ایالت بیل روزنه نیویورک را برای هنرمندان واکسینه نشده و ورزشکاران خارج از شهر می بندد

ایالت بیل روزنه نیویورک را برای هنرمندان واکسینه نشده و ورزشکاران خارج از شهر می بندد


آخر هفته گذشته ، جو روگان ، کمدین ، ​​مجری پادکست و طرفدار ایورمکتین ، علیرغم گوش دادن به اینکه آیا وی در برابر COVID-19 واکسینه شده است ، در حضور جمعیت شخصی در مدیسون اسکوئر گاردن اجرا کرد.

اما برای بیشتر افرادی که برای این رویدادها وارد باغ می شوند ، شهر نیویورک باید حداقل یک دوز واکسیناسیون COVID-19 را اثبات کند ، اعم از اینکه آنها از تماشاگران منطقه یا بازیکنان نیویورک نیکس باشند.

تفاوت بین مجریان محلی و سرگرمی های خارج از شهر ، گاف دستورالعمل های شهر را برجسته می کند ، که منتقدان می گویند نه تنها ناعادلانه بلکه یک خطر بالقوه برای سلامت عمومی است. دفتر شهردار بیل دو بلاسیو وقتی به طور مستقیم در مورد توجیه استثنای خارج از ایالت ، که در مورد کارکنان حامی ورزشکاران و هنرمندان اجرا کننده نیز صدق می کند ، پاسخی نداد. اما به نظر می رسد صنعت سرگرمی اجازه می دهد با محدودیت های کمتری راه اندازی مجدد شود.

به عنوان مثال ، کی روش ایروینگ ، مدافع نقطه ای بروکلین نتز ، به دلیل عدم امتناع از گفتن اینکه آیا مشت خود را زده است یا نه و برای بازی بسکتبال حرفه ای در شهر نیاز به یک ضربه داشت ، از بازی کنار رفت و از تمرین تیم منع شد. اما حریفان غیر واکسینه شده مجاز به بازی هستند. در روزهای آینده ، واشنگتن ویزاردز قرار است برادلی بیل را در مقابل نیکس به میدان ببرد ، علیرغم اینکه علناً اعلام کرد که وی هنوز واکسینه نشده است.

در حال حاضر ، برخی از مقامات منتخب خواهان رفع کسری نقد هستند که ناشی از فرمان شهردار بیل دی بلازیو در نیویورک در ماه اوت است.

براد هویلمن ، سناتور ایالتی گفت: “این پیام اشتباه را به مردم می رساند که بازیگران و ورزشکاران به نوعی از مقررات معمول بهداشت عمومی مانند الزامات واکسیناسیون COVID-19 مستثنی هستند.” ما باید در همه سطوح دولت و جامعه ثابت قدم باشیم. “

این هفته ، هویلمن ، که نماینده بخش هایی از منهتن است ، لایحه ای را ارائه کرد که خلأ را می بست و همه ورزشکاران ، ورزشکاران و کارکنان پشتیبانی را واکسینه می کرد ، صرف نظر از اینکه در کجا زندگی می کنند. با این حال ، هر اقدامی در مورد این لایحه به احتمال زیاد عقب خواهد ماند-هویلمن هنوز به دنبال حامی مشترک در مجمع عمومی است و بعید است قوانین ایالتی قبل از جلسه ژانویه آینده به آلبانی بازگردد. با این وجود ، سناتور ایالتی گفت که اکنون باید بهبود یابد.

“ممکن است افرادی در بین مخاطبان جو روگان وجود داشته باشند که نتوانستند خود را واکسینه کنند زیرا دچار نقص ایمنی شده اند. هویلمن گفت: آنها ممکن است با سرطان مبارزه کنند یا مشکلات سلامتی دیگری داشته باشند. “من فقط این استدلال را قبول ندارم که به نحوی به کسی صدمه می زند.”

گیل برویر ، رئیس بخش منهتن ، موافقت کرد. اما در حالی که از لایحه هویلمن حمایت می کرد ، او گفت که نمی فهمد چرا شهردار دو بلاسیو فرمان اجرایی دوم را برای رفع این حفره صادر نکرده است ، که بلافاصله اجرایی می شود.

“شما فقط به چند مورد در بارکلی یا مدیسون اسکوئر گاردن نیاز دارید.” نمی دانم این کار چه می کند ؛ شاید همه چیز برای چند هفته متوقف شود چه کسی به این نیاز دارد؟ بروئر گفت.

لورا فایر ، سخنگوی شهرداری ، در بیانیه ای گفت: “ما مفتخریم که اولین کلید ملت در برنامه واکسیناسیون نیویورک را اجرا کردیم. این موفقیتی باورنکردنی تاکنون بوده است. ما در حال بررسی قوانین هستیم. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *