اپل تمامی مدل های آیفون ۱۵ را با Dynamic Island معرفی کرد.


سیب تغییراتی را در Dynamic Island در آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ پرو مکس ایجاد کرد. ترکیب سخت افزار و نرم افزار در گوشی ها جالب است. برخی ناامید هستند که آن را فقط در مدل های Pro ساخته شده است، اما ممکن است سال آینده اینطور نباشد.

کل سری آیفون ۱۵ به جزیره دینامیک می رسد.

آخرین اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط تحلیلگر راس یانگ نشان می دهد که تمام مدل های آیفون ۱۵ با Dynamic Island عرضه می شوند. این شامل آیفون ۱۵ است، آیفون ۱۵ پلاس; شامل آیفون ۱۵ پرو و ​​آیفون ۱۵ پرو مکس است.

بنابراین نوتیفیکیشن های ناچ سری آیفون ۱۵ سال آینده، هشدار تماس فعلی؛ ادغام Spotify و موارد دیگر شامل خواهد شد. در آن راه، کسانی که به دنبال ارتقا به مدل های استاندارد هستند، نمی توانند از دست بدهند.

با این حال، باید یک نقطه تفاوت بین مدل های Pro و غیر Pro وجود داشته باشد. این امر توسط فناوری LTPO ProMotion 120 هرتزی و ویژگی Always-on-Display (AOD) برای آیفون ۱۵ پرو و ​​۱۵ پرو مکس تضمین شده است.

بنابراین، اپل تنها با مدل‌های Pro خود می‌تواند به ارائه تجربه با نرخ تازه‌سازی بالا ادامه دهد. او گفت که این به دلیل مشکلات زنجیره تامین است.

برای دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی؛ ما فکر نمی کنیم که بتوان این کار را در آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس انجام داد. اما نتیجه نهایی را باید دید. انتظارات دیگر ممکن است شامل عمر باتری بهتر و برخی تغییرات دوربین باشد. باید دید که آیا اپل به تصمیم خود مبنی بر قدرت بخشیدن به مدل های غیر پرو با پردازنده های قدیمی تر ادامه خواهد داد یا خیر. هنوز برای صحبت در مورد سری آیفون ۱۵ زود است، بنابراین بهتر است منتظر اطلاعات بیشتر باشید.

در همین حال، Dynamic Island در آیفون ۱۴ پرو و ​​۱۴ پرو مکس اکنون از بازی جدید Hit the Island پشتیبانی می کند و اگر یکی از آن ها را دارید، مقاله ما در مورد لیست برنامه های پشتیبانی شده توسط Dynamic Island در آیفون به آن نگاه کنید. علاوه بر این، نظرات خود را در مورد بازی و Dynamic Island در تمام مدل های آیفون ۱۵ در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.