داده ها هارد : ناخوشایند افزار Wondershare Recovery

این ناخوشایند افزار کدام ممکن است زیرمجموعه ای اجتناب کرده اند محکم ترین ناخوشایند افزارهای ترمیم هارد می باشد; آن را بسیار همه کاره است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای ترمیم بازدیدها، عکس ها، فایل های صوتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسناد اجتناب کرده اند کامپیوتر های دارای ویندوز هر دو مک اجتناب کرده اند هارد اکسترنال، مقوا حافظه گوشی خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسیاری از فلش مموری استفاده تبدیل می شود.

این این سیستم تمامی درایوهای ذخیره سازی متصل به کامپیوتر خواهید کرد را به صورت داشبورد حاضر می دهد. همراه خود انواع هر خوب اجتناب کرده اند پوشه ها، می توانید مسیر خاصی را در کامپیوتر شخصی برای ترمیم داده ها اسکن کنید. یکی اجتناب کرده اند محدودیت های این این سیستم اینجا است کدام ممکن است {نمی تواند} همزمان چندین درایو را برای خواستار فایل های گم شده اسکن تنبل. علاوه بر این، نتایج جستجو را نمی توان ذخیره کرد.

پس اجتناب کرده اند اسکن درایو، فایل های ترمیم شده بر ایده نوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید محل قطع بندی می شوند. ناخوشایند افزار Wondershare Recovery علاوه بر این فایل ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فایل های سیستمی محیط زیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارآمد نپخته برچسب ها با بیرون راهنمایی قابل ورود هستند. علاوه بر این این، پیش نمایشی اجتناب کرده اند فایل ها را در اختیار خواهید کرد مکان ها به همان اندازه تعیین داده ها مورد نظرتان را ساده تر تنبل.

ناسالم نیست بدانید محدودیت کمیت ترمیم داده ها برای مدل رایگان این ناخوشایند افزار ۱۰۰ مگابایت است. برای ترمیم داده ها بی حد و مرز، باید مدل درست را همراه خود قیمت ۷۹.۹۵ دلار خریداری کنید.

ناخوشایند افزار ترمیم داده ها ستاره ای

ناخوشایند افزار ترمیم داده ها ستاره ای، یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند بهتر از ناخوشایند افزارهای ترمیم داده ها هارددیسک است کدام ممکن است ارائه می دهیم امکان می دهد فایل گم شده را به ویژه در بین ویدیو، صدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره جستجو کنید.

علاوه بر این، اگر فرمت فایل بردن شده را {به خاطر داشته باشید}، می توانید آن را سریعتر بدست آمده کنید. شناخته شده به عنوان مثال همراه خود استفاده اجتناب کرده اند این ناخوشایند افزار شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند قوی ترین ناخوشایند افزارهای ترمیم هارد، تنها می توانید فایل های فرمت شده را در بین فایل های ویدئویی جستجو کنید. MP4 صنوبر.

بعد از همه شایان اشاره کردن است کدام ممکن است در مدل رایگان تنها می توانید ۱ گیگابایت اجتناب کرده اند داده ها شخصی را ترمیم کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده اجتناب کرده اند تمامی چشم اندازها را انتخاب کنید و انتخاب کنید چشم اندازها این این سیستم درهم آمدن است ایجاد مدل بی نظیر است کدام ممکن است قیمت آن ۷۹ دلار در سال است.

رابط کاربری این ناخوشایند افزار ۴ مسئولیت بی نظیر برای ادغام کردن ترمیم داده ها، درایو صفحه کامپیوتر، بازیابی ویدئو را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازیابی عکس را حاضر می دهد. مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند آن برای ترمیم داده ها، کافی است این ویژگی را انواع کنید ترمیم داده ها برای بیانیه تصویر زیر را انواع کنید.

سپس می توانید یکی اجتناب کرده اند بسیاری از طبقه بندی کردن را انواع کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید فایل مشخص شده شخصی را جستجو کنید. پس اجتناب کرده اند یافتن فایل بردن شده، اجتناب کرده اند امکان بیشترین استفاده را ببرید افزایش می توانید آن را ترمیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذخیره کنید.

راه اندازی شد بهتر از ناخوشایند افزار ترمیم داده ها هارد : ناخوشایند افزار مته دیسک

ناخوشایند افزار مته دیسک این یکی اجتناب کرده اند بهتر از ناخوشایند افزارهای ترمیم داده ها هارددیسک است را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلیت هایی فراتر اجتناب کرده اند ترمیم داده ها هارددیسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقوا حافظه اولین دارد.

اجتناب کرده اند این این سیستم حتی می توانید داده ها بردن شده در گوشی های خوب اندرویدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید iOS نیز بهره مند شد. علاوه بر این این این سیستم برای کامپیوتر مک این ارائه می دهیم امکان می دهد به همان اندازه همراه خود استفاده اجتناب کرده اند پشتیبان گیری داده ها را ترمیم کنید.

ناخوشایند افزار مته دیسکاین ناخوشایند افزار شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند قوی ترین ناخوشایند افزارهای ترمیم هارد، اجتناب کرده اند فرآیند های مختلف ترمیم داده ها استفاده می تنبل کدام ممکن است در زیر اشاره کردن شده است:

  • اسکن فوری (اسکن فوری): این فوری ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اندیشه آل ترین راه برای ترمیم فایل های بردن شده جدیدترین است. علاوه بر این برای ترمیم فایل های اخیرا ترمیم شده اجتناب کرده اند سطل زباله ({زباله ها}(بردن شده) صحیح. اثربخشی این مد به زمان بردن داده ها متکی است. احتمال ترمیم اطلاعاتی کدام ممکن است ۲ ساعت در گذشته بردن کرده اید فوق العاده تا حد زیادی اجتناب کرده اند فایل هایی است کدام ممکن است ۴۸ ساعت پیش اجتناب کرده اند انگشت داده اید.
  • ترتیب داده ها فعلی (سفارشی کردن داده های فعلی): {اگر نمی توانید} داده ها شخصی را در جستجوگر فایل (برای ویندوز) هر دو کاشف (برای ماکائو) می توانید اجتناب کرده اند این مد برای ترمیم داده ها شخصی بیشترین استفاده را ببرید.
  • بسیاری از فرآیند های ترمیمتمامی فرآیند های ترمیم): این مد اجتناب کرده اند مختلط اجتناب کرده اند فرآیند های زودتر ترمیم داده ها برای مکان یابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترمیم فایل ها استفاده می تنبل.

بسته به نوع اطلاعاتی کدام ممکن است اجتناب کرده اند انگشت داده اید، می توانید اجتناب کرده اند هر خوب اجتناب کرده اند فرآیند های بالا برای بازگرداندن آن بیشترین استفاده را ببرید. همراه خود این جاری، فرآیند سوم در ترمیم داده ها توسط مته دیسک بیشتر حرکت می تنبل.

یکی اجتناب کرده اند محدودیت های این ناخوشایند افزار طراحی ابزار تجزیه و تحلیل است. به عبارت تولید دیگری، هنگام خواستار فایلی برای ترمیم؛ فایل مشخص شده خواهید کرد حاضر داده نمی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده مسیر نتایج جستجو خاص تبدیل می شود. این دلیل است، باید هر پوشه را به صورت جداگانه بازرسی کنید به همان اندازه پوشه مشخص شده شخصی را پیدا کنید.

همراه خود وجود این محدودیت، مته دیسک شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند بهتر از ناخوشایند افزارهای ترمیم داده ها هارد، انجام بی نظیری دارد. {در این} این سیستم امکان فیلتر کردن فایل ها بر ایده گذشته تاریخی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابعاد آنها موجود است. ابزار فیلتر علاوه بر این ارائه می دهیم امکان می دهد نتایج تکراری را اجتناب کرده اند لیست جستجو پنهان کنید.

ناخوشایند افزار مته دیسک علاوه بر این این سیستم های عکس کدام ممکن است جزو بهتر از ناخوشایند افزارهای ترمیم داده ها هارد هستند; در مدل رایگان شخصی محدودیت ابعاد ترمیم داده ها دارد. به منظور که خواهید کرد ساده می توانید ۵۰۰ مگابایت داده ها اجتناب کرده اند انگشت گذشت را ترمیم کنید. برای بدست آمده مدل درست، باید حدود ۸۹ دلار بپردازید.

{حرف آخر} بهتر از ناخوشایند افزار ترمیم داده ها هارددیسک است

بردن تصادفی داده ها حیاتی اجتناب کرده اند کامپیوتر، مقوا حافظه گوشی خوب هر دو درایوهای فلش ممکن است زمان فوق العاده آسیب زا برای اشخاص حقیقی باشد. متنوع اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی نیز جستجو در یافتن بهتر از ناخوشایند افزار ترمیم داده ها هارددیسک برای رفع این ضرر هستند.

در {پاسخ به} این اولویت، در این متن به راه اندازی شد محکم ترین ناخوشایند افزار ترمیم هارد پرداخته ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشخصه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نحوه کار همراه خود هر خوب اجتناب کرده اند این این سیستم ها را بازرسی کرده ایم.

در پایان، اینکه خواه یا نه داده های خواهید کرد به طور تصادفی اجتناب کرده اند بین گذشت هر دو فایل های خواهید کرد {به دلیل} حمله بدافزار اجتناب کرده اند بین گذشت است. به همان اندازه روزی کدام ممکن است داده ها جدید را به فضای کمد می خواست منتقل کنید. درگیر نباشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود ناخوشایند افزار اشاره کردن شده کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند بهتر از ناخوشایند افزارهای ترمیم داده ها هارد می باشد می توانید داده ها شخصی را ترمیم کنید. متأسفانه ترمیم داده ها بردن شده اجتناب کرده اند فضایی کدام ممکن است داده های جدید در آن ذخیره تبدیل می شود دردسر را انتخاب کنید و انتخاب کنید گاهی غیر قابل تصور است.

اگر نظری با اشاره به این متن دارید، می توانید آن را همراه خود ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر مشتریان مکان به اشتراک بگذارید.