بروکلین نتز کایری ایروینگ را در واکسیناسیون COVID NYC ممنوع کرد

بروکلین نتز کایری ایروینگ را در واکسیناسیون COVID NYC ممنوع کرد


شان مارکس ، مدیرعامل بروکلین نتز ، کایری ایروینگ را تا زمانی که واجد شرایط مشارکت کامل تحت دستورالعمل های واکسیناسیون COVID-19 در نیویورک نباشد ، از این تیم محروم خواهد کرد.

این تصمیم پس از چند روز گمانه زنی در مورد آینده مباشر ستاره نتز ، که حاضر نشد در مورد وضعیت واکسیناسیون خود در ملاء عام بحث کند ، اما در بین گروهی از بازیکنان NBA قرار دارد. اظهارات تیم در مورد وضعیت ایروینگ مبهم است ، احتمالاً به این دلیل که کارفرمایان نمی توانند به طور مستقیم تحت قانون آمریکایی های دارای معلولیت ، اطلاعات پزشکی در مورد کارگران فردی ، مانند استفاده از واکسیناسیون را به اشتراک بگذارند.

تیم گفت: “کیری تصمیم شخصی گرفت و ما به انتخاب فردی او احترام می گذاریم.” بیانیه خواندن. “در حال حاضر ، انتخابات توانایی ما را برای عضویت تمام وقت در تیم محدود می کند و ما به هیچ یک از اعضای تیم خود اجازه نمی دهیم به صورت پاره وقت شرکت کند.”

طبق مقررات نیویورک ، هم مرکز بارکلیز و هم مدیسون اسکوئر گاردن از همه کارکنان ، از جمله بازیکنان و همچنین بیشتر طرفداران ، می خواهند مدرک واکسیناسیون را ارائه دهند. این قانون در حال حاضر در مورد بازیکنان مهمان اعمال نمی شود ، این یک حفره است که توسط برخی از مقامات منتخب دولتی بسته می شود.

در حالی که یک بازیکن واکسینه نشده می تواند خارج از خانه بازی کند ، نت ها روز سه شنبه این فرصت را متوقف کردند و استدلال کردند که “ضروری است که ما شیمی خود را به صورت تیمی ادامه دهیم و به ارزشهای دیرینه با هم بودن و فداکاری وفادار بمانیم.” “

ایروینگ بیشتر تمرینات تیمی و تمام مسابقات پیش فصل را از دست داد. روز شنبه ، تیم با ماسک پوشیده برای تمرین در فضای باز در پارک بروکلین بریج حاضر شد. روز بعد ، استیو نش ، سرمربی تیم نتز ، اعتراف کرد که این هفت ستاره تمام وقت احتمالاً حداقل بخشی از فصل را از دست می دهد.

غیبت ایروینگ یکی از بالاترین پیامدهای دستورالعمل های واکسیناسیون نیویورک است ، که نشان می دهد میزان واکسیناسیون را به طور گسترده ای در میان گروه های مجاز مانند معلمان و کارکنان مراقبت های بهداشتی افزایش می دهد.

گفته می شود همه بازیکنان دیگر نتز و همچنین کل فهرست نیکس واکسینه شده اند.

در سال 2019 ، ایروینگ با هدف کسب عنوان قهرمانی لیگ ، قراردادی چهار ساله و 141 میلیون دلاری با نتز امضا کرد. گفته می شود اگر در این فصل بازی نکند ، 15 میلیون دلار ضرر می کند.

نت ها چهارشنبه هفته آینده فصل خود را مقابل میلواکی باکس آغاز می کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *