با کتی کنترا – تناسب اندام پزشکی آشنا شوید


خوش آمدید کتی کنترا ، مدیر تناسب اندام کوه کارمل در مرکز لوئیس ، OH. این مرکز در حال حاضر مجدداً تأیید مجدد تأسیسات MFA را تکمیل کرده است-از سال 2018 یک تأسیسات دارای مجوز MFA! یان لافرتی ، مدیر مرکز ، گفت که کتی “نقش مهمی در آماده سازی برای صلاحیت مجدد ما ایفا کرد”. ستایش از ایان ، کتی و کل تیم در کوه کارمل !!

کتی در 5 سال گذشته در Mount Carmel Fitness کار کرده است. وی دارای مدرک کارشناسی بهداشت و سلامت در جامعه تغذیه است. او دارای مربی شخصی NASM ، 200 Vinyasa Yoga ، مربی ایمنی آب ، Reiki II و ACE Health Coach است.

ما به تازگی با کتی تماس گرفتیم و در اینجا چیزی است که باید بگوییم…

در کار خود از چه چیزی بیشتر لذت می برید؟
من واقعاً دوست دارم که افراد را در یافتن آرامش و شادی از طریق تناسب اندام توانمند کنم. اگر ما بتوانیم مهارت جدیدی را برای کسی بیاموزیم و شاهد رضایت او باشیم ، کار را از دست می دهیم!

چه عاملی باعث انتخاب این منطقه شد؟
علاقه من به آشپزی است و من در دوران دبیرستان با اصطلاح “تغذیه جامع” روبرو شدم. بقیه تاریخ است و من بسیار خوشحالم که یک مسیر شغلی بی نهایت گسترده ای دارم که می تواند آن را به انجام برساند.

چه توصیه ای به کسانی که در حال حاضر در زمینه آمادگی جسمانی پزشکی فعالیت می کنند دارید؟
از روابط با اعضا ، مهمانان و کارکنان لذت ببرید. بنابراین ، هنگامی که یک چالش را تحمل می کنید ، مهارت جدیدی یاد می گیرید یا سعی می کنید درخواست های مختلف را برآورده کنید ، می توانید اعتماد و حمایت تیمی را که عضو آن هستید پیدا کنید. خوشبختانه حرفه سلامتی مملو از نگرش های مثبت ، تحریک کننده تلاش های معنوی و پاداش دادن به روابط انسانی است. شما یک محل کار سالم انتخاب کرده اید و این مهم است!

از تأیید مجوز توسط انجمن تناسب اندام پزشکی چه چیزی به دست آوردید؟
تأسیسات ما با بدست آوردن و حفظ گواهینامه مرکز تناسب اندام پزشکی یک حس خاص از هدف و اطمینان کسب کرده است. این زمینه تعهد ما برای خدمت بی عیب و نقص به جامعه است.

از کتی بخاطر توانمندسازی اعضای تسهیلات تشکر می کنم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *