بمباران غزه ۴۸ شهید/۱۷ کودک فلسطینی به شهادت رساند خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، پس از مرگ یک دختر ۱۱ ساله.لیان یک شاعردر جنگ سه روزه اخیر یک شهروند فلسطینی در بمباران مناطق فلسطینی توسط جنگنده های رژیم صهیونیستی مجروح شد و تعداد شهدای فلسطینی در این درگیری به ۴۸ نفر رسید.

همچنین در جریان جنگ سه روزه اخیر صهیونیست ها در مجموع بیش از ۳۰۰ فلسطینی مجروح شدند.

شهادت لیان یک شاعریک پسر فلسطینی ساکن خان یونس به دلیل جراحات شدید در جریان تحریکات اخیر رژیم صهیونیستی در نوار غزه در بیمارستان بستری است. مقاصدتعداد کودکان کشته شده در این نبردها به ۱۷ نفر رسیده است. عسل یک شاعریکی از بستگان این کودک گفت. زمان این هواپیمای بدون سرنشین در حمله غافلگیرانه صهیونیست ها آسیب جدی دید و به بیمارستان منتقل شد.

دو کودک غزه به نام های دیگر نایف بازگشت محمد، ۱۴ ساله ابوطیفا این کودک ۸ ساله در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان است.

منابع فلسطینی نیز روز پنجشنبه گفتند که دادگاه نظامیتوزیع.“دولت صهیونیستی خواستار ملاقات و دستگیری شد”بسام السدییکی از رهبران جهاد اسلامی فلسطین را ۶ روز دیگر تمدید کرد.

این خبر به مناسبت انجمن اسرای فلسطینی منتشر شده است.پتانسیلوضعیت جسمانی خلیل اعلام شد. درآمد“زندانی فلسطینی در زندان”رملهاین اقدام نامناسب است و دولت اشغالگر از ارائه اطلاعات واقعی درباره او خودداری کرده است و این موضوع خشم گسترده سایر اسرای فلسطینی در زندان را برانگیخته است.» رمله دنبال کرد.

منابع فلسطینی همچنین از دستگیری ۱۵ فلسطینی در چند نقطه کرانه باختری در بیت توسط رژیم صهیونیستی خبر دادند. گوشترام الله و جنین طول جغرافیایی مطلع.