اولین نمایشگاه تخصصی کشاورزی در سنندج برگزار می شود – خبرگزاری مهر. اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی کردستان، پیمان اسکندری عصر سه شنبه در اولین نشست هماهنگی نمایشگاه ملی تخصصی کشاورزی گفت: این نمایشگاه متناسب با صادرات و توسعه برگزار می شود. مطابق با سیاست های راهبردی کشور، رونق و توسعه پایدار بخش کشاورزی شده است.

وی گفت: نمایشگاه تخصصی کشاورزی مکانی مناسب برای گردهمایی تمامی کارشناسان و متخصصان در نظر گرفته شده است. زیاد. این رویداد باید در سطح بالایی در صنعت کشاورزی ایران برگزار شود.

اسکندری خاطرنشان می کند: این نمایشگاه در مورد دستگاه ها است; تجهیزات، سازمان های کود و کشاورزی; باغبانی و گلخانه گل ها و گیاهان سیستم های آبیاری مدرن؛ کانال های زهکشی؛ مقاومت گیاه در برابر فساد؛ اتوماسیون محصول و صنایع وابسته و بخش های دانش بنیان درگیر خواهند شد. شرکت ها..

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: همزمان با برگزاری این نمایشگاه کارشناسانی از صنعت تولیدات کشاورزی و صنعت تولید محصولات کشاورزی حضور دارند. ایجاد گلخانه؛ جلسات ویژه چند رشته ای در مورد روش های جدید کشاورزی و غیره برگزار خواهد شد.

اسکندری تاکید کرد: ارتقای امنیت غذایی مردم در گرو تغییر روش های کشاورزی سنتی و کم بازده و تغییر این روش ها به روش های نوین و استفاده از نهاده های سالم در کشاورزی ایران و برپایی نمایشگاه های تخصصی در حوزه کشاورزی است. نقش در کاهش مشکلات کشاورزی میانمار؛

اولین نمایشگاه تخصصی کشاورزی کردستان در آبان ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه بین شرکت های ایرانی و خارجی با حضور نمایندگان شرکت های مختلف ایرانی و خارجی برگزار شد. بین المللی سنندج پذیرای علاقه مندان است.