اپل به طور تصادفی درگاه USB-C دوگانه ۳۵ واتی را فاش کرد


سیب را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جاری کنار هم قرار دادن شدن برای تهیه مدل جدیدی اجتناب کرده اند آداپتور انرژی الکتریکی USB-C است، این بار با ۲ پورت USB Type-C. مطمئنا، این نمایندگی به طور تصادفی فاش کرد کدام ممکن است روی شارژر USB-C 35 واتی ۲ پورت واقعاً کار می کند. پس بیایید امتحان کنید این شارژر بلند مدت نگر اپل بیندازیم.

شارژر ۳۵ واتی ۲ پورت USB-C اولین بار توسط ۹to5Mac در فایلی در اینترنت موقعیت یابی اپل اختراع شد کدام ممکن است بعداً اجتناب کرده اند آنلاین موقعیت یابی اپل بردن شد. با این حال این پست توانست اجتناب کرده اند این شناسایی محصول چاپ شده نشده اسکرین شات بگیرد.

شارژر ۳۵ واتی دوگانه USB-C اپل آشکار شد

این فایل آرم می دهد کدام ممکن است شارژر دارای سوکت های قابل بهبود درست مثل آداپتور حال این نمایندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ پورت USB Type-C {خواهد بود}.علاوه بر این این می تواند بدانید کدام ممکن است شارژر در مجموع ۳۵ وات توان خروجی را کمک می کند ۹ هر پورتی. ۴ حالت ۵VDC/3A، ۹VDC/3A، ۱۵VDC/2.33A یا ۲۰VDC/1.75A برای حالت های انرژی الکتریکی پشتیبانی شده توسط این شارژر موجود است.

در جاری حاضر هیچ ردیابی ای به محصولی کدام ممکن است در کنار آن حاضر تبدیل می شود یا به صورت به صورت جداگانه به کالا می رسد {وجود ندارد}. با این وجود، شارژر ۲ پورت ۳۵ واتی به مشتریان اپل اجازه می دهد تا چندین تجهیزات را به طور همزمان هزینه کنند. یعنی می توانید آیفون را انتخاب کنید و انتخاب کنید اپل واچ شخصی را همزمان هزینه کنید. علاوه بر این بالقوه است بتوانید مک بوک ایر یا آیپد شخصی را با این شارژر هزینه کنید.

این همش نیست. برخی مطالعات حاکی اجتناب کرده اند کدام ممکن است این آداپتور انرژی الکتریکی ۳۵ واتی ۲ پورت USB-C اولین شارژر GaN اپل است. توییت جدیدترین تأیید می تدریجی کدام ممکن است مینگ چی کو، مشهورترین تحلیلگر اپل، به ورود آن در سال ۲۰۲۲ ردیابی می تدریجی. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است این داده ها توسط شخصی نمایندگی به سطح درز کرده است، هیچ دلیلی برای شک در صحت آن {وجود ندارد}.

تنها ۲ نکته ای کدام ممکن است در جاری حاضر باید بدانید، قیمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گذشته تاریخی به راحتی در دسترس است بودن این شارژر ۲ پورت است. تا آن نقطه، تذکر ممکن است با توجه به شارژر با بیرون هزینه اپل چیست؟