اواخر خانواده ترنس کمیک او

اواخر خانواده ترنس کمیک او


خانواده یکی از طنزپردازان جنسیتی دیر ، دیو چاپل ، در مرکز تخصصی بحث برانگیز جدیدش در نتفلیکس ، به حمایت از او دستور دادند و گفتند که او “متحد LGBTQ” سوءتفاهم است.

منتقدان از چاپل بخاطر شکستن شوخی های ترنس هراسی در “The Closer” شکایت کرده اند ، که با بخشی به دوست دافنه دورمان اختصاص داده می شود.

برندی در فیس بوک گفت که “خواهرهای دورمان ، برندی و بکی از مرد خنده دار برنده امی دفاع می کنند ،” پیام او در ترجمه گم شد.

برندی با اشاره به دافنه ، که در جریان حمله به دلیل استقامت با چاپل به دلیل گروه های قبلی اش در مورد جامعه ترنس ، خود را کشته بود ، افزود: “دیو خواهر من را دوست داشت و متحد LGBTQ است.”

او گفت: “کل مجموعه التماس کردند که به این وضعیت پایان دهد.”

برندی در فیس بوک افزود: “من احساس می کنم شما قلب خود را بر روی این تخصص گذاشته اید و هیچکس توجه نکرده است.

او به خانواده LGBTQ می گوید: “من شما را می بینم. میتونی منو ببینی؟ تا آنجا که می دانم ، برای دوست خود عزادار هستم. میتونی منو ببینی؟ آیا این اجازه را به من می دهی؟ “او نوشت و” تماس گرفت تا دور هم جمع شویم “.

در برنامه تقریباً یک ساعته ، Chappelle “Team TERF!” -این در مورد پیوستن است. -عبارت مخفف فمنیستی رادیکال و اشاره به نویسنده “هری پاتر” جی کی رولینگ -و می گوید با او موافق است که “یک واقعیت نیست”.

دافنه دورمان یک بار توییت کرد که دیو چاپل با شوخی هایش “ضربه ای نمی زند یا ضربه نمی زند”.
فیس بوک
دافنه دورمان ، کمدین فقید ، در یک عکس فیس بوک بدون تاریخ دیده می شود.
خواهران دافنه دورمان اصرار دارند که دیو چاپل “متحد LGBTQ” است.
فیس بوک

صدای خشم چاپل باعث شد تا کمپین خروج از Netflix برنامه های خود را تقویت کند.

اما در اشعار دیلی بیست ، بکی گفت خواهر مرحومش “از تقوای دیو می ترسد”.

-او جوک هایش را خشن ، خام ، بی رنگ ، ناچیز ، هیچ چیز نمی یافت. او فکر می کرد شوخی هایش خنده دار است. “او درباره خواهر کمدی تازه کار خود نوشت ، که چاپل او را دعوت کرد تا در نمایش ها برای او باز کند. “دافنه طنز و کمدی را درک کرد – او آزرده خاطر نشد. چرا خانواده شما آسیب می بینند؟ “

چاپل در حالی که فاش می کرد چگونه دورمان 44 ساله در ماه اکتبر 2019 از پشت بام یک ساختمان بیرون می افتد در حالی که هنوز به صورت آنلاین کشیده نمی شود ، از تماشاگران خشمگین می شود زیرا از شوخی های ترانس خود در نمایش “Sticks & Stones” امسال دفاع می کرد.

دیو چاپل: هر چه نزدیک تر.
دیو چاپل به یاد می آورد که قلب او پس از خودکشی دافنه دورمان شکسته شد.
ماتیو بیتون / نتفلیکس

او گفت: “قلب من شکسته است ،” در حالی که نمی داند چرا خود را کشته است ، “شرط می بندم کشش او کمکی نکرد.”

با افتخار به یاد آورد توییت ارسال شده توسط دورمان او را از اتهاماتی مبنی بر “ضربه زدن” مطالبش به افراد ترنس محافظت می کند.

دورمان در 29 آگوست 2019 در توییتی نوشت: “شکستن مستلزم این است که خود را برتر از گروه دیگری بدانید.” “DaveChappelle به هیچ وجه خود را بهتر از من نمی داند. نمی زند و نمی زند. به خطوط برخورد می کند. این کار و استاد فن خود است. “

او آن را “دوست زیبا” چاپل نامید.

او گفت: “سخت ترین کار برای یک مرد این است که با تنه خود روبرو شود … برای محافظت از من در این راه قلبهای زیادی به من نیاز داشت.”

چپل گفت: “من نمی دانم جامعه ترنس ها برای آن چه کردند.” “اما من اهمیتی نمی دهم ، زیرا احساس می کنم او قبیله آنها نبود.” مال من بود. او در روح خود طنزپرداز بود. “

بکی اصرار داشت “دیو بزرگترین نقطه درخشان دافنه بود” قبل از اینکه خودکشی کند.

او به دیلی بیست گفت: “نمی توان بد بود که دیو را سرزنش کرد.” “او به او کمک کرد و اجازه داد در حین صحبت با او احساس خوبی داشته باشد. شیاطین زیادی بودند ؛ دیو چاپل یکی از آنها نبود. “دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *