با جسیکا هیوز آشنا شوید – FitnessBank

با جسیکا هیوز آشنا شوید - FitnessBank


مادر در حال حرکت

پایگاه داخلی: روزول ، GA

زندگی خانگی: مادر هادسون و هنلی

زندگی کاری: مربی شخصی ، وبلاگ نویس

بیماری: 32

جسیکا هیوز زنی در حال حرکت است. مربی شخصی دارای مجوز ACE. اینفلوئنسر دیجیتال و از همه مهمتر ، یک مادر شلوغ برای هادسون (6) و هنلی (3). او از سال 2015 به آموزش مشتریان می پردازد و علاقه زیادی به کمک به زنان برای تبدیل شدن به سالم ترین خود دارد.

تولد پسرش چشم او را به اهمیت سالم بودن باز کرد و به جسیکا الهام بخشید تا نه تنها خودش را در بهترین حالت قرار دهد ، بلکه به دیگران نیز کمک کند.

جسیکا ، مادر مجرد در روزول ، GA می گوید: “من همیشه ورزشکار بودم ، اما تولد هادسون آن را به سطح کاملاً جدیدی رسانده است.” “برای من مهم بود که به فرزندم – و بعداً دخترم – شیوه زندگی سالم را بیاموزم.”

مادر شدن همچنین آغاز مرحله جدیدی در زندگی حرفه ای جسیکا بود. او نیروی محرکه مارک “خوشبختانه هیوز” است که شامل آموزش های شخصی ، حمایت های متعدد در سطح بالا و قبیله ای از رسانه های اجتماعی با بیش از 100000 نفر است. “

تمرین شما چیست؟

“من دوست دارم وزنه برداری کنم و تمرینات دورانی انجام دهم. پس از به دنیا آمدن پسرم ، من می خواستم قوی تر باشم – آنقدر قوی که بتوانم با او بازی کنم و برایش قوی باشم. من با گرم کردن 10 دقیقه ای HIIT و سپس وزنه برداری 50 دقیقه ای که قسمت های خاصی از بدن را هدف قرار می دهد ، شروع می کنم. من عاشق یوگا و رقص با دخترم هستم. او یک بازیگر کوچک است و “مشهور در اینستاگرام” بوده است. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *