با آپدیت درایور AMD، می توانید به ویژگی جدید کاهش نویز دسترسی داشته باشید.


AMD بالاخره ویژگی موردانتظار Noise Suppression خود را با آپدیت درایور جدید Adrenalin edition 22.7.1 منتشر کرد. این همان ویژگی است که هفته گذشته از طریق یک تریلر در کانال YouTube AMD به بیرون درز کرد. این ویژگی یک راه ضروری برای کاهش نویز پس‌زمینه با استفاده از الگوریتم یادگیری عمیق در زمان واقعی است و بسیاری آن را رقیب مستقیم RTX Audio NVIDIA (اکنون RTX Playback) می‌دانند که چند سال پیش منتشر شد.

ابزار حذف نویز جدید AMD اینجاست.

بسیاری آن را رقیبی برای استریم RTX NVIDIA می دانند زیرا بسیار شبیه به ارائه NVIDIA است. AMD Noise Suppression اساساً راهی برای کاهش نویز پس زمینه اطراف شما هنگامی که با شخصی صحبت می کنید یا در یک بازی بزرگ هستید.

قابلیت حذف نویز AMD در جدیدترین نرم افزار Adrenalin را می توان از زبانه “صوت و تصویر” در تنظیمات دسترسی داشت. می توان آن را در دستگاه های ورودی و خروجی فعال کرد. با این حال، AMD می گوید برای استفاده از این ویژگی حداقل به یک پردازنده سری Ryzen 5000 یا یک GPU سری ۶۰۰۰ AMD نیاز دارید.

یکی دیگر از پیشرفت‌های مهم که با آخرین به‌روزرسانی از AMD ارائه می‌شود، بهبود عملکرد OpenGL است. AMD ادعا می کند که بازی های سنگین OpenGL مانند Minecraft می توانند عملکرد را تا ۹۰ درصد بهبود بخشند.

سرانجام، AMD اعلام کرده است که ویژگی Radeon Super Resolution (RSR) آن اکنون در کارت‌های گرافیک RX 5000 و ۶۰۰۰ موجود در نوت‌بوک‌های AMD Ryzen موجود است. گزینه RSR را می توان در نرم افزار AMD یافت و اکنون با گزینه تمام صفحه بدون حاشیه نیز سازگار است. در اینجا برخی از جدیدترین ویژگی های جالب AMD وجود دارد که با به روز رسانی درایور دریافت می کنید. نظر شما در مورد قابلیت حذف نویز AMD و سایر ویژگی های معرفی شده چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید. دانوتک آن را به اشتراک بگذارید

نکاتی برای این مقاله