اهمیت صبحانه – وب سایت رسمی دکتر محمد صفریان


صبحانه یک وعده غذایی بسیار مهم است – می تواند روز شما را خوشایند یا مختل کند. صبحانه باید حداقل 20 درصد از انرژی روزانه شما را تامین کند. در حالی که بسیاری از مردم ، به دلیل نداشتن عادت ها و اهمیت این و آن غذا ، یا از خوردن غذا اجتناب می کنند یا غذای لازم و مغذی را دریافت نمی کنند.

مطالعات نشان داده است که نه تنها صبحانه ، بلکه گردش خون و تداوم نیز در تغییر وزن بدن مفید است. فقدان صبحانه در کشورهای مختلف گزارش شده است و این وضعیت در بین جوانان چاق شایع تر شده است.

وقتی فردی عمداً یا به زور وعده های غذایی را کنار می گذارد ، میزان متابولیسم افزایش و افزایش می یابد. مصرف غذا ، درصد زیادی از میزان سوخت و ساز بدن کاهش می یابد. در دراز مدت ، سطح متابولیسم BMR (مرد روی زمین می افتد و بدن کمی سخت تر یاد می گیرد. ده زن داخل خانه می نشینند. به طور متوسط ​​، کمتر افرادی که عادت به خوردن صبحانه ندارند ، و از طرف دیگر ، کسانی که صبحانه نمی خورند بیشتر در طول روز زیاد می خورند. آنها را بیمار می کند) و همچنین دیابت و چربی خون بالا. (در واقع ، منظور من صبحانه ، بیسکویت صبحانه سالم ، شکلات ، تنقلات و آب میوه غیر معمول نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *