برنامه تابستانی ۱۴۰۱ بهمن موتور خدمات متنوعی را با تخفیف ارائه می دهد.


شرکت بهمن موتور با هدف ارائه بهترین خدمات در جهت ارتقای سطح رضایت مشتریان، برنامه خدمات پس از فروش را با نام تابستان ۱۴۰۱ برگزار می کند.

به گزارش پرشین خودرو، علیرضا توکلی، مدیر توسعه خدمات و مددکاری گروه بهمن، خدمات ارائه شده در برنامه تابستانی ۱۴۰۱ گروه بهمن نسبت به سال های گذشته از تنوع بیشتری برخوردار است و این برنامه شامل فیدلیتی، کرامت، مزدا هاوال، وانت کاپرا; وانت کارا و وانت اینرودز در حال اجراست.

وی گفت: در این برنامه بازرسی های فصلی برای جلوگیری از افزایش هزینه های تعمیرات و به صورت رایگان برای جلوگیری از هزینه های اضافی برای مشتریان در آینده اولویت بندی شده است.
به گفته توکلی، سیستم خنک کننده; ترمز خنک کننده موتور، باتری بررسی سطح مایعات (سوخت، روغن ترمز، مایع هیدرولیک، منبع آب نمک) و نشتی های مربوطه یکی از خدمات رایگان برنامه تابستانی ۱۴۰۱ می باشد. .

مدیر توسعه خدمات و کمک گروه بهمن ۱۵ درصد تخفیف قطعات مصرفی (روغن موتور، فیلتر و لنت) و ۲۰ درصد تخفیف در لوازم مصرفی (کمپرسور، کندانسور، باتری، پمپ بنزین، رادیاتور، فن رادیاتور، ) از جمله مزایای این کمپین؛ زیرا انجام سرویس های دوره ای در طول عمر قطعات خودرو اهمیت زیادی دارد. هزینه سرویس برای خودروهای بدون بیمه کاملا رایگان است و برای خودروهای بیمه شده ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است. هزینه خدمات دوره ای

علاوه بر این، در این طرح، ۵۰% تخفیف شارژ کولر گازی و ۵۰% تخفیف در تعویض اولین بار قطعات مشمول طرح.

خدمات ۲۸ شهر و ۸۶ نمایندگی بهمن موتور در قالب طرح تابستانه انجام می شود و کلیه خودروهای دارای بیمه و بدون بیمه می توانند از خدمات این طرح بهره مند شوند. مشتریان می توانند از طریق اپلیکیشن موبایل و وب سایت گروه بهمن برای رزرو نوبت اقدام کنند.