اکنون می توانید ویدیوهای طولانی خود را در YouTube کوتاه کنید.


یوتیوب آنقدر سودآور است که حتی از ویدیوهای کوتاه رقیب خود یعنی TikTok نیز درآمد کسب می کند. یوتیوب برای تقویت ویدیوهای کوتاه خود ابزار جدیدی به نام Edit into Short معرفی کرده است که به شما کمک می کند ویدیوهای کوتاه را به ویدیوهای کوتاه تبدیل کنید. این ابزار جدید در برنامه های iOS و اندروید یوتیوب در دسترس است.

اکنون ویدیوهای YouTube را به Shorts تبدیل کنید!

ابزار جدید ویرایش به کوتاه YouTube 60 ثانیه از ویدیوی فعلی شما را می گیرد و متن را اضافه می کند. این به شما کمک می کند آن را با ابزارهای ویرایش مشابه برای افزودن فیلترها و موارد دیگر به یک ویدیوی کوتاه تبدیل کنید. این به دنبال توانایی اخیر YouTube برای تبدیل ویدیوهای فرمت عمودی به ویدیوهای کوتاه ۶۰ ثانیه ای است.

همانطور که یوتیوب اشاره می کند، این ویژگی به شما کمک می‌کند «نفس جدیدی به محتوای خود بدهید» و افراد بیشتری را درگیر کنید. اگر کلیپ ضبط شده کمتر از ۶۰ ثانیه باشد. می توانید کلیپ دیگری را از طریق دوربین ضبط کنید یا یک ویدیوی موجود را از گالری اضافه کنید.

هنگام ساخت یک ویدیوی کوتاه از یک ویدیوی طولانی تر در YouTube؛ ویدیوی اصلی نیز پیوند داده شده است و راهی را برای تولیدکنندگان فراهم می‌کند تا ویدیوی YouTube خود را تبلیغ کنند. بنابراین، به عبارت دیگر، این ابزار جدید می‌تواند به گسترش دسترسی ویدیوهای YouTube کمک کند و در عین حال مردم را به ایجاد ویدیوهای بیشتر تشویق کند.

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید این است که این ویژگی فقط برای سازندگانی در دسترس است که می خواهند ویدیوهای خود را فشرده کنند.

Short into a Edit برای کاربران اندروید و iOS در دسترس است. باید دید این ویژگی چقدر برای توسعه دهندگان کار می کند و آیا واقعاً می خواهند از آن استفاده کنند یا خیر. نظر شما در مورد این ابزار جدید یوتیوب چیست؟ نظرات خود را با ما در نظرات زیر به اشتراک بگذارید. دانوتک به اشتراک بگذارید

نکاتی برای این مقاله