برنامه آموزشی ۲۰۲۱-۲۰۲۲ برای کودکان خارج از مدرسه ما |


من از زمانی که بچه های بزرگترم بچه بودند درباره مدرسه نرفتن صحبت کرده ام. در سال‌های اولیه، به نظر می‌رسید که این بازی بسیار زیاد است (که باعث شد بسیاری از مردم بگویند «غیرآموزنده» است و چیزی به آنها یاد نمی‌دهد). اگر تازه وارد مدرسه نمی شوید، حتماً به برخی از پست های قبلی من در این زمینه نگاهی بیندازید:

به هر حال، ما اکنون در مرحله دیگری هستیم. بچه های من الان ۱۳، ۱۲، ۱۰، ۸، ۶ و ۳.۵ ساله هستند. دو تا از بزرگترین من امسال پایه های “هشتم” و “هفتم” خواهند بود (اگر به سطح پایه اهمیت می دهیم). بقیه ۵، ۳ و ۱ خواهند بود، به علاوه دومی هنوز پیش دبستانی است. نبود به صورت کامل در دبیرستان، اما قطعا به آن دقت کنید، زیرا ما فقط یک سال فرصت داریم!

روش تدریس ما قطعاً در طی سال‌ها تکامل یافته است، و کاری که بچه‌های بزرگتر انجام می‌دهند با کارهایی که بچه‌های کوچکتر انجام می‌دهند بسیار متفاوت است. جوانان (۸ و کمتر) بیشتر به همراه چند بازی خواندن و کلاس های آنلاین بازی می کنند. افراد مسن برای برنامه های آینده خود با جدیت بیشتری مطالعه می کنند، کلاس های زیادی را انجام می دهند.

زیبایی خارج از مدرسه شرطی شدن تحصیل آنهاست برای آنها. سه بزرگ‌ترین من خیلی کم کار می‌کنند و این همان کار است. ما هرگز از رویکرد رسمی استفاده نکرده‌ایم و هنوز هم استفاده نمی‌کنیم.

تمام آنچه گفته شد … برنامه های ما برای پاییز (تا کنون) اینجاست.

برنامه آموزشی ما ۲۰۲۱-۲۰۲۲ برای دانش آموزان خارج از مدرسه

بزرگترین

بزرگ ترین من ۱۳ سال سن دارد و وقتی بزرگ شد می خواهد صاحب یک نانوایی شود. این نقشه او از هفت سالگی بوده و هرگز از آن کوتاهی نکرده است. ترم پاییز شامل مطالعه زیادی است (او عاشق خواندن است) و همچنین چندین دوره آنلاین در نانوایی و تجارت:

 • شیمی کوکی ها و نحوه تهیه دستور العمل ها
 • شیمی براونی ها / میله ها و طرز تهیه دستور پخت
 • چگونه یک طرح تجاری بنویسیم
 • نحوه راه اندازی و راه اندازی یک نانوایی کاپ کیک
 • نان شیرینی فرانسوی
 • با نکات لوله کشی روسی تزئین کنید
 • تزیین کیک (پخت، تسطیح، پر کردن، انجماد، ساخت حاشیه و گل و …)
 • مسابقه آنلاین پخت نان

علاوه بر همه اینها، شما از چندین آزمایشگاه شیمی و زیست شناسی با من کار خواهید کرد، به این امید که دروس معادل دوره دبیرستان را در آن موضوعات تکمیل کنید. همچنین با مسائل پیچیده “ریاضیات کسب و کار” سروکار دارد که در آن باید قیمت دستور غذا برای هر وعده غذایی را تعیین کند، به مشتریان پیشنهاد دهد و غیره.

ما جاهای خالی را با رنگ اکریلیک، چالش های نوشتن و هر چیز دیگری که به آن علاقه دارید پر می کنیم.

دومین

فرزند دوم من ۱۲ سال دارد و در کلاس های مختلف شرکت خواهد کرد. او در واقع هنوز نمی داند چه کاری می خواهد انجام دهد. او به برنامه نویسی، تاریخ، زبان فرانسه و بسیاری از موضوعات دیگر علاقه دارد. او درباره وارد شدن به تجارت، یوتیوبر شدن، افسر پلیس شدن و موارد دیگر صحبت کرده است. تحصیلات او متنوع تر است زیرا هنوز برنامه ای ندارد (که کاملاً خوب است). او در بسیاری از کلاس های آنلاین نیز شرکت خواهد کرد:

 • آزمایشگاه های زیست شناسی (۱۸ هفته آزمایشگاه در سطح دبیرستان)
 • هری پاتر و فلسفه
 • اردوی نویسندگی خلاق
 • اردوگاه ASL
 • رمزگذاری آردوینو
 • اشتراک تاریخی “آنها در آن زمان چه کردند”
 • ستاره شناسی، طالع بینی و دنیای غیبت
 • متعادل کردن معادلات شیمیایی
 • جنگ جهانی دوم و دنیای جادویی
 • نوشتن خلاقانه در افسانه های شکسته
 • چگونه یک مقاله تحقیقاتی کامل بنویسیم

او همچنین زیست شناسی و شیمی را با ما انجام خواهد داد – برخی به صورت آنلاین، برخی به صورت خانوادگی. او همچنین به صورت حضوری در کلاس های نقاشی اکریلیک شرکت می کند که ماه به ماه آن را می گذرانیم. همچنین از طریق برنامه Duolingo از روشن و خاموش کردن فرانسوی استفاده می کند.

سومین

پسر ۱۰ ساله ام یک سال پیش به من گفت که می خواهد مهندس شود. ما تمام سال گذشته را صرف فهمیدن این موضوع کرده‌ایم – امیدوارم او یا تصمیم بگیرد که این برای او نیست، یا بیشتر در مورد آن هیجان‌زده شود. مورد دوم اتفاق افتاد، بنابراین ما در حال حاضر کارهای بیشتری انجام می دهیم. (بسیار عالی است که بتوانیم وقتی او به اندازه کافی جوان است که نظرش را تغییر دهد، اینها را کشف کنیم!) پاییز امسال، من هنوز برنامه کامل او را درست نکرده‌ام، و او امیدوار است که کلاس‌های مهندسی بیشتری داشته باشد، اما این چیزی است که تا کنون به دست آورده‌ایم:

 • مقدمه ای بر شیمی
 • عجایب هفتگانه دنیای باستان و مدرن
 • معماری رومی
 • نویسندگی خلاق: داستان های دیستوپیایی
 • تاریخ مصر باستان
 • متعادل کردن معادلات شیمیایی
 • الکترومغناطیسی
 • چگونه یک مقاله تحقیقاتی کامل بنویسیم

او همچنین ماهیانه (و گاهی اوقات اضافی) Tinker Crates و Eureka Crates می سازد. او گاهی اوقات مطالعه می کند، اما نه به اندازه افراد مسن. (او یک طرفدار غازی است، و او واقعاً از هچت و دنباله آن لذت برد.)

او همچنین کلارینت می نوازد، اما تمرین می کند. ببینیم پاییز امسال چطور پیش میره!

با این سه ارشد قصد داریم زیست و شیمی انجام دهیم. ما آزمایشگاه زیست شناسی را که این کودک ۱۲ ساله با بچه های دیگر انجام داد تکرار می کنیم و همچنین باکتری هایی را که در ظرف پتری رشد می کنند اضافه می کنیم، آنها را زیر میکروسکوپ شناسایی می کنیم و رنگ آمیزی گرم ایجاد می کنیم. خریدم هر آنچه که باید در مورد بیولوژی آس در یک کتاب بزرگ بدانید برای همگام شدن با این آموزش‌ها، مطمئن هستم که ویدیوهای YouTube را نیز نشان خواهیم داد – هنوز آنها را پیدا نکرده‌ام. (برنامه ریزی بیشتر برای انجام!)

برای شیمی هم گرفتم همه چیزهایی که برای تسلط بر شیمی در یک کتاب بزرگ باید بدانید. من چندین کیت شیمی دارم، از جمله شیمی مواد غذایی، واکنش های شیمیایی مهم و موارد دیگر. وقتی در مورد ایمنی آزمایشگاه، نحوه اجرای یک آزمایش یاد می‌گیریم و سعی می‌کنیم مواد شیمیایی مختلف را مخلوط کنیم، به علایق بچه‌ها اجازه می‌دهیم ما را راهنمایی کنند. آنها قصد دارند “خمیر دندان شیطان” را بسازند که در ویدیوی مارک رابرت با آن آشنا شده اند. او دستور غذا را به اشتراک نمی گذارد، اما یوتیوبر دیگری این کار را انجام داد معتقد است این است، و آنها می خواهند بدانند که آیا کار می کند یا خیر.

چهارمین

او ۸ سال دارد و هنوز کارهای اساسی‌تری نسبت به بچه‌های بزرگ‌تر انجام می‌دهد – اما این اشکالی ندارد. او هنوز بهترین خواننده نیست، بنابراین ما به کار روی این مهارت ادامه خواهیم داد. خوانندگان مسن تر بین ۶.۵ تا ۹ خواننده قوی می شوند، بنابراین من شک ندارم که او نیز خواهد شد.

او علاوه بر خواندن با ما، چند کلاس آنلاین دارد که در آنها شرکت خواهد کرد:

 • تاریخ اروپای قرون وسطی (او دوست دارد هر چیزی قرون وسطایی)
 • همه چیز در مورد سیب
 • نقشه ها و جغرافیا
 • سنگ ها، سنگ ها و کریستال ها

من هنوز پاییز او را به طور کامل تمام نکرده‌ام، اما او تا سپتامبر به سختی رزرو کرد. ما معمولاً هرچه پیش می رویم درس ها را می گیریم. او همچنین شروع به یادگیری کلارینت کرده است، اما او بسیار مبتدی است، بنابراین خواهیم دید که آیا او می خواهد پاییز امسال ادامه دهد یا خیر.

پنجم

او فقط فقط ۶، بنابراین ما آن را بیش از حد بارگذاری نکنیم! تمام کاری که او انجام می دهد، زیرا او خواسته است – او می خواهد مانند “بچه های بزرگ” باشد. (هر نوزادی که دیرتر به دنیا می‌آید می‌تواند به خاطر بیاورد!) او زمان زیادی را صرف خواندن تخم‌مرغ می‌کرد، که به نوعی به او کمک کرد خواندن را بیاموزد – اما او از این کار لذت می‌برد. او همچنین چند کلاس آنلاین دارد، اما اکثر آنها فقط کلاس های یک روزه هستند، معمولاً فقط یک بار در هفته. من ترجیح می دهم او بیشتر وقت خود را صرف ساختن لگو (که او هم دوست دارد) و بدون حرکت بازی کند. او دارد:

 • دایناسورها و ماموت ها
 • گنج را پیدا کنید و نقشه را بکشید
 • بلایای طبیعی
 • همه چیز در مورد عسل

من فقط تا سپتامبر برای او کلاس دارم، اما ما دوست داریم آن را با گوش بازی کنیم. من نمی‌خواهم او را تحت تأثیر قرار دهد یا بیش از حد بر روی صفحه نمایش تمرکز کند.

کوچکترین

راستش او فقط دارد بازی می کند. او نقاشی می‌کند، می‌سازد، نقاشی می‌کند، وقتی ما فعالیت‌ها را انجام می‌دهیم، سعی می‌کند با هم راه برود. او هنوز برای درس خواندن خیلی جوان است (به هر حال آرام نمی نشیند – فقط ۳ سال دارد) و بازی کردن استخوان اهمیت.

منابع ما

ما داریم خیلی از منابع مختلفی که برای انجام این درس ها استفاده می کنیم! اینجا چندتایی هستند…

خارج از مدرسه

ما بیشتر دروس خود را به صورت آنلاین از اینجا انجام می دهیم. برخی از آنها کلاس های یکباره هستند. برخی از آنها ۴ تا ۱۲ هفته سن دارند. کلاس‌ها برای بچه‌های ۳ تا ۱۸ ساله در دسترس هستند (اگرچه تا زمانی که بچه‌ها حدوداً پنج سال نشوند، دروس ارائه نمی‌کنیم)، و هزینه آن‌ها از ۷ دلار در پایین تا صدها دلار در پایان است (کلاس‌های فناوری چند هفته‌ای هزینه زیادی دارند). . ما سعی می کنیم برای اکثر کلاس ها ساعتی ۱۵ دلار بپردازیم، که انجام آن بسیار آسان است. اگر اینجا را کلیک کنید، می توانید ۲۰ دلار تخفیف برای اولین لات دریافت کنید.

درخشان

پسر ۱۰ ساله من می خواهد مهندس شود، بنابراین یکی از مهمترین چیزهایی که باید یاد بگیرد تفکر انتقادی و حل مسئله است. او وقت خود را اینجا و آنجا صرف انجام کارهای بزرگ از طریق پازل های منطقی می کند. کلاس ریاضی و علوم هم دارند.

ماهانه

این کلاس‌های تخصصی ۳۰ روزه هستند (از این رو به آن می‌گویند). ما در لیست انتظار برای هر دو دسته کسب و کار نانوایی و دسته مهندسی (با مارک رابرت) هستیم.

ابزارهای علوم خانگی

من تعداد زیادی کیت و مواد آزمایش علمی را در این سایت دریافت می کنم. این برای بچه های کوچک مزخرف پلاستیکی احمقانه نیست (اگرچه فکر می کنم آنها نیز ممکن است چنین چیزهایی داشته باشند) درست است، واقعی تجهیزات و مواد آزمایشگاهی. من سعی می‌کنم به پروژه‌های واقعی و با کیفیتی که واقعاً می‌توانیم از آنها یاد بگیریم، پایبند باشم. شما می توانید آنها را در اینجا چک کنید.

ما از فایل ها هم استفاده می کنیم چندین منبع محلیاز جمله شرکت‌های آموزشی خانگی (این تابستان با قفس‌ها فوتبال بازی می‌کنند)، یک استودیوی هنری محلی، سفرهای صحرایی، و موارد دیگر.

صبر کن! آیا این واقعاً خارج از مدرسه است …؟

آره. این به نظر می رسد خیلی، و او. بسیاری از مردم عادت دارند به مدرسه نرفتن با کودکان خردسال نگاه کنند، که اغلب شبیه بازی و زندگی کردن است. این در سال های اولیه بسیار طبیعی است.

اما مدرسه نرفتن واقعاً آموزش نیست. با بزرگتر شدن کودکان، رویاها و اهدافی در آنها ایجاد می شود و شروع به جستجوی فرصت هایی برای کشف علایق خود می کنند. بچه‌های من خودشان این کلاس‌ها را انتخاب می‌کردند و کاملاً مجاز بودند که اگر کاری وجود داشت که نمی‌خواستند «نه» بگویند.

چیزی که ما متوجه شدیم این است که آنها شما نبودید تحت فشار قرار دادن آنها برای انجام کارهایی که نمی خواهند انجام دهند، آنها بسیار آماده هستند تا امور را به دست خود بگیرند همین الان. گاهی اوقات آنها سؤالاتی دارند (“چه زمانی از این استفاده خواهم کرد؟”) اما ما در مورد آن صحبت می کنیم و سپس آنها تصمیم می گیرند که آیا می خواهند این کار را انجام دهند یا نه. گاهی آنها را تشویق می کنیم، اما هرگز آنها را مجبور نمی کنیم.

من همه اینها را به اشتراک می‌گذارم زیرا امیدوارم والدینی که شیفته نرفتن به مدرسه هستند اما واقعاً سال‌های اولیه را می‌بینند، بتوانند ببینند که چگونه پیشرفت می‌کند و چگونه می‌تواند در سال‌های بعد نیز به خوبی عمل کند.

به هر حال – اینها برنامه های ما هستند – فعلا! 🙂

برنامه شما برای آموزش خانگی در پاییز چیست؟

آیا در مورد واکسیناسیون سردرگم هستید؟

راهنمای رایگان واکسن بیهوده ما را دریافت کنید. به سوالات خود با اطلاعات منطقی و مبتنی بر واقعیت ها و نه ترس پاسخ دهید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/