اپل واچ سری ۸ مجهز به سنسور دمای بدن است.


مارک گورمن از بلومبرگ گزارش می دهد: سیب این یک سنسور دمای بدن را در اپل واچ سری ۸ آینده ادغام خواهد کرد. Tipster همچنین اطلاعات جدیدی در مورد نسخه مقاوم Apple Watch SE 2 و Apple Watch به اشتراک گذاشته است. در زیر بررسی خواهیم کرد.

اپل واچ سری ۸ با سنسور جدید

طبق آخرین خبرنامه Power On، اپل واچ سری ۸ و Apple Watch Sport Rugged Edition دارای سنسور جدیدی برای اندازه گیری نزدیک ترین دمای بدن کاربر هستند. گمان می‌رود که اپل واچ SE 2 به دلیل قیمت پایین از سنسور صرفنظر کرده است. احتمال عرضه سه ساعت اپل در سال جاری را تایید می کند.

گورمن گفت که سنسور دمای بدن بسیار محتمل است، اما اطلاعات دقیقی مانند دماسنج های معمولی در اختیار کاربران قرار نمی دهد. بجای، این سنسور نزدیک ترین دمای بدن کاربر را اندازه گیری می کند و توصیه می کند اگر کاربر فکر می کند تب دارد با پزشک صحبت کند.

او گفت: «ویژگی دمای بدن اندازه گیری دقیقی را به شما نمی دهد. شبیه گونی است که با بند کشیده شده است. اما آیا شما تب دارید؟ می توانید بگویید که هست یا نه. سپس می توانید با پزشک خود مشورت کنید یا دماسنج قوی تری را پیشنهاد کنید.

اکنون لازم به ذکر است که عملکرد اندازه گیری دمای بدن نیاز به تاییدیه FDA دارد و به اندازه ECG در اپل واچ دقیق نیست. ویژگی ECG توسط FDA و سایر سازمان های بین المللی تایید شده است. ویژگی اندازه گیری دمای بدن بیشتر شبیه به ویژگی نظارت بر SpO2 است. ابزارک ها آره.

سایر انتظارات از اپل واچ سری ۸

گورمن همچنین اشاره می کند که اپل واچ سری ۸ همان پردازنده S6 معرفی شده به عنوان اپل واچ سری ۶ را حفظ خواهد کرد. این سومین باری است که اپل از همین تراشه برای ساعت خود استفاده می کند. این ممکن است به این دلیل باشد که اپل اکنون به جای پردازنده‌های آیفون یا اپل واچ، بیشتر بر روی پردازنده‌های مک خود مانند M1 و M2 تمرکز کرده است.

با این حال، گورمن ادعا می کند که اپل ارتقاهایی را برای اپل واچ سری ۸ ارائه خواهد کرد. انتظار می رود این نمایشگرها نسبت به مدل های نسل قبلی روشن تر باشند. انتظار می رود مدل بعدی اپل واچ نیز دارای اتصال ماهواره ای باشد.

بنابراین اگر علاقه مند هستید، می توانید منتظر به روزرسانی های بیشتر در مورد اپل واچ سری ۸ باشید. دانوتک بگذار باشد. علاوه بر این، در نظرات زیر، نظرات خود را در مورد سنسور دمای بدن اپل واچ سری ۸ به اشتراک بگذارید.