اکنون می توان عکس های اینستاگرام را ترکیب و به Rail تبدیل کرد.


اینستاگرام توجه زیادی به بخش Reels داشته است و اغلب دیده می شود که به روز رسانی های جدیدی را برای آن به ارمغان می آورد. به تازگی، این به افراد اجازه می دهد عکس های خود را ترکیب کرده و گردنبندهای جالبی بسازند.

ریمیکس عکس اینستاگرام معرفی شد.

در هفته های آینده، اینستاگرام به افرادی که دارای حساب های عمومی هستند اجازه می دهد تا عکس های جدید خود را ترکیب کنند. سپس می توان از آن برای Reels استفاده کرد. این روشی را برای ایجاد انواع بیشتری از محتوای Reel، که یکی از اولویت های فعلی اینستاگرام است، ارائه می دهد.

گفته می شود گزینه ترکیب یک عکس عمومی به طور پیش فرض فعال است، اما اگر کاربران به آن نیازی نداشته باشند می توانند آن را خاموش کنند. متا فاش کرد که تم های ریمیکس جدیدی وجود خواهد داشت و افراد می توانند در پایان نسخه اصلی، کلیپ های خود را به Reel موجود اضافه کنند.

همچنین یک به روز رسانی برای قالب ها وجود دارد. افراد می توانند برای راحتی بیشتر از قالب با صدای از پیش نصب شده استفاده کنند و ویژگی های کلیک کنند. با انتخاب گزینه دوربین در قسمت Reels می توانید الگوها را پیدا کنید. اینستاگرام یک ویژگی Dual را معرفی کرده است که به کاربران امکان می دهد با استفاده از دوربین جلو و عقب به طور همزمان از Reels عکس بگیرند.

تغییر دیگری که در هفته های آینده انتظار می رود، تبدیل پست های ویدیویی به Reels است. پست های ویدیویی جدید در ۱۵ دقیقه به حلقه ها تبدیل می شوند. همانطور که Rails در این پلتفرم به نظر می رسد در قالب تمام صفحه ظاهر می شوند. این توانایی قبلاً آزمایشی بود و اکنون رسمی است.

شانس بالایی برای تبدیل ویدیوها از حساب‌های عمومی به پست‌های ویدیویی Rails. با این حال، طول رشته ها باید کمتر از ۹۰ ثانیه باشد.

ما همچنان منتظر رسیدن این خدمات هستیم و به زودی برای همه کاربران عرضه می شود. نظرات خود را در مورد مفید بودن یا نبودن این تغییرات در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

نکاتی برای این مقاله