اوتیسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ​​سلامت روده


https://ift.tt/kGhiFye

اوتیسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ​​سلامت روده HealthifyMe HealthifyMe – راهنمای آخرین برای کاهش چند پوند، مطابقت اندام را انتخاب کنید و انتخاب کنید از گرفتن خوب اقامت مفید تر.

چون آن است به طور پیوسته {به سمت} پیشرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید رشد حرکت می کنیم، کروی هم می آییم تا اعلان را با توجه به برخی شرایط کدام ممکن است خواستن به اشاره کردن ویژه دارند توسعه دهیم. ۲ آوریل روز جهانی اعلان اجتناب کرده اند اوتیسم است. در زمان حال همه عامل با توجه به آموزش داده شود اصولاً با توجه به اوتیسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ​​حمایت اجتناب کرده اند افرادی است کدام ممکن است در فراگیر ما خرس تأثیر آن هستند. این متن تلاشی است تواند به شما کمک کند اشخاص حقیقی برای تعیین را انتخاب کنید و انتخاب کنید آموزش داده شود با توجه به این بیماری را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاوش با توجه به چگونگی تأثیر آن بر سلامت روده. علاوه بر این سعی می کنیم پل ها را اجتناب کرده اند تذکر مصرف شده ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید علامتی ترمیم کنیم.

مصرف شده موقعیت مهمی در افزایش استاندارد اقامت اشخاص حقیقی تحت تأثیر اختلال طیف اوتیسم (ASD) دارد. مشکلات گوارشی (GI) تا حد زیادی بر اقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید رفتارهای روزمره این اشخاص حقیقی تأثیر می گذارد. اگر بتوانیم غذاهای بلعیدن شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلرژن های وارد شده به هیکل آنها را افزایش بخشیم، تحقیق نماد داده اند کدام ممکن است علائم گوارشی کدام ممکن است بر رفتارهای روزانه تأثیر می گذارد، افزایش قابل توجهی دارد.

متعاقباً دقیقاً چه کاری می توانیم {در خانه} انجام دهیم تا به اشخاص حقیقی تحت تأثیر اختلال طیف اوتیسم کمک کنیم؟

۲ عامل در بالا اشاره کردن شد کدام ممکن است در بالای همه چیز ما هستند، یعنی خوراکی ها می خوریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید جو کشف نشده. چگونه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلرژن ها بر رفتارهایی کدام ممکن است قابل انجام است با توجه به آنها بپرسید تأثیر می گذارند؟ در اعماق دیواره های تجهیزات گوارش (ENS) 2 لایه نازک اجتناب کرده اند بیش اجتناب کرده اند ۱۰۰ میلیون نورون موجود است کدام ممکن است تجهیزات گوارش را اجتناب کرده اند مری تا راست روده می پوشاند. اینجاست کدام ممکن است من می خواهم قبلاً اصطلاح “با روده شخصی را برو” شنیدم، به این تکنیک کدام ممکن است ممکن است “بافت شکم” احساسات را بافت می کنید!

موقعیت بی نظیر ENS مدیریت هضم، اجتناب کرده اند مصرف کردن تا آزادسازی آنزیم ها است. جی پاسیچا، MD، سرپرست وسط عصبی گوارش جانز هاپکینز، کدام ممکن است تحقیقاتش روی سیستم عصبی روده ملاحظه بین‌المللی را به شخصی جلب کرده است، دلیل می‌دهد کدام ممکن است آنزیم‌ها وعده های غذایی را برای مدیریت جریان خون برای توسل به داروها مغذی برای از بین بردن، یعنی حرکت روده، تجزیه می‌کنند. به تذکر نمی رسد کدام ممکن است سیستم عصبی روده ای در موقعیت به امتحان کردن این باشد. خلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خو، بهزیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی نحوه کار کردن ذهن اگر غذاهای خورده شده مشابه غذاهای فرآوری شده تحریک داشته باشند یا رژیم گوارشی مملو اجتناب کرده اند داروها محرک حال در هوا مشابه کپک باشد، این “بار بیش اجتناب کرده اند حد سیستم” را تحریک می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علائم ممکن است جدی تر شود.

در همین جا تعدادی از کار برتر برای {انجام دادن} {در خانه} معرفی شده است شده است:

 • کروی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غبار را بیشتر اوقات کنترل کنید. سطوح خانه شخصی را آلوده نشده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرتب حفظ کنید.
 • خوب یا ۲ بار در هفته جاروبرقی بکشید.
 • با تعویض فیلترهای جریان هوا مطبوع هر ۸ تا ۱۲ هفته اجتناب کرده اند تحمیل شوره حیوانات خانگی جلوگیری کنید.
 • با بسته نگه از گرفتن پنجره ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید درها در آن فصول اجتناب کرده اند ورود گرده ها به موجود در جلوگیری کنید.
 • برای جلوگیری اجتناب کرده اند اسپور کپک، واشر را باز بگذارید تا جریان هوا شود تا انصافاً خشک شود.
 • با توجه به مدیریت آفات به خاطر داشته باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آفات را با فرآیند های خالص در برابر این داروها شیمیایی مدیریت کنید.
 • اجتناب کرده اند محصولات با بیرون عطر بیشترین استفاده را ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها شیمیایی بهداشت خصوصی را تا حد امکان محدود کنید، کدام ممکن است برای ادغام کردن داروها شوینده لباس، دئودورانت ها، صابون ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشبو کننده های هوا تبدیل می شود.
 • ما تا حد امکان خوب جو با بیرون داروها شیمیایی می خواهیم!

محدوده های غذایی برای از گرفتن روده مفید

 • آب تصفیه شده بنوشید! را انتخاب کنید و انتخاب کنید از اجتناب کرده اند آن! هر شخص باید نیمی اجتناب کرده اند وزن هیکل شخصی را بر حسب اونس آب بلعیدن تدریجی.
 • تا حد امکان اجتناب کرده اند شر غذاهای پر از خلاص شوید!
 • در مقابل کنسرو یا کنسرو، اجتناب کرده اند سبزیجات اخیر یا منجمد بیشترین استفاده را ببرید.
 • میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات اخیر، آجیل، لوبیا، تخم مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوشت با بیرون چربی را اضافه کنید
 • تا حد امکان جستجو در کمترین مقدار اجتناب کرده اند داروها اشاره کردن شده باشید.
 • برای کاهش تحریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش “کاری” کدام ممکن است سیستم گوارش باید انجام دهد، “رژیم غذایی کم هیستامین یا ضد تحریک” را بررسی کنید.
 • بردن ۳۰ روزه گلوتن، لبنیات، شکر، ذرت، سویا را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای بدون شک علائم آلرژی زا را می توان {به آرامی} خوب بار در هفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر بار خوب بار بلعیدن کرد.

مشکلات گوارشی یکی اجتناب کرده اند شایع ترین شرایط پزشکی مربوط به مشکلات طیف اوتیسم است. در مقاله ای با عنوان اختلال طیف اوتیسم شناخته شده به عنوان خوب اختلال در محور ذهن، روده را انتخاب کنید و انتخاب کنید میکروبیوم، نویسندگان خاص کردند کدام ممکن است «این بیماری های در کنار می توانند باعث عمق اصولاً علائم ASD، سایر نشانه علمی مرتبط را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش استاندارد اقامت در صورت عدم معامله با شوند. مؤثر است. معامله با قابل انجام است در نتیجه مشکلات تجهیزات گوارش در اختلال طیف اوتیسم شود کدام ممکن است در نتیجه افزایش قابل توجهی در نتایج رفتاری برای اختلال طیف اوتیسم تبدیل می شود.

به خاص آسان، اگر بتوانیم غذاهای فرآوری شده را به طور درست در رژیم غذایی کاهش دهیم یا بردن کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید محرک های محیطی را به حداقل برسانیم، اشخاص حقیقی تحت تأثیر علائم ASD قابل انجام است افزایش قابل توجهی را نماد دهند. خلق‌وخو را می‌توان ترتیب کرد، تشنج را کاهش داد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید گزینش‌پذیری از حداکثر وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رفتارهای غذایی آیینی قابل انجام است افزایش یابد.

پس اجتناب کرده اند اوتیسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ​​سلامت روده اولین بار در HealthifyMe به نظر می رسد شد.

اجتناب کرده اند HealthifyMe https://ift.tt/v5YhIleرژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/