اپل در حال کار بر روی هوم پادهای جدید و احتمالا نمایشگرهای هوشمند است.


در ماه ژوئن ما در مورد برنامه های اپل برای معرفی هوم پاد جدید در سال آینده با حسن نیت مارک گورمن از بلومبرگ مطلع شدیم. اکنون به لطف Gurman که به دستگاه های هوشمندتر اشاره کرده است. در زیر برخی از جزئیات جدید برای یادگیری آورده شده است.

دستگاه های هوشمند جدید اپل

Gurman یک خبرنامه جدید Power On منتشر کرد و اکنون می دانیم. سیب در حال برنامه ریزی یک هوم پاد جدید و یک مدل مینی هوم پاد است. با این حال، هوم پاد معمولی ممکن است شانس بیشتری برای عرضه در سال آینده داشته باشد.

هوم پاد جدید با نام رمز «B620» احتمالاً از همان تراشه S8 استفاده می‌کند که در واچ سری ۸ آینده نیز دیده می‌شود. طراحی و عملکرد صدا مشابه هوم پاد است که اکنون تولید نشده است، اما می تواند بهبود یابد. انتظار می رود ویژگی های بیشتری همراه با بخش نمایش (ویژگی چند لمسی) وجود داشته باشد.

در مورد HomePod mini ادعایی، می‌توان انتظار بهبود عملکرد را داشت، اما در حال حاضر مطمئن نیستیم.

گورمن همچنین معتقد است که اپل می تواند از دو دستگاه خانه هوشمند جدید رونمایی کند. یکی از آن‌ها می‌تواند یک دستگاه آشپزخانه باشد که آی‌پد و بلندگو را ترکیب می‌کند و توانایی یک نمایشگر هوشمند را برای رقابت با دستگاه‌های اکو آمازون و صفحه‌نمایش‌های Nest گوگل نشان می‌دهد. یکی دیگر از تلویزیون اپل برای اتاق نشیمن است. عملکردهای دوربین و هوم پاد گنجانده شده است. با این حال باید دید که این چیست.

یکی از دو مورد دیگر قرار است در اوایل سال ۲۰۲۴ منتشر شود. با این حال، ممکن است تمام محصولات ذکر شده اصلا تولید نشوند. جزئیات آزمایشی هستند، بنابراین باید منتظر اطلاعات بیشتر باشیم تا ایده بهتری از برنامه های اپل داشته باشیم. من هر بار آن را پنهان خواهم کرد. پس به ما بپیوندید دانوتک با هم

نکاتی برای این مقاله