بهترین نوع نان برای کاهش وزن و کاهش وزن – دکتر رویا خادمیان


نان کاهش یافته - بهترین نوع نان برای کاهش وزن و کاهش وزن

بهترین نوع نان برای کاهش وزن و کاهش وزن

برای کاهش وزن و کاهش وزن ، بهتر است سراغ کیک هایی بروید که خاصیت چاق کنندگی کمتری دارند. در ادامه به بررسی این نان ها می پردازیم. نان جو یکی از بهترین انواع نان کاهش وزن است که می توانید در رژیم غذایی خود بگنجانید.

نان فواید متعددی برای سلامتی دارد. این مزایای تغذیه ای نان است که ارزشمندترین غذا را در رژیم غذایی ما ایجاد می کند. در واقع ، نان تهیه شده از آرد. به یاد داشته باشید که نان فواید زیادی دارد. در استفاده از آن باید تعادل رعایت شود.

جو یکی از مهمترین غلات است که بسیار مغذی است و می توان آن را یک رژیم غذایی کامل در نظر گرفت و سالهاست که توصیه می شود. نان جو همچنین می تواند از گرسنگی به دلیل وجود کربوهیدراتهای پیچیده جلوگیری کند و این ممکن است برای اثبات تأثیر آن بر کاهش وزن کافی باشد.

غذاهای ایرانی به این شکل است که باید نان و هر وعده غذایی وجود داشته باشد. یکی از دلایل اصلی اضافه وزن ایرانیان فراوانی نان و برنج در رژیم غذایی آنهاست. خوردن غلات و غذاهای کامل یک عادت غذایی ناسالم است. اما بسیاری از ایرانیان نان را غذای اصلی خود می دانند. بنابراین اگر قصد ندارید نان را از سفره بردارید ، بهتر است سراغ کیک هایی بروید که کمی چاق کننده هستند. در ادامه به بررسی این نان ها می پردازیم.

نان بربری:

نان بربری یکی از محبوب ترین نان های سنتی در ایران است. این نان از نصف آرد گندم تهیه می شود. شاخه های موجود در نان باربری به احساس طولانی مدت کمک می کند. هر مشت نان پخته حاوی 75 تا 80 کالری است.

نان تفتون:

تافتون همچنین طرفداران زیادی دارد. این نوع نان بدون نمک تهیه می شد و بنابراین برای بیماران مبتلا به فشار خون مناسب بود. هر مشت نان تافتون حاوی 35 کالری است.

نان سنگک:

اخیراً نان سنگک از آرد گندم بدون سبوس تهیه می شود. این نان یک سر و گردن از سایر نان های ایرانی بالاتر است. زیرا از آرد پودر شده تهیه شده است. آرد آردی است که شاخه ای ندارد. اگر می خواهید وزن کم کنید ، نان پخته سنگکی و آرد گندم را انتخاب کنید. هر مشت نان سنگک حاوی 75 تا 80 کالری است.نیر سنگک بهترین نان برای خوردن است.

متخصصان تغذیه معتقدند اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید ، هرگز نباید نان را از رژیم غذایی خود حذف کنید. زیرا با حذف این موارد ، دچار سوء تغذیه می شوید. کارشناسان همچنین معتقدند که نان های غلات کامل برای کاهش وزن و ثابت نگه داشتن قند خون مفید هستند. این از چاقی و اضافه وزن جلوگیری می کند. حتما متوجه شده اید که کیفیت نان بستگی به نوع آرد دارد. در صنعت نان ، آرد گندم به چهار روش مختلف تولید و فرآوری می شود.

خمیر آرد ، بیکینگ پودر ، آرد ستاره و آرد خالی. از آرد گندم کامل برای تهیه نان سنگک و نان گندم استفاده می شود. در این نوع آرد ، پوست گندم در حین آسیاب شدن از دانه جدا نمی شود و ارزش غذایی بالایی دارد. نان تهیه شده از آرد گندم یک نان عالی برای کاهش وزن و کاهش وزن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *