این واقعیت که 9 گلابی در تغذیه و مزایای سلامتی


قرار ملاقات و رزرو

گلابی تازه را می توانید به راحتی در فروشگاه پیدا کنید. در حالی که واریته بارتلت در تابستان تنوع زیادی دارد ، Comice ، Seckel و … گلابی های اصلی فصل هستند. به طور کلی گلابی آسیایی تا آگوست آماده برداشت است و تا سپتامبر در فروشگاه ها موجود می شود.

میوه های تازه ، روشن و بافت دار با طعم غنی را انتخاب کنید. از افرادی که علائم فشار روی پوست دارند ، که پالپ زیرین را نشان می دهد ، اجتناب کنید. برخی از میوه ها ، به ویژه انواع آسیایی ، ممکن است ذرات زنگ زده ای روی پوست خود داشته باشند که این رفتار قابل قبولی است.

گلابی نارس را در سبدی با اتاقک های جداگانه در دمای اتاق قرار دهید یا روی کاغذ بپیچید تا مانند پاپایا بالغ شود. میوه ها به محض اینکه فشار نرم ایجاد می کنند ، رسیده می شوند و آماده خوردن هستند.

آنها را تمیز بخورید تا بیشترین مزایای تغذیه ای را دریافت کنید. روش دیگر ، آنها را در یخچال نگهداری کنید ، جایی که برای چند روز تمیز باقی می مانند.

نکاتی برای تهیه و سرو

قبل از استفاده در آب تمیز و جاری بشویید تا هرگونه آلودگی سطحی و بقایای قارچ کش / قارچ کش از بین برود.

هر دو انتهای آن را با چاقو برش دهید و به دو قسمت تقسیم کنید. دانه های کوچک را در وسط بردارید. میوه ها را به صورت مکعب یا قطعات دلخواه بچرخانید.

مانند سیب ، قطعات بریده شده میوه در معرض هوا به دلیل تبدیل آهن از اکسید آهن به اکسید آهن قهوه ای می شوند. اگر باید برش هایی به آنها بدهید ، تکه های آب اسیدی اضافه شده را با چند قطره لیمو تازه بشویید.

از آنجا که چندین ویتامین و مواد معدنی به مقدار زیاد در زیر پوست متمرکز شده اند ، گلابی باید به طور کلی با پوست آن خورده شود تا حداکثر سود را ببرد.

در اینجا چند نکته برای خدمت ارائه شده است:

  • برای داشتن مزایای عالی برای سلامتی ، بدون مکمل غذا بخورید.

  • گلابی همچنین در تهیه آب میوه ، مربا ، پای و سالاد میوه استفاده می شود.

  • آنها را به مخلوط آب میوه ها و میوه های دیگر مانند آناناس ، هلو ، کشمش و غیره اضافه کنید.

  • تکه های گلابی خشک را می توان به غذای کودک اضافه کرد.

مشخصات امنیتی

گلابی جزو کمترین حساسیت ها به همه میوه ها است. به همین دلیل ، اغلب توسط متخصصان بهداشت به عنوان یک جایگزین مطمئن برای تهیه محصولات غذایی برای افراد مبتلا به آلرژی توصیه می شود.

بازگشت -بازگشت به میوه از جانب گلابی ها. برای مشاهده لیستی جالب از انواع میوه ها و توضیحات کامل درباره حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی آنها به اینجا مراجعه کنید.

بازگشت -بازگشت به صفحه نخست.

مطالب بیشتر و منابع:

  1. پایگاه ملی تغذیه USDA.

  2. صفحه اطلاعات سرطان دانشکده پزشکی استانفورد – تغذیه کاهش خطر سرطان.

  3. تولید گلابی -pdf.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *