اولین سایت ساز مقیاس پذیر ایران (کاریک)


در گذشته طراحی سایت بدون کد نویسی این امکان پذیر نیست و افراد برای داشتن یک وب سایت باید تیمی از برنامه نویسان و توسعه دهندگان را استخدام کنند. حتی کسانی که می خواهند برای کسب و کار خود سایت بسازند به متخصصان بیشتری نیاز دارند. اما از شما برای وجود امروز سپاسگزارم. سازنده وب سایت را می توان گسترش داد. با در نظر گرفتن نسل بعدی سازندگان وب سایت، طراحی وب سایت ساده تر شده است. همچنین با توجه به گستردگی خدمات این پلتفرم ها. ساخت سایت شخصی گرفت. طراحی سایت شرکتی می توانید این کار را با کمک یک سایت قابل توسعه انجام دهید.

ممکن است با سایت سازها آشنایی داشته باشید، اما ندانید سایت مقیاس پذیر به چه معناست. به این منظور، ممکن است به این پلتفرم ها اشاره کنیم. یک نسل جدید سازندگان سایت اجازه دهید معرفی کنیم که آنها با هدف حل مشکلات نمونه های قدیمی ما ایجاد شده اند. سایت ساز کاریک اولین نسخه از نسل جدید سایت سازها در ایران است. طراحی سایت با قیمت مناسب به سرعت در اختیار کاربران قرار می گیرد.

از طریق لینک زیر می توانید سفارش خود را ثبت کنید. سایت ساخت و ساز مشترک شدن در این سایت ساز:

https://karikweb.com

معرفی سایت ساز توسعه پذیر.

می‌توانیم سازنده‌های وب‌سایت را به عنوان یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای طراحی وب‌سایت در نظر بگیریم که هر کسی می‌تواند بدون دانش کدنویسی یا برنامه‌نویسی از آن استفاده کند. به همین دلیل استفاده از این ابزار در سال های گذشته افزایش چشمگیری داشته است. آره، این ابزارها در طول زمان بدون مشکل مشکلات مختلفی را برای صاحبان سایت ایجاد می کنند. به دلیل این مشکلات، نسل بعدی سایت سازان آنها در کوتاه ترین زمان ممکن می آیند تا این مشکلات را برطرف کنند و یک سایت با حداقل مشکلات بسازند.

سایت سازها بیشتر به عنوان سازندگان توسعه پذیر شناخته می شوند. چون بعد از طراحی سایت با این پلتفرم ها. زیرا امکان ایجاد تغییرات در معماری نرم افزاری سرورهای سایت و سایت ها را فراهم می کند. از بهترین سایت سازهای نسل جدید ایران می توان گفت که سایت سازهای راتین و کاریک هر دو سابقه طولانی در زمینه طراحی سایت های مختلف دارند. لازم به ذکر است که کاریک به عنوان اولین سایت ساز مقیاس پذیر در ایران شناخته می شود.

مزایای طراحی سایت با سایت ساز توسعه پذیر

با کمک سایت سازان نسل بعدی ساخت سایت از صفر تا صد را می توان با چند کلیک ساده و در یک دقیقه انجام داد. علاوه بر این، زیرا مشکلات سایت سازها را در این نسخه ها برطرف می کند. امکان انتقال سورس و کد یک سایت و تغییر هسته نرم افزاری سایت را فراهم می کند. حتی کسانی که دانش کدنویسی ندارند نیز می توانند از آن بهره ببرند و تغییرات لازم را در سایت خود اعمال کنند.

با گسترش کسب و کار خود از این طریق، همچنین می توانید سایتی را که طراحی کرده اید با استفاده از سایت ساز توسعه پذیر گسترش دهید و بنا به نیاز خود ویژگی های جدیدی به آن اضافه کنید. در حالی که با سازندگان سایت; در بیشتر موارد کارفرمایان مجبورند سایت خود را به طور کامل تغییر دهند که این امر علاوه بر هزینه های بالای طراحی مستلزم صرف زمان زیادی است.

جنبه های مثبت طراحی وب سایت با سازنده وب سایت مقیاس پذیر

همانطور که اشاره کردیم، سایت ساز توسعه پذیر که از آن به عنوان نسل بعدی سایت سازها یاد می شود، ویژگی های مثبت بسیاری دارد. سایت های ساخته شده با این پلتفرم ها دارای نکات مثبت هستند. برخی به شرح زیر است:

  • طراحی و ساخت سریع وب سایت
  • از بین انواع سبک های آماده انتخاب کنید
  • خطاهای کمتر در مقایسه با سازندگان سایت.
  • هزینه کم در سایت ساز توسعه پذیر.
  • بدون نیاز به دانش فنی

چرا سایت ساز توسعه پذیر Karik را انتخاب کنید؟

همانطور که گفتیم، سایت سازان انواع و اقسام مشکلات را دارند. از جمله اشکالات حذف شده از سازنده سایت توسعه پذیر: سازندگان سایت ممکن است دارای تنظیمات نرم افزاری ثابت و سرورهای غیر قابل جابجایی باشند. به همین دلیل، به وضوح نسبت به آن برتری دارد. نسل بعدی سایت سازان از آن برای طراحی سایت خود استفاده کنید.

اما چرا کاریک؟ این پلتفرم از سال ۱۳۸۸ در ساخت سایت های مختلف فعال بوده و باید گفت که به خوبی با مسائل این حوزه آشناست. هر چند در طرف دیگر فرم های آماده دسته بندی های متعدد توسط این سایت ساز مقیاس پذیر پشتیبانی می شود. شما می توانید بهترین سایت را از نظر گرافیکی خودتان طراحی کنید. از جمله مزایای دیگری که می توان برای این پلتفرم گفت، هزینه پایین طراحی سایت های مختلف از این سایت ساز توسعه پذیر است.

نتیجه

در هر صورت مهم نیست که سایت را برای چه هدفی می سازید. سایت ساز توسعه پذیر کریکما می توانیم تمام نیازهای شما را برآورده کنیم.