بهتر از فیلم های ۲۰۲۱ | دانوتک


در سالی کدام ممکن است تحویل داد همراه خود اکران تعداد انگشت شماری فیلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سریال توانست به همان اندازه حدودی رضایت رمز و راز را جلب تنبل با این حال بینندگان همه وقت در جستجوی بهتر از ها هستند.

در سال ۲۰۲۱ بهتر از بازدیدها را می توان از پنجاه به همان اندازه ۷۰ در لیست قرار داد. {در میان} تن فیلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سریالی کدام ممکن است در آن بازدیدها هر دو انیمیشن هایی همراه خود بسیاری از آثار اجتناب کرده اند نمایندگی های بزرگی قابل مقایسه با دیزنی، نتفلیکس، برادران وارنر، مارول ورلد تا حد زیادی بودند. سودآور تر اجتناب کرده اند رقبای شخصی هستند، اگر دقت کنیم متوجه می شویم کدام ممکن است این نمایندگی های معروف دنیا ژانرهای مختلفی قابل مقایسه با اکشن را انتخاب کنید و انتخاب کنید آموزشی تخیلی را هدف قرار داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید گذشته تاریخی را انواع کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد از همه پس اجتناب کرده اند تفریحی های ویدیویی معروف طراحی شدند. این دلیل است هم اکنون می توانیم اجتناب کرده اند ممکن است اعضای خانواده بخواهیم کدام ممکن است همراه خود حاضر بهتر از بازدیدها ما را همراهی کنید دانلود فیلم ۲۰۲۱ اجتناب کرده اند تذکر وبسایت معروف Rattan Tomatoes همراه خود ما در کنار باشید.

راه اندازی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانلود فیلم ۲۰۲۱

  • دانلود فیلم Dog Power

دانلود فیلم Dog Power

امکانات سگ (به انگلیسی: The Power of the Dog) عالی فیلم درام، عاشقانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید وسترن بریتانیایی-آمریکایی محصول ۲۰۲۱ به کارگردانی جین کمپیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگردانی See-Saw Films، Brightstar را انتخاب کنید و انتخاب کنید Max Films International است. این فیلم توسط جین کمپیون بر مقدمه رمانی به همین شناسایی نوشته توماس سویک نوشته شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بندیکت کامبربچ، کرستن دانست، جسی پلمونز، کودی اسمیت مک فی، توماس مک کنزی، بسته کارادین، فرانسیس کانروی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکس ماتا در آن ایفای عملکرد کرده اند.

این فیلم در ۲ سپتامبر ۲۰۲۱ در هفتاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هشتمین جشنواره فیلم ونیز، سپس در ۱۰ سپتامبر در جشنواره در سراسر جهان فیلم تورنتو را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام در ۱ دسامبر توسط نتفلیکس در نتفلیکس به حاضر درآمد. به طور همزمان در وب در آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر ملت ها آشکار تبدیل می شود. پس اجتناب کرده اند حضور در جشنواره بین‌المللی فیلم سن سباستین را انتخاب کنید و انتخاب کنید جشنواره فیلم ونیز، Dog Power به دست آورد شیر نقره‌ای بهتر از کارگردانی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نامزد سه جایزه بهتر از فیلم، بهتر از کارگردانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوایز تماشاگران Donostia شد. جلب توجه است بدانید این فیلم پس اجتناب کرده اند اکران همراه خود بازخورد مختلفی اجتناب کرده اند سوی منتقدان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بینندگان مواجه شد.

  • دانلود فیلم West Wide

داستان وست ساید (انگلیسی: West Side Story) عالی فیلم زندان، درام، موسیقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عاشقانه محصول ۲۰۲۱ به کارگردانی استیون اسپیلبرگ است کدام ممکن است توسط استودیوهای قرن بیستم، آمبلین انترتینمنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمبلین پارتنرز تهیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آشکار شده است. فیلمنامه نیز توسط تونی کوشنر نوشته شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید هنرمندان آنسل آلورث، آریانا دبوس، دیوید آلوارز، مایک فست، ریتا مورنو، ریچل زیگلر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برایان دارسی جیمز در آن تفریحی می کنند. علاوه بر این این فیلم کدام ممکن است همراه خود بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری بازسازی شده است.

اولین بار در ۱۰ دسامبر ۲۰۲۱ توسط استودیوی قرن بیستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید استودیوی والت دیزنی موشن پیکچرز در سینماهای در سرتاسر آمریکا اکران شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقریباً ۷۰.۵ میلیون دلار {در سراسر} جهان فروخت. نقدهای اولین خوش بینانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید به کارگردانی اسپیلبرگ بود. سبک، منتقدان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بینندگان رقص را انتخاب کنید و انتخاب کنید ثابت بودن جاستین باک به کتاب بی نظیر را ستوده اند. وست ساید پس اجتناب کرده اند حضور در چندین جشنواره در سراسر جهان فیلم، به دست آورد ۴۵ جایزه بهتر از فیلم سال، بهتر از تدوین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از کارگردانی هنری شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نامزد اکتسابی ۲۶۷ جایزه تولید دیگری اجتناب کرده اند جمله هفت نامزدی اسکار اجتناب کرده اند جوایز اسکار ۹۴ شد. جوایز اسکار بهتر از بازیگر زن دستیار، بهتر از طراحی ساخت، بهتر از فیلم سال، بهتر از صداگذاری، بهتر از طراحی صحنه را انتخاب کنید و انتخاب کنید لباس، بهتر از فیلمبرداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از کارگردانی. دانلود فیلم ما West Wade را برای رسانه فیلم طرفدار می کنیم.

  • دانلود فیلم A Silent Place 2

A Quiet Place Part II عالی فیلم آمریکایی در سبک دلهره آور است، سرگرمی انگیز، آموزشی-تخیلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید درام محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی جان کرازینسکی است. این فیلم توسط جان کرازینسکی، اسکات بث را انتخاب کنید و انتخاب کنید برایان وودز نوشته شده است. اجتناب کرده اند کایلی مورفی، جان کرازینسکی، امیلی بلانت، نوآ جاب، جیمن هانسو، اسکات مک‌نیری، بلیک دی لانژ شناسایی برده شده است.

علاوه بر این این فیلم، نیمه دوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید دنباله A Quiet Place محصول سال ۲۰۱۸ در گذشته تاریخی ۲۸ می ۲۰۲۱ به طور همزمان در آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از ملت تولید دیگری اکران شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانست به کالا تقریبی ۲۲۲.۶ دلار برسد. ۱ میلیون {در سراسر} جهان، را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را تغییر به پنجمین فیلم پرفروش سال ۲۰۲۱ می تنبل. پارامونت پیکچرز پس اجتناب کرده اند رسیدن گیشه، در آوریل ۲۰۱۸ انتخاب گرفت نیمه دوم فیلم را بسازد، به این انجمن کرازینسکی نوشتن فیلمنامه نیمه دوم را تحریک کردن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فوریه ۲۰۱۹ شناخته شده به عنوان کارگردان فیلم منصوب شد. این فیلم پس اجتناب کرده اند اکران همراه خود بازخوردهای خوش بینانه زیادی اجتناب کرده اند سوی بینندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید منتقدان مواجه شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها اجتناب کرده اند داستان فیلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این اضافه شدن شخصیت امت همراه خود تفریحی کیلن مورفی توصیه کردند.

  • دانلود فیلم Gucci House

دانلود فیلم Gucci House

خانه گوچی (به انگلیسی: House of Gucci) عالی فیلم بیوگرافی، زندان-درام را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرگرمی انگیز کانادایی-آمریکایی محصول ۲۰۲۱ به کارگردانی ریدلی اسکات را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصول استودیو برون را انتخاب کنید و انتخاب کنید مترو-گلدوین-مایر (MGM) است کدام ممکن است توسط اسکات فری پروداکشنز تهیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آشکار شده است. علاوه بر این توسط بکی جانستون را انتخاب کنید و انتخاب کنید روبرتو بنتیگنا بر مقدمه کتاب Gucci House: An Exciting Tale of Murder, Madness, Charm, and Greed تأثیر سارا جی فوردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود حضور هنرمندان عالی ای قابل مقایسه با لیدی گاگا، آدام درایور، آل پاچینو، جرد، لتو نوشته شده است. جرمی آیرونز، سلما هایک، کامیل کاتن در آن تفریحی می کنند.

این فیلم کدام ممکن است بر مقدمه داستانی دقیق بازسازی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بودجه ای بالغ بر ۷۵ میلیون دلار دارد، برای اولین بار در ۲۴ نوامبر ۲۰۲۱ توسط United Artists Releasing در سینماهای آمریکا اکران تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس در ۲۶ نوامبر توسط یونیورسال پیکچرز اینترنشنال در سینماها را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بریتانیا حاضر داده احتمالاً خواهد بود. این فیلم سرانجام برای اکران در پارامونت پلاس به راحتی در دسترس است {خواهد بود}. بازیگران عالی ای قابل مقایسه با آنجلینا جولی، آن هاتاوی، ماریون کوتیار، پنه لوپه کروز، مارگو رابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناتالی پورتمن در عملکرد پاتریشیا راجانی انواع شدند، با این حال لیدی گاگا سرانجام انواع شد. خانه گوچی وقایع را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجازات ها قتل مائوریتزیو گوچی، تاجر ایتالیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس خانه سبک گوچی، به کف دست شریک زندگی سابقش پاتریشیا راجیانی را به تصویر می‌کشد. اگر به این فیلم کنجکاوی دارید می توانید سرچ کنید دانلود فیلم Gucci House همراه خود عجله را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیرنویس فارسی در موقعیت یابی کاران مووی دانلود کنید.