بازیکنان جوان هندبال ایران بر روی نبأ خبر، سومین سکوی بزرگ جهان ایستاده اند.


تیم ملی والیبال ساحلی نوجوانان ایران در رده سوم جهان قرار گرفت و برای اولین بار در تاریخ این ورزشگاه رکوردی در سطح جهانی به ثبت رسید.

به گزارش نبأخبر، تیم والیبال ساحلی نوجوانان ایران با نتیجه دو بر صفر با فرانسه قهرمان جام جهانی شد و اولین جام جهانی تاریخ بوکس ایران را در رویا به دست آورد.

نیمه اول با تساوی ۲۰ بر ۱۶ ایران به پایان رسید. سپس در نیمه دوم بازی ادامه یافت و در نهایت ایران با نتیجه ۱۹ بر ۱۸ پیروز شد و در مجموع با نتیجه ۲ بر صفر به پایان رسید. پیروزی برای ایران

تیم والیبال ساحلی جوانان با کسب مدال برنز جام جهانی، اولین تیم ملی هندبال ایران بود که موفق به قهرمانی در جام جهانی شد.

تیم ملی بسکتبال جوانان ایران آنها یک بار به قطر و سوئد باختند و برای قرار گرفتن در جمع ۱۲ تیم برتر به مرحله گروهی صعود کردند.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران با شکست مقابل کرواسی با شکست برزیل و فرانسه راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی با برتری مقابل آرژانتین راهی نیمه نهایی شد.

ملی پوشان ایران در نیمه نهایی متأسفانه مغلوب برزیل شدند اما در نیمه نهایی عملکرد زیبایی داشتند و مدال برنز را به دست آوردند.

مدال برنز هندبال ساحلی نوجوانان جهان اولین مدال جهانی در تاریخ هندبال ایران است.

پرهام ایمانی; متین گلدان; آراد حسینی; حسین حیدریان; علی حیدریان; حامد شمس; محمدمهدی حیدریان پور; مصطفی انتشاری; علی سعیدی و علیرضا علیپور ملی پوشان ایرانی در بین قهرمانان جهان هستند.

مهدی قشقایی راد (سرمربی)؛ رضا مصباحی (مربی); حبیب الله بردسیری (مربی); غلامحسین نیکویی (مدیر) و رضا سرسنگی (درمانگر) تیم فنی تیم ملی ایران را در جریان این مسابقات تشکیل دادند.

آنتونیو گرا پیشه نیز به عنوان مدیر فنی به همراه تیم والیبال ساحلی جوانان ایران در مسابقات جهانی حضور داشت.