با WatchTube ویدیوهای YouTube را در Apple Watch خود تماشا کنید.


اپل واچ دارای ویژگی های زیادی است که به کاربران کمک می کند حتی اگر تلفنی در نزدیکی خود نداشته باشند، بهترین استفاده را از آن ببرند، اما همچنان باید ویدیوهای یوتیوب را تماشا کنند. توسعه دهنده اکنون یک برنامه جداگانه به نام WatchTube ایجاد کرده است که به شما امکان می دهد ویدیوهای YouTube را مستقیماً از Apple Watch خود تماشا کنید.

ویدیوهای YouTube را در Apple Watch خود تماشا کنید.

WatchTube یک برنامه جدید اپل واچ است که به شما امکان می دهد ویدیوهای اپل واچ خود را شخصی سازی کنید. این برنامه بر اساس نمونه اولیه صورتحساب اپل واچ طراحی شده و بر روی watchOS 6 و بالاتر اجرا می شود. می توانید برنامه را از اپ استور دانلود کنید و از طریق TestFlight در نرم افزار تست قرار بگیرید.

اکنون، WatchTube به شما امکان می دهد ویدیوها را جستجو و تماشا کنید. مشاهده زیرنویس ها برای باز کردن فید اصلی؛ مشاهده مشاهده رکورد این به شما امکان می دهد اشتراک ها را مشاهده کنید و درست مانند یک ویدیو عمل کنید. مهندس نرم افزار امیدوار است با خاموش کردن صفحه نمایش، حالت فعال سازی صوتی را برای استفاده از برنامه در آینده اضافه کند. یکی از ویژگی هایی که در اینجا به آن اشاره می شود، امکان تولید کدهای QR برای ویدیوها است. به این ترتیب دوستان شما می توانند به راحتی به هر برنامه اسکنر کد QR برای پخش ویدیو از تلفن خود دسترسی داشته باشند.

صفحه اصلی جستجو کردن چهار بخش وجود دارد: کتابخانه و تنظیمات. می‌توانید بخش اصلی را برای نمایش نوع ویدیویی که می‌خواهید تماشا کنید سفارشی کنید.

آیا می‌پرسید که آیا واقعاً اکنون نیاز به تماشای ویدیو در ساعت خود دارید؟ آفرین! اکثر مردم به آن نیازی ندارند، اما وجود این ویژگی در اپل واچ بی فایده است. استفاده از این برنامه تنها دو پیامد احتمالی دارد. اول این که همه در عرض چند هفته برنامه را فراموش می کنند و دوم به این دلیل که طرفداران زیادی پیدا کرده است. سیب در WWDC 2023 برای اعلام پشتیبانی از پخش زنده YouTube در Apple Watch ظاهر می شود. اگر بعدا اتفاق بیفتد، WatchTube به برنامه هایی مانند صفحه کلید FlickType متصل می شود.

WatchTube تنها برنامه‌ای نیست که محدودیت‌هایی را برای کارهای اپل واچ اعمال می‌کند. اپلیکیشن Wristcam که امکان برقراری تماس تصویری از طریق اپل واچ را فراهم می کند، اخیرا معرفی شده است. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد WatchTube در نظرات به اشتراک بگذارید.