با مجموعه پایپ آذرخش بیشتر آشنا شوید.


امروز لوله و متعلقات آن یکی از پرکاربردترین مواد در صنایع مختلف و در بخش مسکونی می باشد. با نگاهی دقیق به خط لوله و کاربردهای آن مشخص می شود که این خط لوله زمانی یکی از مهم ترین عوامل توسعه شهر و گسترش تمدن بشری بوده است. قبل از اختراع لوله، همه مردم و قبایل برای زنده ماندن در رودخانه ها و نهرها جمع می شدند. پس از اختراع خط لوله، آب منحرف شد و مردم در نقاط مختلف ساکن شدند. بنابراین می توان گفت که لوله عامل اصلی توسعه تمدن بشری است. با توسعه صنعت، لوله ها در بسیاری از بخش ها مانند پروژه های شهری و برقی مورد استفاده قرار گرفته اند.

کارخانه ها و شرکت های زیادی برای تولید این محصول کاربردی ایجاد شده اند. در این مقاله به معرفی یکی از موفق ترین مجموعه ها در زمینه ساخت لوله و اتصالات می پردازیم.

معرفی مجموعه آذرخش.

مجموعه جریان خط لوله یکی از فعال ترین گروه ها در زمینه لوله کشی و اتصالات است که کمپین رسمی خود را در سال ۲۰۱۰ راه اندازی کرد. گروه آذرکش پایپ برخود با توجه به رشد جمعیت و افزایش تقاضا برای خطوط لوله صنعتی و مسکونی انواع لوله و همچنین عدم وجود لوله های مرغوب در بازار، نیاز به شروع تولید را در سال ۱۳۸۰ دید. از علم و دانش مهندسین ایرانی و پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا استفاده می کند. لوله های با کیفیت بالا

هنوز کار این گروه به پایان نرسیده است، اما سازمانی که با استقبال پرشور محصولات این گروه مواجه شده، اقدام به تولید محصولات جانبی مرتبط با این حوزه کرده است. لوله آذرخش به دلیل دقت و کیفیت بالا به حدی رشد کرده است که امروزه به عنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان و توزیع کنندگان لوله در جهان شناخته می شود.

تمامی کارکنان این تیم وظایف اصلی خود را بر اساس مشتری مداری و اخلاق کاری انجام می دهند و از این طریق می توانند رضایت بسیاری از مشتریان را جلب کنند. گروه لوله آذرکش در سال های اخیر پروژه های متعددی را انجام داده است که از جمله آنها می توان به سابقه درخشانی از پرونده های خود اشاره کرد. هدف اصلی این تجمیع، پیشرفت و گام برداشتن در عرصه های ممکن جهانی و بین المللی با تلاش روزافزون و افزایش کیفیت و تنوع محصولات می باشد.

این پیچیدگی به دنبال به دست آوردن سهم بازار از طریق برنامه ریزی دقیق است. علاوه بر این، به این ترتیب فراموش نکنید که مشتریان خود را برای سلامتی آنها راضی کنید. متخصصان با تجربه و ماهر برای پاسخگویی به سوالات مشتریان به صورت آنلاین یا حضوری شناسایی شده اند.

محصولات موسسه پایپ آذرخش

همانطور که گفتیم به دلیل تقاضای زیاد مشتریان این مجموعه اقدام به تولید محصولات از طرف مقابل کرده است. در این قسمت با مهم ترین محصولات این سازمان آشنا خواهید شد.

  • لوله های برق انعطاف پذیر – که به لوله های انعطاف پذیر نیز معروف هستند، این لوله ها معمولاً از فلز با مقطع گرد ساخته می شوند و در پروژه های شهری و ساختمانی برای محافظت از سیم و کابل استفاده می شوند.
  • لوله های فولادی گالوانیزه سرد و گرم: اساساً از لوله های کربن استیل مانند لوله های فولادی گالوانیزه برای حمل و نقل و انتقال مواد مختلف استفاده می شود. خواص گالوانیزه آنها از خوردگی، خوردگی و آسیب خوردگی جلوگیری می کند. به عنوان یک عامل ضد زنگ عمل می کند.
  • حفاظت الکتریکی: این مجموعه برای محافظت در برابر آسیب های الکتریکی ناشی از نوسانات الکتریکی طراحی شده است. این محصول از وسایل الکترونیکی در برابر صاعقه و سایر خطرات محافظت می کند. فراز و نشیب از آسیب به اتصالات و سیم ها محافظت می کند.
  • جعبه تقسیم – جعبه تقسیم کننده یکی از پرکاربردترین ابزار ساختمانی تولید شده توسط پایپ آذرخش است.
  • نوار الکترومغناطیسی – محصولی که خطر برق گرفتگی را کاهش می دهد، نوار یا پدهای الکتریکی است. این دستگاه به عنوان یک سر نیزه عمل می کند و از مدار و اتصالات آن محافظت می کند.
  • چنگال، ریل و قلاب – از این محصول برای نگهداری و جابجایی بهتر و راحت تر تجهیزات استفاده می شود.
  • طناب و نردبان – این دستگاه به عنوان جایگزینی برای لوله های فلزی شناخته می شود. از این دستگاه برای هدایت مستقیم سیم و کابل استفاده می شود.
  • کلید مینیاتوری: یکی از دکمه هایی است که از جریان اضافه جلوگیری می کند و مدار و تجهیزات الکتریکی را از آسیب محافظت می کند.
  • غده های فلزی و پلاستیکی – دستگاهی است که به عنوان عایق و محافظ در محل اتصال کابل به جعبه توزیع استفاده می شود.

یک کلمه آخر

در این مقاله، با مجموعه ای مطمئن و بادوام از لوله ها و نتایج معرفی شده در زمینه لوله های معرفی شده آذرخش پایپ آشنا شدید. شما می توانید با توجه به سایز محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. این مجموعه با استفاده از ابزار و ماشین آلات برش و چرخ دنده های تخصصی محصولاتی در اندازه های مختلف تولید می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید و سفارش به سایت پایپ آذرخش مراجعه کنید.